Gönderen Konu: WD 40'LA HALLET YARIŞMASI  (Okunma sayısı 2714 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı diazem

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 16059
WD 40'LA HALLET YARIŞMASI
« : 19 Eylül 2023, 09:06:56 »
ŞARTLAR & KOŞULLAR
I. Katılım Şartları
Bu yarışma, ticari merkezi FSM Mahallesi Poligon Caddesi No:8 Buyaka 2 Sitesi C Blok K:10-13 Ümraniye, İstanbul, Türkiye adresinde bulunan Türk Henkel Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. (kısaca “Henkel”) tarafından Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinde düzenlenmektedir.

Bu yarışmaya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web sitesi üzerinden katıldığınızda, bazı kişisel verileriniz Henkel tarafından toplanır ve gerek II. Katılımcı ve Kazananlar İçin Kişisel Verilere İlişkin Aydınlatma Metni’nde gerekse de Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin linkinde belirtilen amaçlar doğrultusunda işlenebilir.

1. Yarışma Süreci ve Sürecin Yönetilmesi
Bu yarışma, Henkel tarafından düzenlenmektedir.
• Bu yarışma Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web sitesi üzerinden online olarak 21 Ağustos 2023 tarihi ile 29 Eylül 2023 tarihi saat 23:59 arasında gerçekleşecektir.
• Bu online yarışmaya katılmak için yarışmacılar; Henkel’in WD-40 ürününü kullanarak çözdükleri bir sorunlarının fotoğraf veya videosunu Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web sitesindeki “kampanya” sekmesine yüklemelidir.
• Yarışmaya katılım için yüklenen fotoğraf veya videolardan; WD-40 ürününün kullanım talimatlarına aykırı kullanım içeren, WD-40 ürünün kullanılamayacağı alan ve yüzeylerde kullanım içeren, genel ahlak ve adaba uymayan görsel ve ses kayıtları ihtiva eden veya WD-40 ürününün görünmediği fotoğraf ve videolar onaylanmaz ve yarışma kapsamına dahil edilmezler. Yüklediğiniz görsel içeriğin işbu şartlara uygun bulunması ve onaylanmasını takiben yarışmaya dahil olunacaktır. Yarışmacılar, WD-40’ın uygulanabileceği alanlar hakkında web sitesinde yer alan blog kısmından detaylı bilgi edinebilirler.
• Yarışmaya katılmaya uygun bulunan fotoğraf ve/veya videolar, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi üzerinde değerlendirilecek olup, WD-40 marka ekibinden oluşan jüri tarafından seçilen ilk 10 kişi sırasıyla aşağıda belirtilen ödülleri almaya hak kazanacaktır. Katılımcılar 21 Ağustos ile 29 Eylül tarihleri arasında, 29 Eylül 2023 saat 23:59’a kadar katılım gösterebilecektir. Kazananlar, jurinin değerlendirmesi ardından 06.10.2023 tarihinde Henkel’e ait @wd40tr adlı Instagram hesabından duyurulacaktır. Hediye gönderimleri 06.10.2023 tarihinde organize edilip 31.10.2023 tarihine kadar gönderimler tamamlanacaktır. Henkel’in yükümlülüğü ödülleri en geç 31.10.2023 tarihine kadar ilgili kargo şirketine teslim etmekle sınırlı olup, kargoda yaşanabilecek gecikmelerden Henkel sorumlu değildir.

Ödüller:

1.'ye Iphone 14 128 GB
2.'ye Dyson V15 Detect Absolute Kablosuz Süpürge
3.'ye Xiaomi Mi Essential Elektrikli Scooter
4.'ye Philips 5400 Serisi EP5447/90 Tam Otomatik Kahve Makinesi
5.'ye Apple Watch SE 40mm GPS Akıllı Saat
6.'ya Philips HD9252/90 3000 Serisi Airfryer L
7-8-9-10.'ya Amazon Hediye Çeki


