Gönderen Konu: Monster Qumpara Çekiliş Sonucu  (Okunma sayısı 11120 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı winston

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Monster Qumpara Çekiliş Sonucu
« Yanıtla #30 : 27 Eylül 2023, 13:41:11 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Hayırlı olsun üstad.Valla hak yerini bulmuş .Ama bizler farketmesek atı alan üsküdarı geçiyor.

Teşekkür ederim.

Bu da işin ayrı bir boyutu üzerinde çalışma yapılıp tüketicinin katılımcının bireysel çabalarıyla tespitine ihtiyaç olmaksızın çekiliş datasının hazırlanması sırasında ajans ya da platform her neyse onların çekiliş listesindeki katılımcıların işbirliği yapılan ilgili markalarla ilintisi kontrol edilebilmeli ama bunu kim yapar niye uğraşır diye de düşünmeden edemiyorum bu münferit bir örnek buna benzer nelerle karşılaşmışızdır kim bilir

Çevrimdışı winston

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #31 : 27 Eylül 2023, 13:42:55 »
Helal olsun mücadelem dolayı Bazıları haksız yere kazanıyorlar  Hayır olsun

Maalesef bazen her istediğimiz olmasını beklediğimiz şekilde olmuyor.Bazı haklar için mücadele etmeyi sürdürmek zorunda bırakılıyoruz.

Çevrimdışı zxc

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #32 : 27 Eylül 2023, 14:33:04 »
Çok sevindim güle güle kullanınn

Çevrimdışı aerials

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #33 : 27 Eylül 2023, 15:42:57 »
Hayırlı olsun üstad.Valla hak yerini bulmuş .Ama bizler farketmesek atı alan üsküdarı geçiyor.

Teşekkür ederim.

Bu da işin ayrı bir boyutu üzerinde çalışma yapılıp tüketicinin katılımcının bireysel çabalarıyla tespitine ihtiyaç olmaksızın çekiliş datasının hazırlanması sırasında ajans ya da platform her neyse onların çekiliş listesindeki katılımcıların işbirliği yapılan ilgili markalarla ilintisi kontrol edilebilmeli ama bunu kim yapar niye uğraşır diye de düşünmeden edemiyorum bu münferit bir örnek buna benzer nelerle karşılaşmışızdır kim bilir

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Bu denetimi yapması gereken milli piyango idaresidir.
Kurum görevini yapmıyor demek ki.

Çevrimdışı winston

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #34 : 27 Eylül 2023, 16:12:01 »
Çok sevindim güle güle kullanınn

teşekkür ederim.

Çevrimdışı winston

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #35 : 27 Eylül 2023, 16:14:07 »

Teşekkür ederim.

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Bu denetimi yapması gereken milli piyango idaresidir.
Kurum görevini yapmıyor demek ki.

sanki burada iş ajansa düşüyor gibi ama bunu angarya görmeden yapacak bir sistemi geliştirmek de mpi ye düşüyor bireysel olarak bununla ilgili girişimlerde bulunacağım zaten

Çevrimdışı hemstrem

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #36 : 27 Eylül 2023, 17:32:14 »
Hayırlı olsun üstad, hak yerini bulmuş.

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #37 : 27 Eylül 2023, 18:58:16 »
Hayırlı olsun, sizin adınıza sevindim. İnşallah Focaserkan’ın  mahkemesi de olumlu sonuçlanır da bundan sonra hem firmalar hem de Mpi kurallara uygun çekilişler yaparlar.

Çevrimdışı gkymrc

• Usta Kampanyacı
    • Kokla Dünyayı
« Yanıtla #38 : 27 Eylül 2023, 20:23:32 »
Allah kazasız belasız sürüş nasip etsin. Satarsanız da parasını güzel günlerde harcayın.
Lütfen takip :)
referans linklerim Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı piacio

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #39 : 27 Eylül 2023, 20:34:57 »
Hak arama çabanızı takdir ettim vede sonuca sevindim arkadaşım. Hayırlısı olsun. Ellerinde imkan olduğu için calışanların bunu yapmaya devam edeceğini düşünüyorum. Birde son olarak toplamda kac katılım yaptığınızı merak ediyorum çok. Cevap verirseniz sevinirim. Cevap vermezseniz de saygı duyarım.