Kampanyalar > Biten Kampanyalar

Power App Kazandırıyor

(1/1)

ahmethakan:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Sıkça Sorulan Sorular

- Puan kazanmak için minimum dinleme süresi nedir?

Puan kazanmak için en az 15 dakika radyo, DJ Set veya Podcast dinlemelisin. Dinlediğin her 15 dakika için 15 puan kazanabilirsin.

 

- Üye girişi yapmak zorunda mıyım?

Evet, üye girişi yapmadan 'PowerApp Kazandırıyor' programına katılamazsın.

 

 -  Nasıl puan kazanabilirsin?

PowerApp'e üye olup, mobil uygulama veya websitesi üzerinden üyeliğinle giriş yaptıktan sonra istediğin radyoyu, podcast'i veya DJ Set'i açabilir, dinlediğin her 15 dakika için puan kazanabilirsin. Ne kadar çok dinlersen hesabına o kadar çok puan yüklenir ve istediğin herhangi bir çekilişe katılabilirsin. Kazandığın puanlar ile PowerApp'teki güncel çekilişler arasında puanın yettiği ölçüde istediğin kadar çekilişe katılabilirsin.

 

- Kullandığım puanlar birikiyor mu?

Evet, sen dinledikçe PowerApp kazandırıyor. Kazandığın puanları biriktirebilir ve istediğin zaman, istediğin çekilişe katılabilirsin. PowerApp dinledikçe kazandığın puanlar yüklendiği tarihten itibaren 1 (bir) yıl içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini yitirir.

 

- Puanlarım ne zaman hesabıma yükleniyor?

Puanların 15'er dakikalık dinlemeler sonunda hesabına yüklenecektir.-Hediye çekilişleri ne zaman yapılacak?

Hediye çekilişleri, çekiliş bitiş tarihini takip eden ertesi gün, belirtilen çekilişlere katılan PowerApp üyeleri arasından bilgisayar tarafından yapılacak gelişigüzel çekilişle belirlenecektir.- Hediyeyi nasıl teslim alacağım?

'PowerApp Kazandırıyor' kampanyasından kazandığın hediyeyi, vermiş olduğunuz iletişim bilgileri üzerinden sizinle iletişime geçerek teslim edeceğiz. Program kapsamında çekiliş sonucu hediye kazanımları Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerli olup hediye ürünlerin yurtdışına teslimatı mümkün değildir. Yurt dışından herhangi bir adrese teslim talepleri Power Group tarafından geçersiz sayılacak ve dikkate alınmayacaktır.

 

- Hediyeyi kazanamazsam çekilişe katıldığım puanlarım ne olacak?

'PowerApp Kazandırıyor' kampanyasına puanınızın yettiği sürece sınırsız katılımda bulunabilirsiniz. Her katılım sonrası hediyeyi kazanmasanız dahi puanınız düşecek olup, kullanılan puan tekrar geri gelmeyecektir.

ahmethakan:
60 saat radyo dinleyince 1 çekiliş hakkı veriyor. Uğraşmaya değer mi emin değilim

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git