• Kazananlar, 06.10.2023 – 13.10.2023 tarihleri arasında Henkel tarafından katılımcıların e-posta adreslerine gönderilecek bilgilendirme e-postası ile bilgilendirilecektir.
• Ödüller nakde çevrilmez ve çevrilmesi teklif edilemez.
2. Katılmak için gerekli özellikler
Yarışmaya katılım koşullarını kabul eden, kişisel verilerinin işlenmesine rıza gösteren, en az 18 yaşını doldurmuş olan, Henkel’in WD-40 ürününü kullanarak çözdükleri bir sorunlarının yukarıda belirtilen şartlara uygun bir fotoğraf veya videosunu Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web sitesindeki “kampanya” sekmesine yükleyen tüm gerçek kişiler, yarışmaya katılabilirler.
Yarışmaya katılabilmek için, katılımcıların verdikleri tüm bilgiler geçerli ve doğru olmalıdır. Her katılımcı yarışmaya yalnızca kendi adına katılabilir. Her katılımcı yalnızca 1 ödül almaya hak kazanabilir.
3. Görsellerin kullanımı / görsellerdeki kişilerin onayı
Katılımcı, herhangi fotoğrafta kendisi veya bir başka üçüncü kişinin görünmesi halinde, diğer kişilerin de fotoğraflarının internette (web sitelerinde ve sosyal medya kanallarında) yayınlanması ve online yarışmaya sunulması için usulüne uygun şekilde onayını almak zorundadır. Bu onayların alınmamasından Henkel’in hiçbir sorumluluğu yoktur.
4. Yarışma dışı kalma
Henkel, katılım şartlarını ihlal edilen kişileri yarışma dışı bırakma hakkına sahiptir. Hukuka aykırı yollara başvuran veya diğer bir şekilde manipülatif uygulamalarla yapay bir avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar da yarışma dışı bırakılır. Bu durumlarda Henkel, verilen ödülü iptal etme ve geri isteme hakkına dahi sahiptir.
Ayrıca Henkel, aşağıdaki paylaşımları ve bu hallerle sınırlı olmamak üzere tamamen kendi takdiri ile yarışma koşullarına uygun bulmadığı paylaşımları değerlendirmeye almayacaktır:
- WD-40 ürününün kullanım talimatlarına aykırı kullanım içeren görseller,
- WD-40 ürününün kullanılamayacağı alan ve yüzeylerde kullanım içeren görseller,
- WD-40 ürününün görünmediği fotoğraf ve videolar,
- Ahlaka, adaba, kamu düzenine aykırı veya kamuoyuna, çocuklara ya da gençlere kötü örnek olabilecek görseller,
- Küfür, hakaret veya argo içeren veya bunlarla ilişkilendirilebilecek görseller.

5. Yarışma sürecinin erken sonlandırılması veya iptal edilmesi
Henkel, önceden herhangi bir uyarıda bulunmaksızın yarışmayı sonlandırma, iptal etme veya durdurma hakkına sahiptir. Özellikle de, adil ve uygun bir yarışma sürecinin temin edilememesine neden olabilecek teknik sebepler (bilgisayar sisteminde virüs bulunması, donanım veya yazılım sistemlerinde manipülasyon veya hata bulunması gibi) veya hukuki sebepler dolayısıyla Henkel bu hakkını kullanabilir. Katılımcılar, böyle bir durumda Henkel’e karşı hiçbir maddi ve manevi alacak talebinde bulunamayacaklarını kabul ve taahhüt ederler.

