Gönderen Konu: Getir Şimdi yapay zeka dizaynlı Albeni siparişinizi verin, çekilişe katılın.  (Okunma sayısı 2380 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı

Çekiliş Zamanı
Şimdi yapay zeka dizaynlı Albeni siparişinizi verin, çekilişe katılın.

Çekiliş Zamanı
Bu kampanya Getir Perakende Lojistik A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 04.09.2023 tarihli ve E-40453693-255.01.02-E.43121 sayılı izni ile 08.09.2023,(Saat:09:00) - 22.09.2023 (Saat:23:59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.

• Kampanya tarihleri arasında Getir uygulamasını IOS veya Android telefonlarına indirip veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesi üzerinden ad-soyad-adres-telefon bilgileriyle üye olduktan sonra Getir veya Getirbüyük servisleri üzerinden E-Star Global E-Ticaret Satış ve Pazarlama A.Ş’ye ait Ülker Albeni Yapay Zeka Tasarımı (Dinamik, Eğlenceli, Heyecanlı) 40G ve Ülker Albeni Yapay Zeka Tasarımları Paketi (Dinamik, Eğlenceli, Heyecanlı 40 G 3’lü) ürünlerinden satın alanlar (Ülker Albeni Yapay Zeka Tasarımı 40G ürünleri için 1 çekiliş hakkı, Ülker Albeni Yapay Zeka Tasarımları Paketi 40G 3’lü ürünleri için 3 çekiliş hakkı) çekilişe katılacaktır.

• Ad-soyad, telefon no bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

• Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 5 kişi Oculus Quest 2 128 GB All-In-One VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü (birim değeri: ₺13.980) ve 10 kişi Apple AirPods Pro 2. Nesil (birim değeri: ₺7.829) ikramiyesi kazanacaktır.

• Çekiliş 11.10.2023 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

• Kazanan talihliler 16.10.2023 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Getir Perakende Lojistik A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

• Asil talihliler 31.10.2023, yedek talihliler ise 15.11.2023 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. Kampanya yalnızca Getir Yemek siparişlerinde geçerlidir.

• Getir ve Getirbüyük servisi üzerinden sadece online ödeme yapılabilir ve sipariş ücreti uygulama üzerinden satın alım yapan kişilerin kredi/banka kartına yansıtılır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez.

Bu çekilişe Getir Perakende Lojistik A.Ş., E-Star Global E-Ticaret Satış ve Pazarlama A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

*Görseller temsilidir.

Çevrimiçi kömürcüismail

• Acemi Kampanyacı
  • **
Arkadaşlar getirle sorun çıktı albeni aldik ödeme sayfasında kampanyalar bölümünde yok otomatik katildimmi derken canlı destek yazdım kampanya yok diyor 8inde başladı diyorum çekiliş haklarımı öğrenmek istiyorum dedim çhati kapadı müşteri hizmetlerini aradım bayağı Bi cebelleştim haklarınız tanımlayacak dendi ne yapılabilir bu durumda bilen arkadaş lar bir destek olun şikayet mi edicez napicaz an itibariyle albeni siparişi verdim kampanyalarda yok yine sistemsel galiba alacak arkadaş lar dikkat etsin yani ajansami milli piyangoyami Bi yere şikayet etsek

Çevrimdışı digi

• Deneyimli Kampanyacı
Kurallarda eskiden olduğu gibi ilgili kampanyayı seçmelisiniz gibi bir ibare yok. Oyüzden kampanya bölümünde gözükmemesi normal olabilir

Çevrimiçi kömürcüismail

• Acemi Kampanyacı
  • **
Müşteri temsilcisi öyle bir kampanya yok diyor gozukmemesi normal diyor kapatıyor yüzüme

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
siz bakmayın müşteri hizmetlerine. hepsi formaliteden var.

Çevrimdışı ynstmz

• Yeni Kampanyacı
  • *
İlgili kampanya, Kampanyalar sekmesinin yanındaki duyurular bölümünde yer almaktadır.

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
anvil dediği gibi müşteri hizmetlerine bakmayın onlar çoğu şeyi bilmez eminim kampanya olduğunu sizden öğrenmişlerdir.

kampanya şartlarında ödeme adımında zaten ilglili bir kampanya yok, sepete doğru ürünleri attıysanız otomatik çekilişe katılım olur zaten, getir, migros, vb. firmalarda katılım otomatik oluyor.
yapmanız gereken kampanya 22.09 da bitiyor getir katılanların listelerini oluşturup çekilişi yapan u2 firmasına 11.10 tarihinden önce gönderecek, çekiliş 11.10 tarihinde yapılacağı için sizin de çekiliş tarihinden 3-5 gün önce u2 firmasını arayıp kaç katılım hakkınız olduğunu sormak olur.

ben daha önce de 2-3 defa teyit amaçlı getir çekilişlerinin kampanya detaylarını çekiliş haklarımı araştırdım getir de pek hata olmuyor rahat olabilirsin
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2023, 14:47:45 Gönderen: mach1 »

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Getir genelde kendi indirim kampanyaları ile birleştirmez.O yüzden insanı arada bırakıyor bu iş.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı baldandatlu

• Acemi Kampanyacı
  • **
getiri trendyolla yemeksepeti bitirdi. direk pazarda getire kan doğradılar getirden çok aksiyon beklemeyin. oturduğum yerde migros hemen çok sönük hepsiexpress falan da hiç araçları görmüyorum yine burada getir kendi personellerini çıkardı esnaf kurye motorcularla fiat fiorinolara bölgeyi bıraktı. çok hızlı büyüyüp balon yaptılar

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

bu kampanyayı yapan ülker in ortağı olduğu istegelsin bile piyasada yok. vodafone market i de istegelsin çekiyor onları da görmüyoruz eskiden 2 haftada 1 araçları mahallede görürdüm
« Son Düzenleme: 13 Eylül 2023, 15:11:35 Gönderen: baldandatlu »