Gönderen Konu: Karaca Hatır Türk Kahvesi Şok Market Kampanya çekiliş sonuçları  (Okunma sayısı 13425 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı myname42

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Karaca Hatır Türk Kahvesi Şok Market Kampanya çekiliş sonuçları
« Yanıtla #60 : 07 Ağustos 2024, 21:13:51 »
Hepsi jet den mesaj geldi fincan takımları yola çıkmış.  inşALLAH sağlam gelir ...🤲

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #61 : 07 Ağustos 2024, 21:18:37 »
Bana da geldi bugün yola çıkmış diye biraz geç oldu ama neyse

Çevrimdışı mustivan

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #62 : 19 Ağustos 2024, 13:25:27 »
karacadan kazanmış olduğunuz fincanlar geldi mi? gelmeyen var mı ? benimki daha gelmedi de  :(

Çevrimdışı mustivan

• Acemi Kampanyacı
  • **
fincan takımınız ulaştı mı size, u2 aradığımda hala gönderilecek diyor başından atıyor gibi cevap veriyor, kimi nereye şikayet edeceğiz

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
Bize geldi arkadaşlar u2 ile görüşün kazanan gönderim listesinde adınızın olduğundan emin olun gönderimi karaca yapıyor karaca ile iletişime geçin, bize gelen kahve fincanları bu arada kısmen kusurlu idi ama değişimi ile uğraşmadım yani biraz baştan savma bir kampanya oldu gibi

Çevrimdışı mustivan

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ne zaman geldi, her hafta arıyorum u2 yi,,, Karaca da kimi arayacaz, müşteri hizmetlerini aradığımız zaman böyle bir kampanyadan haberleri yok

Çevrimdışı baldandatlu

• Acemi Kampanyacı
  • **
Jumbo karaca falan tek marka. Karaca anadoluda daha yaygın ama haketmediği ilgiyi görüyor. Kardeşim çeyizini almıştı tencere plastik sapları parçalandı çelik tencereler kara kara pas oldu. Jumbosunu alın Karaca'dan uzak durun