Gönderen Konu: Garanti Bes Çekilişi  (Okunma sayısı 1663 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı diazem

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 16059
Garanti Bes Çekilişi
« : 18 Eylül 2023, 21:01:19 »
Okula Dönüş - Çocuklara DijiBES Ödüllü Çekiliş Koşulları
Değerli Müşterimiz,
Uzun yıllar devam edeceğini düşündüğümüz iş birliğimize ek olarak size özel sunduğumuz kampanyamızı bilgilerinize sunarız.
8 Eylül 2023 (00:01)- 8 Ekim (23:59) tarihleri arasında Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş’ den (Garanti BBVA Emeklilik) Çocuklara DijiBES planıyla (8013) Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden Çocuklara DijiBES yaptıran müşterilerin yararlanabileceği “Okula Dönüş - Çocuklara DijiBES Ödüllü Çekiliş Kampanyası” düzenlenecektir.
KAMPANYADAN YARARLANMA KOŞULLARI
 Kampanya 8 Eylül 2023 (00:01)-8 Ekim (23:59) tarihleri arasında geçerlidir.
 Kampanya katılımcısı, ilgili tarihler arasında Garanti BBVA Emeklilik’te , velisi/vasisi olduğu ve 18 yaşın altında olan çocuklara dijitalden bireysel emeklilik sözleşmesi düzenletmiş kişidir ve çekiliş hakkı yalnızca Garanti BBVA Emeklilik’ten Çocuklara DijiBES sözleşmesi başlatan veli/vasi katılımcıları için geçerlidir.
 Kampanya tarihleri arasında mobil uygulama üzerinden başvurusunu ileten ancak sözleşme düzenleme işlemleri tamamlanamayan müşteriler, 13.10. 2023 (17:00) tarihine kadar Müşteri İletişim Merkezimiz tarafından gerçekleştirilecek aramada sesli onay ile Çocuklara DijiBES sözleşmesi düzenletmesi durumunda kampanyaya dahil olabilecektir.
 Kampanya tarihleri arasında sözleşme düzenleten veli/vasi çekiliş hakkı elde edecektir.
 Veli/vasi, kampanya tarihleri arasında sözleşme başlattıkları her çocuk için/çocuk bazında çekilişe katılım hakkı kazanır. Çekilişe katılım hakkı sözleşme başlattıkları her çocuk için/çocuk bazında kampanya dönemi boyunca bir ile sınırlıdır. (Örneğin kampanya tarihleri arasında iki çocuğu için sözleşme başlatan veli/vasi, iki adet katılım hakkı kazanır. Kampanya tarihleri arasında bir çocuğu için iki sözleşme başlatan veli/vasi ise çekilişe bir adet katılım hakkı kazanır.)
 17.10.2023 tarihine kadar cayma, erken çıkış veya aktarım sürecinde olan/yapan sözleşmeler kampanyadan yararlanamayacaktır.
Sınıflandırma: Dahili Kullanım

Çekiliş; 19.10.2023, tarihinde saat 11.00’da, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No: 4- A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak, değerce büyük ikramiyeden başlanarak gerçekleştirilecektir. Kazanan kişinin hediye seçme hakkı bulunmayacaktır.
8 Eylül 2023 (00:01)- 8 Ekim (23:59) tarihleri arasında düzenlenecek kampanyanın 19.10.2023 tarihinde gerçekleşecek çekilişi sonucunda dağıtılacak hediyeler;
 1 kişiye Sony Playstation 5 Diskli Versiyon 825 GB Oyun Konsolu+Logitech G29 Driving Force Direksiyon Seti (ürün adet piyasa fiyatı: 38.328 TL)
 1 kişiye 1 adet Maserati MSRT10 Elektrikli Katlanır Bisiklet (ürün adet piyasa fiyatı: 23.750 TL)
 1 kişiye 1 adet Nintendo Switch OLED Yeni Nesil 64 GB Oyun Konsolu (ürün adet piyasa fiyatı:
13.449TL)
 10 kişiye 10 adet 5.000 TL’lik Hepsiburada hediye çeki (1 kişiye 1 adet hediye çeki verilecek
olup ürün adet fiyatı 5000TL’dir)
Hediye çekinin son kullanım tarihi 29.02.2024’tür. Hediye çeki sadece Hepsiburada satıcılı ürünlerde (altın, ziynet ve dijital ürünler hariç) geçerlidir.
Hediye çeki talihliden başkası tarafından kullanılamaz, nakde çevrilemez ve devredilemez. İptal ve iade işlemi bulunmamaktadır.
Hediyelerin KDV ve ÖTV dahil bedeli Garanti BBVA Emeklilik tarafından karşılanacaktır. KDV ve ÖTV dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir.
Kampanya, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 06.09.2023 tarihli E-40453693-255.01.02-43247 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
Kazanan talihliler; 25.10.2023 tarihinde Türkiye Gazetesi’nde ilan edilecektir. Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin kampanya katılımı esnasında belirttikleri adreslerine bilgilendirme amacıyla taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.
Postada meydana gelen gecikmelerden Garanti BBVA Emeklilik sorumlu tutulamaz. Kampanya bireysel katılımcılara yöneliktir. Tüzel kişiler kampanyaya katılamaz.
Ad, soyad ve sözleşme numarası bilgilerinden herhangi biri eksik olan katılımcılara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
Bir kişi, birden fazla ikramiye kazanamaz.
Kazanan asil talihliler ödüllerini almak için 09.11.2023 tarihine kadar, yedek talihliler ise 24.11.2023 tarihine kadar kimlik fotokopisi ve iletişim bilgileri (adres ve telefon numarası) ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine ya da U2 Tanıtım’ın adresine (Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4- A Beyoğlu-İstanbul) şahsen başvurmaları ve istenecek belgeleri eksiksiz şekilde teslim etmeleri halinde ödüllerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar.
Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler, herhangi bir tarafı Garanti BBVA Emeklilik, T. Garanti Bankası A.Ş. veya iştiraki çalışanı olan sözleşmelerin veli/vasileri ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları yararlanamaz. Bahsi geçen kişiler kampanyaya katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
Ödüllerin kullanımı sırasında talihlilerin veya yanlarındaki diğer kişilerin başına gelebilecek herhangi bir olaydan Garanti BBVA Emeklilik sorumlu değildir.
  
 
  

 

 Talihliler tarafından kaynaklanan gecikmelerden Garanti BBVA Emeklilik sorumlu değildir.
 Garanti BBVA Emeklilik’in mücbir sebepler halinde, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün onayı ile
kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır.
 Bu çekilişlere katılan herkes, yukarıdaki kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...