Gönderen Konu: Hergün Kampanya Vurucu Team Başvuru Sayfası  (Okunma sayısı 17432 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı zeckham

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Hergün Kampanya Vurucu Team Başvuru Sayfası
« Yanıtla #80 : 12 Ocak 2009, 22:08:36 »
benide alın

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #81 : 12 Ocak 2009, 22:11:34 »
Katılcak arkadaşlar hırslı olmalı biraz.Ve hep bana dememeli benmi kazancam sanki deyip kenara cekilmemeli ne olursa olsun sırası ile arkadaşlarımıza destek verebilcek durumda olmalı arkadaşlar.Ben girdim tamamdır diyip katılım olmayınca uzaklaştırma durumu oluşuyor.Bende dahil buna...
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı nyks

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #82 : 12 Ocak 2009, 22:18:07 »
Hergün online olmalı,oyunu vermeli ;D
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı Maverick

• Deneyimli Kampanyacı
  • ♫ ♂ ♥ ☻
    • Karaağaç Web Sitesi
« Yanıtla #83 : 12 Ocak 2009, 22:25:59 »
benide alın

kardeşim yanlış anlama ama daha aktif olmalısın..

Çevrimdışı ibolya

• Deneyimli Kampanyacı
  • UĞUR BÖCÜĞÜM
« Yanıtla #84 : 14 Ocak 2009, 13:10:14 »
ya arkadaşlar ben o vurucu team topicini bulamıyorum yaaaa, yönlenemedim ben hala  ???

Çevrimdışı sewim

• Deneyimli Kampanyacı
  • Kampanya Mı? Hani Nerde :D
« Yanıtla #85 : 14 Ocak 2009, 15:18:19 »
bende bende... çok güzel vururum :D

Çevrimdışı ayar85

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #86 : 21 Ocak 2009, 12:41:52 »
Bende katılmak istiyorum umarım daha sonra listeye dahil olurum

Çevrimdışı omeremre87

• Usta Kampanyacı
    • Dünya güzeli olsan ne fark eder; kefen giymeyecek misin? Dağda gezen 'kartal' olsan; KADIKÖY'e gelmeyecek misin!
« Yanıtla #87 : 22 Ocak 2009, 18:15:53 »
hiç kimse yokken bu gurubun kurulmasına biz yardimci oluyoruz guruba ilk girenlerden oluyoruz ama bizimle işleri bitince sessiz sedasiz gruptan cikartiliyoruz ilginc bir durum KINIYORUM

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #88 : 22 Ocak 2009, 18:43:25 »
hiç kimse yokken bu gurubun kurulmasına biz yardimci oluyoruz guruba ilk girenlerden oluyoruz ama bizimle işleri bitince sessiz sedasiz gruptan cikartiliyoruz ilginc bir durum KINIYORUM
Öncelikle kınamanızı size iade ediyorum.. Üye çıkarımından önce zaten tüm üyeler uyarıldı ve son olarakta tüm katılım gerektiren konularda üyelerin isimleri arandı bazılarının tek tük mesajı vardı bazılarının ise hiç yoktu sürekliliği olmayan üyelerin ise çıkartılacağı söylenmişti. Kimseyle işimizin bittiği yok ayrıca grubun kurulmasında üyelerin hiç bir katkısı yok duyuru yapıldı gelmek isteyenler fazla incelenmeden alındı ve sonrada takipler sonucu destekci olmayanlar çıkarıldı olay bundan ibaret lütren suçlayıcı konuşmayınız...

Çevrimdışı omeremre87

• Usta Kampanyacı
    • Dünya güzeli olsan ne fark eder; kefen giymeyecek misin? Dağda gezen 'kartal' olsan; KADIKÖY'e gelmeyecek misin!
« Yanıtla #89 : 22 Ocak 2009, 20:52:39 »
Öncelikle kınamanızı size iade ediyorum.. Üye çıkarımından önce zaten tüm üyeler uyarıldı ve son olarakta tüm katılım gerektiren konularda üyelerin isimleri arandı bazılarının tek tük mesajı vardı bazılarının ise hiç yoktu sürekliliği olmayan üyelerin ise çıkartılacağı söylenmişti. Kimseyle işimizin bittiği yok ayrıca grubun kurulmasında üyelerin hiç bir katkısı yok duyuru yapıldı gelmek isteyenler fazla incelenmeden alındı ve sonrada takipler sonucu destekci olmayanlar çıkarıldı olay bundan ibaret lütren suçlayıcı konuşmayınız...

suclayıcı konustugumuz yok eger bir baslangic yapiyorsak yari yolda birakmakla olmaz madem bu kadar öenmli bir grup alirken iyice arastirir düşünür alirsin cocuk oyuncagimi bu al at ne haliniz varsa görün :S hem paylaşim yapicaz hem yalvarcaz