Yarışma sürecinin erken sonlandırılmasının veya iptal edilmesinin herhangi bir katılımcının davranışından kaynaklanması halinde, Henkel zararları için bu kişiden tazminat talep edebilir.
6. Ödüllendirme ve kazananın bilgilendirilmesi
Yarışmanın kazananları Henkel tarafından e-posta aracılığıyla bilgilendirilir. Kazananlar, bu kendilerine gönderilen e-postaya on dört (14) gün içerisinde cevap vermelidir, aksi takdirde ödül kaybedilir ve Henkel, ödülü katılımcılar arasından serbestçe seçeceği bir kişiye / kişilere verebilir.
Kazananlar, ödülün Henkel tarafından güvenilir bir şekilde kendilerine ulaştırılabilmesi için kendilerine e-posta yoluyla gelecek bildirimi takiben Ad Soyad, Telefon Numarası ve Açık Adres bilgilerini yetkili kişi ile paylaşmalıdır. Bu bilgileri paylaşmaktan imtina edenler veya kasıtlı olarak yanlış bilgi verenler ödül haklarını kaybeder.
Kazanan katılımcı yalnızca bir ödül alabilir; ödül yerine nakit teklif edilemez. Ödüller başka şahıslara devredilemez. Henkel, teklif edilen orijinal ödülün mevcut olmaması durumunda, ödülü muadil değerde başka bir ödülle değiştirme hakkını saklı tutar.
7. Fotoğraf ve Videolar Üzerindeki Hakların Devri
Katılımcılar işbu Katılım Şartları’nın kabul ederek, kayıt esnasında yükledikleri fotoğraf veya video üzerindeki telif haklarını Henkel’e devretmiş olduklarını ve bu görsel içeriklerin Henkel tarafından iç ve dış iletişim amacıyla kullanılabileceğini kabul ederler. Bu kapsam katılımcılar; yarışmaya katılım için yükledikleri fotoğraf ve/veya videolar üzerinde “icracı sanatçı” olarak ve FSEK’in 80. maddesi uyarınca, bağlantılı veya komşu hak sahipliğinden doğan manevi haklardan: umuma arz salahiyeti, adın belirtilmesi salahiyeti ve eserde değişiklik yapılmasını men etme haklarının kullanma yetkisini; mali haklardan: her türlü formatta her türlü dijital veya analog herhangi bir ses ve görüntü kaydetmeye, depolamaya ve/veya yaymaya mahsus araç ile çoğaltma hakkını; yurt içinde veyahut yurt dışında bedelli, bedelsiz dağıtma dahil yayma hakkını; yurt içi veya yurtdışında fotoğraflar, gazete, dergi, afiş, satın alma noktalarında kullanılan materyaller (PoP), perakende satış katalogları ilanları (insert), billboardlar, raket, marketlerde kartonet resimli tanıtımları, WD-40 markasını haiz ürün ve promosyon paketleri (doğrudan veya yapıştırma ile), sinema salonları, POS malzemeleri, reklam panoları, ürün etiketleri için çıkartmalar, farklı ortamlara yönelik basın bildirileri, yazılı medya reklamları, internet yayınları, banner, ad vs. internet reklamı ve sair tanıtımı içeren fakat bunlarla sınırlı olmayan her türlü reklam malzemesi, analog ya da dijital yayın, karasal, kablolu, uydu veyahut internet üzerinden yayın yapanlar dahil her türlü video paylaşım ve video yayın siteleri, televizyon, radyo, dijital mecralar, Henkel’e ait internet siteleri, sosyal paylaşım siteleri, Henkel ürünlerinin satışa sunulduğu elektronik ticaret platformları dahil çevrimiçi mecralar ile bunlar üzerinde yaratılabilecek tüm kanallar dahil olmak üzere internet ile bu mecralarda yer alan her türlü analog ya da dijital uygulama dahil mevcut ve ileride geliştirilecek tekniklerle yayın/umuma iletim yapmaya mahsus mecralarda yayınlama/umuma iletme ve yeniden iletme hakkını; işleme hakkını ve internet dâhil her türlü umuma açık ortamda temsil hakkını izin, ibralar, manevi ve mali haklar, akdi yükümlülükler, takyidatlar, hukuki veya maddi ayıplardan âri olarak ve mecra, sayı, yer ve süre bakımından sınırsız olarak münhasıran Henkel’e kayıtsız, şartsız ve gayrikabili rücu şekilde devrettiğini kabul, beyan ve taahhüt ederler.8. Sorumluluk
Henkel, teknik sorunlar sebebiyle gerçekleşemeyen katılımların veya kaybolan gönderilerin ya da verilerin sorumluluğunu kabul etmez. Katılımın ispatlanması, gönderilerin alındığını veya görüntülendiğini ispatlamaz. Ödülün verilmesiyle Henkel’in tüm yükümlülükleri sona erer.
Henkel, ödülün kullanılması esnasında meydana gelen zararlardan sorumlu değildir. Henkel, ödülü sağlayan üçüncü şahısların, üreticilerin veya piyasaya arz edenlerin aczinden, iflasından veya tasfiyesinden ve yarışmanın gerçekleştirilmesi ile ödülün verilmesine ilişkin olarak bundan doğan sonuçlardan herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Bu durumlara ilişkin şikâyetler doğrudan, ödülü sağlayan / piyasaya arz eden üçüncü kişiye iletilmelidir.
