Gönderen Konu: Meltem Beker Anneler gününe özel ANNE tadında tarifi arıyor/2 Mayıs  (Okunma sayısı 2126 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kirnak58

• Usta Kampanyacı
Bildiğiniz gibi,Sevgili “Meltem Beker” web sitemizdeki “Furkan’ın Menüsü” bölümümüzün  temel taşı.Kendisinden ve web sitesinden (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) aldığım tarifleri önce deniyor,sonrada sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyorum.
İstedik ki;bu seferki armağanımız,Sevgili Meltem’in tarifleri kadar lezzetli olsun..
HEpimizin gönlünde annelerimizin yeri bir başkadır ve herbirimizin "yemeğe doyamam" dediğimiz bir "anne tarifi" mutlaka vardır..İşte;siz bize pasta,kurabiye,poğaça ve aklınıza gelebilecek her türlü "anne tarifi"ni yapıp,fotoğraflayıp;gönderin..Bizlerde;bu tarifler arasından birinci seçilecek kişiye,Meltem Beker'in kendi ellerinden (İstanbul içinde oturuyorsanız) anneler gününe özel tasarlanacak "10 kişilik bir pasta",(İstanbul dışında oturuyorsanız) anneler gününe özel tasarlanacak "15 adet kurabiye" armağan edelim
Umuyoruz ki;armağanımız olacak pasta yada kurabiyeleriniz,anneler gününde sizlere  keyif katacak ve bu özel günün hatıraları arasında bizlerde olacağız.
Birinci gelen tarif "Meltem Beker" tarafından yapılıp,hem Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresindeki web sitesinde,hemde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresindeki web sitemizde sizin göndermiş olduğunuz fotoğraf ile birlikte yayınlanacak,ayrıca size özel yapılacak olan pasta yada kurabiyelerde aynı şekilde hem Meltem Beker’in,hemde bizim sitemizde isminize özel yayınlanacaktır..
Bunun için yapmanız gereken
-Meltem Beker’in web sitesinde; Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin linkindeki yarışma duyurusunun altına “bende katıldım” yorumunda bulunmak,
-Web sitemizde  http://www.furkanpirepol.com/Yarisma.html linkindeki yarışma defterine annenizin tarifiyle birlikte "adınızı-soyadınızı","tarif sahibi annenin adını-soyadını" ve "yaşadığınız ili" yazmak,
-Ve tarifinizin çekmiş olduğunuz fotoğrafını Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine yine aynı bilgilerle birlikte telefon numaranızı ekleyerek göndermek.
(Yarışma defterinin E-mail bölümüne yazmış olduğunuz mail adresinden size ulaşılacağından;lütfen en sık kullandığınız bir mail adresi ile gönderiniz.Telefon numaralarınızı gizlilik açısından yarışma defterine yazmayınız,sadece fotoğrafı gönderdiğiniz Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine yazınız.Bizler tarafındanda kesinlikle gizli tutulacaktır.)

Yarışma başlangış tarihi : 23 Nisan 2010
Yarışma Bitiş tarihi          : 02 Mayıs 2010

Tüm tariflerin çok lezzetli ve anne tadında olacağına eminiz..
Katılımlarınızı bekliyor ve şimdiden hepinize teşekkür ediyoruz..

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2010, 18:46:04 Gönderen: erteb »

Çevrimdışı beyazgülüm

• Usta Kampanyacı
  • Varlığını hissetmedimki yokluğun bana koysun ...
    • kalp-agrisi
pek benlik deil ama ilgilenenlere başarılar ;)
arkadslar artık nete pek takılamıyorum vaktım olmuyo o yuzden kımseye destek olamıyorum. kusura bakmayın gunde sadece 30 dk neteyım. :( :(

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Meltem Beker Anneler gününe özel ANNE tadında tarifi arıyor
« Yanıtla #2 : 25 Nisan 2010, 01:32:29 »
Meltem Beker Anneler gününe özel ANNE tadında tarifi arıyor

Beker yazan yeri 'Bekar' olarak okudum. Ne diyolar bunlar diye düşünürken yanlış okudugumu farkettim ;D Uyku vakti geldi anlasılan ;D
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı ertunga

• Usta Kampanyacı
  • Gözü dönmüş.
« Yanıtla #3 : 25 Nisan 2010, 01:34:38 »

Beker yazan yeri 'Bekar' olarak okudum. Ne diyolar bunlar diye düşünürken yanlış okudugumu farkettim ;D Uyku vakti geldi anlasılan ;D
Ben de ilk öyle okur gibi oldum ama pek bir şaşkınlık yapmadı..Sonuçta anneler gününde annenize jartiyer diye kampanyalar forumda. :D

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 25 Nisan 2010, 01:36:14 »

Bende öyle anladım bakayım hele ne diyolarmış dedim. Senin yazını okuyunca algıladım nolduğunu ;D

Çevrimdışı glh_n

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Blogumdaki kampanyalar sizi beklerrr :D
« Yanıtla #5 : 25 Nisan 2010, 01:47:55 »
Bekar anne ne alaka diye düşünmüşüm bi ben yanlış okumamışım anlaşılan :D
YENİ FACEBOOK SAYFAMI BEĞENİRMİSİNİZ :)