Gönderen Konu: En yakın Tahmini yapana Kablosuz Mouse Hediye, Sponsor bulursak LCD TV kazanacak  (Okunma sayısı 4059 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı metbey

• Yeni Kampanyacı
  • *
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
şahsen ben güveniyorum ve tahminlerimi yapıyorum

Teşekkür ederim kardeşim... Kendimi tanıtmak gerekirse, Koç Üniversitesinden yeni mezun oldum. Bir şirkette çalışmaktansa bu şekilde girişimlerle meşgul oluyoruz. Yakın zamanda Dünya Basketbol Şampiyonasının da tahmin oyununu yapacağız ama bundaki gibi geç kalmayıp bir an önce sponsor bulacağız inşallah.

Bu arada arkadaşlar, tüm yapacağımız projeleri Fikir ve Paylaşım Platform'u adını verdiğmiiz Codepoly Topluluğundan çıkartıyoruz. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin Sizin de fikirleriniz varsa buradan önce kendinizi tanıtıp, sonradan projelerinizi hayata geçirebiliyorsunuz, diğer sizin gibi girişimcilerin yardım ve destekleriyle. Yeni başladık, birkaç gün içerisinde Codepoly Websitesinde, gerçekleştirilmiş proje ve fikirleri bulabileceksiniz.

Hepimizin kendi içindeki cevheri keşfetmesi ve şirketlerde çalışmak yerine kendi girişimlerini kurması dileğiyle....

« Son Düzenleme: 07 Haziran 2010, 21:07:11 Gönderen: metbey »

Çevrimdışı thiismylife

• Deneyimli Kampanyacı
insanların herşeye şüpheli davranması normal öyle dolandırıcılar sahte insanlar çıkıyorki şaşıp kalıyoruz ondan  eğerki siz doğru dürüst işler yapıyorsanız alınmayın böyle şeylere derim ben

Çevrimdışı metbey

• Yeni Kampanyacı
  • *
insanların herşeye şüpheli davranması normal öyle dolandırıcılar sahte insanlar çıkıyorki şaşıp kalıyoruz ondan  eğerki siz doğru dürüst işler yapıyorsanız alınmayın böyle şeylere derim ben

Evet hocam, orası doğru. Haklısın.

Çevrimdışı LEGOLAS

• Usta Kampanyacı
    • SADECE TIKLAYARAK FAKİR İNSANLARA YARDIM
bence dermagolicanınki gibi puanlı bi yarışma olsa çok daha iyi olurdu :)

aptaLLarLa tartışmayın , çünkü sizi önce kendi seviyesine çeker , sonra da tecrübesiyLe yener.

Çevrimdışı metbey

• Yeni Kampanyacı
  • *

Hocam Puan Sistemi var zaten... Yukarıda yazıyor puanlama sistemi... Dermagol dediğin nedir acaba?

Çevrimdışı LEGOLAS

• Usta Kampanyacı

Hocam Puan Sistemi var zaten... Yukarıda yazıyor puanlama sistemi... Dermagol dediğin nedir acaba?

şuan bitti ama şöyle anlatım arkadaşlarını davet ettikçe felan puan kazanıyorsun ayrıca katılan arkadaşlarını destekledikçede 20 puan kazanıyosun en çok puan toplayan ilk 50 kişi hediye kazanıyordu :)

aptaLLarLa tartışmayın , çünkü sizi önce kendi seviyesine çeker , sonra da tecrübesiyLe yener.

Çevrimdışı vaynett

• Usta Kampanyacı
evet   K'Nedir gibi

Çevrimdışı metbey

• Yeni Kampanyacı
  • *
Hocam uygulamayı yaymak için o gerçekten çok güzel bir method ama o zaman tahmin etmeyi, futbol bilgisini nasıl ölçeceğiz? ...Diye sorarken şimdi aklıma geldi ;D
O zaman bir dahaki projelerimizde mesela bu sefer şampiyonu bilene 64 yerine 6400 puan vs veririz, tavsiye edenlere vs 10'ar 20'şer puan verebiliriz... Böylece daha fazla yayılır...

Çok teşekkürler öneriniz için...
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2010, 22:03:07 Gönderen: metbey »

Çevrimdışı LEGOLAS

• Usta Kampanyacı
Hocam uygulamayı yaymak için o gerçekten çok güzel bir method ama o zaman tahmin etmeyi, futbol bilgisini nasıl ölçeceğiz? ...Diye sorarken şimdi aklıma geldi ;D
O zaman bir dahaki projelerimizde mesela bu sefer şampiyonu bilene 64 yerine 6400 puan vs veririz, tavsiye edenlere vs 10'ar 20'şer puan verebiliriz... Böylece daha fazla yayılır...

Çok teşekkürler öneriniz için...

önemli değil :) ayrıca birdahaki uygulamanızda şunuda koyarsanız daha iyi olur bence hayran sayfasına hayran olmak 100 puan bunun gibi böylece hayran sayınızda artar :)

Çevrimdışı SzolnoK

• Deneyimli Kampanyacı
    • Blog Kampanyaları Burada
ancak güzel bir uygulama olmuş.
bir de sadece 1.ye büyük ödül değil de sponsor bulunursa örneğin ilk 10 kişiye küçükj ödüller verilirse daha güzel olur diye düşünüyorum. 1 büyük ödül yerine birçok küçük ödül şahsen bana daha çekici geliyor :)
bir de beraberlik halinde ne yapacaksınız. puanlar eşitse ne olacak