Gönderen Konu: Grupanya  (Okunma sayısı 2185 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
Grupanya
« : 21 Nisan 2010, 15:52:31 »
Bu gün ve dün bikaç kez bi üyenin üye olmamı istediği sitedeki kampanyanın konusunun açılmadığını farkettim. Buraya en çok üye getiren kişiye nintendo wii ödülü var.

Ayrıntılar için:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Bende katılıyorum destek vermek isteyenler kampanya destekten benim linkimle üye olabilirler.

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Grupanya
« Yanıtla #1 : 21 Nisan 2010, 15:54:34 »
Evet dün facebooktan en az 5-6 kişiden üye olmam için mesaj geldi ama konu açılmamış.Dün açacaktım unutmuşum.. Kampanyaları saklamayalım arkadaslar  ;D
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 21 Nisan 2010, 15:56:16 »
işin ilginç yanı gelmiş burda bana bikaçtane pm atıyor üye ol diye. Önce bi konuyu paylaş demi. Bende katılmaya karar verince farkettim konunun açık olmadığını.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin açtım hemen

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
« Yanıtla #3 : 21 Nisan 2010, 15:59:25 »
ben dün bir arkadaşa üye oldum konu var diyede hiç bakmamıştım ilginç :-\
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı nil1299

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 21 Nisan 2010, 16:32:00 »
ya bende aynen dun üye oldum bi arkadas için konu açık sanıyordum buaralar pek takip edemiyorum herelde gözümden kacdı dedim hay allah ne diye saklıyorlar oda ilginç
işlerine gelen kampanyaları paylaşmıyorlar buda yenimi cıkdı

gonulyesil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 21 Nisan 2010, 18:30:45 »
kusura bakmayın arkadaşlar ben de bunun için bikaç kişiye mesaj attım ama forumda kesin vardır dedim bakmak hiç aklıma bile gelmedi..çünkü bana da 2 üye, üye olmam için mesaj atmıştı..aklıma bile gelmediki saklamayı düşüneyim..yanlış anlaşıldıysam özür dilerim..:(

gonulyesil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 21 Nisan 2010, 18:33:14 »
ben karşıma çıkan kampanyaları paylaşıyorum zaten..mynet video kampanyasını ilk ben duyurmuştum..ama buna bakmak aklıma bile gelmedi..kimse sakladığımı falan düşünmesin lütfen :(

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #7 : 21 Nisan 2010, 19:00:36 »
Gönül ben seni kastedmedim sen destek istemeden saatler önce destek isteyenler oldu. Onlar kendini biliyo  ;)
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

gonulyesil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 21 Nisan 2010, 19:07:08 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Gönül ben seni kastedmedim sen destek istemeden saatler önce destek isteyenler oldu. Onlar kendini biliyo  ;)

olsun..ben yinede açıklayayımda içim rahat olsun..bende bu forumun devamlı üyesiyim artık..kimsenin aklında soru işareti kalmasın..teşekkürler sco..