Henkel, yalnızca kastı veya ihmali durumunda, esaslı ve hukuki ayıplardan sorumludur.
Henkel, yarışmaya katılım esnasında yaşanabilecek olan hatalardan, gecikmelerden veya veri transferi kesintilerinden, teknik tesis ve hizmetlerdeki hatalardan, doğru olmayan içeriklerden, veri kaybından veya verinin silinmesinden, virüslerden veya diğer durumlardan kaynaklanan zarar ve hasarlardan sorumlu değildir.
Sorumluluk sınırlamaları, zararın Henkel'in (Henkel’in organları, çalışanları veya taşeronlarının) kastı veya ağır ihmalinden kaynaklanması veya sözleşmeden doğan bir yükümlülükten kaynaklanması halinde geçerli olmayacaktır.
4. madde uyarınca yarışma dışı kalan katılımcılara karşı Henkel’in herhangi bir sorumluluğu yoktur.
9. Diğer
Katılımcılar yarışmaya kendi istekleri ile katılarak işbu Katılım Şartları’nı kabul etmiş sayılır. Katılımcıların temyiz hakkı yoktur. Katılım şartları ve katılımcılar ile Henkel arasındaki tüm yasal ilişki sadece Türkiye Cumhuriyeti hukukuna tâb olup, bu Kullanım Şartları’ndan doğan ihtilafların hallinde İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra Daireleri münhasıran yetkilidir.
Katılım koşullarındaki herhangi bir hükmün geçersiz olması veya geçersiz hale gelmesi durumunda, kalan hükümlerin geçerliliği etkilenmeyecektir. Katılım şartları Henkel tarafından önceden uyarı yapılmaksızın herhangi bir zamanda değiştirilebilir.
II. Katılımcı ve Kazananlar İçin Kişisel Verilere İlişkin Aydınlatma Metni
Yarışmaya katılmak için katılımcı(lar) gerektiği ve talep edildiği ölçüde şu kişisel bilgileri sağlamalıdır: i) ad-soyad, ii) e-posta adresi, iii) telefon numarası, iv) adres ve v)kimlik.
Henkel, katılımcılar tarafından sağlanacak olan verileri, yarışmayı düzenlemek, ödülü vermek ve ödül kazananın yaş kontrolünü sağlamak amacıyla sınırlı olarak işleyecek ve kullanacaktır.
Henkel, yarışmanın düzenlenmesi ve kazananlara ödül verilebilmesi için gerekli olan veri paylaşımı haricinde, katılımcının verilerini üçüncü şahıslara veya taraflara aktarmayacaktır.
Katılımcının verilerinin işlenmesi ve kullanılması, yarışmanın düzenlenmesi ve gerekli işlemlerin yapılması için gerekli olup,  bu veri işleme faaliyeti Henkel’in meşru menfaatine ve sair yasal hükümlere dayanmaktadır.
Kişisel veriler yalnızca online yarışma sürecinde ve sonrasında ödülün temini için kullanılacak ve online yarışma bitiminden sonraki altı (6) ay içinde silinecek, imha edilecek veya anonim hale getirilecektir.
Katılımcı herhangi bir zamanda verilerine ilişkin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11. Maddesinde belirtilen haklarını kullanabilir. Ayrıca, ilgili şartların katılımcı tarafından karşılanması koşuluyla, katılımcı aşağıdaki haklara sahiptir:
• Verilerini değiştirme hakkı
• Verilerini silme hakkı
• Verilerin işlenmesini kısıtlama hakkı
• İlgili yetkili veri koruma yetkilisine bilgi verme ve şikayette bulunma hakkı
• Verilerin taşınma hakkı
Katılımcının ret hakkı
Kişisel verilerinizin Henkel tarafından işlenmesine karşı her zaman itiraz etme hakkınız vardır. Böyle bir durumda Henkel, verilerinizin işlenmesini zaruri hale getiren bir yasal yükümlülük olmadıkça, kişisel verilerinizin işlenmesini durduracak ve verilerinizi imha edecektir. 

Ancak kişisel verilerinizin işlenmesine itiraz etmeniz nedeniyle yarışma ödülünün verilmesi mümkün olmaz ise, Henkel’in bu durumdan doğan hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Katılımcılar, bu gibi durumlarda veya kişisel bilgileriyle ilgili diğer soru ve talepleri için, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresli internet sitemizin bize ulaşın kısmından veya aşağıda yazılı adresimize yazılı başvuruda bulunarak taleplerini iletebilirler.

TÜRK HENKEL KİMYA SAN. VE TİC. A.Ş.
Fatih Sultan Mehmet Mah., Poligon Cad. Buyaka İki Sitesi No:8
C Blok, K:10-13 34771 Ümraniye/İstanbul

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 19 Eylül 2023, 11:08:45 Gönderen: diazem »
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...