Gönderen Konu: Akbank üniversiteli kampanyası  (Okunma sayısı 1061 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iber

  • Acemi Kampanyacı
  • **
  • İleti: 245
Akbank üniversiteli kampanyası
« : 14 Şubat 2024, 17:56:20 »
Ana Münüye Ulaşmak

Üniversiteli Akbanklı Çekiliş Kampanyası
Üniversiteli Akbanklılara iPhone 15 kazanma şansı

Üniversiteli Akbanklı programına katıl, 5 çekiliş hakkı kazan. Davet Et Kazan’la arkadaşın programa katıldığında hem sana hem ona 5'er çekiliş hakkıyla şansını katla.

Akbank Mobil
Üniversite öğrencilerine özel birçok indirim ve avantaj içeren Üniversiteli Akbanklı programına katıl, 5 iPhone 15’ten birini kazanmak için 5 çekiliş hakkı kazan.

Mevcut Üniversiteli Akbanklıysan veya çekilişte şansını artırmak istiyorsan Davet Et Kazan ile arkadaşlarını mobilden Akbanklı olmaya davet edip Üniversiteli Akbanklı programına katılmalarını sağlayarak her arkadaşın için 5 çekiliş hakkı kazanabilirsin.

Üstelik davet kodu kullanarak Akbank Mobil’den Akbanklı olma sürecini başarıyla tamamlayan ve kredi kartını kullanmaya başlayan ilk 10 arkadaşından kişi başı 750 TL, toplamda en fazla 7.500 TL chip-para kazanabilirsin.

Akbank Mobil
Kampanya Koşulları

Kampanya dönemi sonunda noter huzurunda yapılacak çekilişle 5 adet iPhone 15 128 GB ödülü verilecektir.
Kampanyamız 18-26 yaş arası olup Üniversiteli Akbanklı programına katılan Akbanklılar için geçerlidir.
Kampanyamız 1 Şubat 2024 – 29 Şubat 2024 tarihleri aralığında geçerlidir.
Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinden başvuru formunu doldurup Üniversiteli Akbanklı programına katılanlara veya Akbank T.A.Ş.’ ye ait Akbank Mobil bankacılık uygulamasına, Akbank müşteri numarası ve şifresi ile giriş yaptıktan sonra kampanyalar menüsündeki Üniversiteli Akbanklı kampanyasının katıl butonunu tıklayan ve KVKK izni olan müşterilere 5 çekiliş hakkı, Akbank Mobil üzerinden kampanyalar menüsünde yer alan “Davet Et Kazan” butonunu tıklayarak davet kodu alıp yakınıyla paylaşan ve bu kod ile Akbank Mobil’den Üniversiteli Akbanklı olan (Bireysel Bankacılık Hizmet Sözleşmesini tamamlamış olan) davet ettiği her 1 yakını için, 5 çekiliş hakkı verilecektir.
Davet Et Kazan ile davet edilip Akbanklı olan müşteri, Üniversiteli Akbanklı programına katılmadığı durumda davet eden müşteri de davet edilen müşteri de çekilişe hak kazanamaz.
Çekiliş hakları kampanya sonunda hesaplanacak olup yaptığınız işlem sonrası elde edilen çekiliş haklarıyla ilgili bilgilendirme yapılmayacaktır.
Çekiliş kampanyasından sadece Üniversiteli Akbanklı programında olan kişiler faydalanabilir.
Üniversiteli Akbanklı programına, 18-26 yaş aralığında öğrenci olan T.C vatandaşı Akbank müşterileri katılabilir. Akbank maaş müşterisi, ortak hesap müşterisi, VIP müşteri, kamu personeli/askeri personel ve Akbank mensupları programdan faydalanamaz.
Kampanyaya katılım toplamda 100 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
Akbank Mobil’den yapılacak tüm kampanya katılımlarında, kampanyaya katılan müşterilerimizin bankamızda cep telefon numarası ve Ad-Soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Bu kampanya Milli Piyango İdaresi'nin 19.01.2024 tarih ve E-58259698-255.01.02-50921 sayılı izni ile Akbank T. A. Ş. tarafından düzenlenmektedir.

Üniversiteli Akbanklı Çekiliş Koşulları
 Davet Et Kazan Kampanyası
Davet Et Kazan kodunla Üniversiteli Akbanklı programına katılan her arkadaşın için sana 5, arkadaşına 5 çekiliş hakkı.

Detaylı Bilgi
Akbank Hakkında
Akbank Mobil ve İnternet
Kredi
Faydalı Linkler
Her hakkı Akbank T.A.Ş.’ye aittir. Copyright © 2024
Yasal Uyarılar
Çerez Aydınlatma Metni ve Gizlilik Politikası
Sözleşmel