Gönderen Konu: Monster Qumpara Çekiliş Sonucu  (Okunma sayısı 10236 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Monster Qumpara Çekiliş Sonucu
« Yanıtla #10 : 28 Temmuz 2023, 14:46:30 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Müracaatımızı yaptık bakalım ne kadar  güvenilir kurumlar olup olmadıklarını göreceğiz hep birlikte
Yapmamız gereken varsa bizde yapalım.Daha önce adanada bi market aynısını yaptı ama maalesef arabayı almıştı.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 28 Temmuz 2023, 17:44:11 »
İşte bu tip mağaza yöneticileri yüzünden ben Şok da düzenlenen Derby kampanyasına da katılmıyorum, güvenmiyorum çünkü.

Çevrimdışı winston

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #12 : 28 Temmuz 2023, 20:50:51 »
Müracaatımızı yaptık bakalım ne kadar  güvenilir kurumlar olup olmadıklarını göreceğiz hep birlikte
Yapmamız gereken varsa bizde yapalım.Daha önce adanada bi market aynısını yaptı ama maalesef arabayı almıştı.

Olayın mpiye intikal etmesi durumu değiştirir mi bilmiyorum ama cimer üzerinden kampanya koşullarını içeren ekran görüntüleri ve tespitlerimi paylaştım.Sonuç olarak marka değerini güvenilirliliği sağlamak adına bu kuralın işletilmesi elzemdir.Şaibeye yol açacak bir durum olmasının önünde geçilmesi gerekir.Sizler de kampanya koşullarının ihlaline dikkat çekerek kurum güvenilirliliğini zedeleyen bu tip girişimlerin önüne geçilmesi adına müracaat edebilirsiniz.

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
« Yanıtla #13 : 31 Temmuz 2023, 00:03:54 »
Hayırlısı bakalım nasıl bir sonuç çıkacak

Bu firma beni mahkemeye verdi eylülde mahkemem var çekiliş tekrarı yaptırdım diye Hak aramak suç oluyormuş firmalar kendi hatalarını tüketiciye yıkmaya başladı.

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 01 Ağustos 2023, 09:08:11 »
Kardeş umut cekilismi mahkemeye verdi ona göre firmalara mail atayım bunla çekiliş yapmasunlar

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
« Yanıtla #15 : 01 Ağustos 2023, 10:01:42 »
Umut çekiliş  telefonu bile yok  Doğru düzgün yapmıyor.bilgi bile vermiyor . En iyi olan Hedef ,U2 ve Mucize ajans. Umut carrefour sa çekilişler den sanki seçiyorlar şikayet edenleri  Şehir yazmıyor.

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
« Yanıtla #16 : 01 Ağustos 2023, 10:41:07 »
Kardeş umut cekilismi mahkemeye verdi ona göre firmalara mail atayım bunla çekiliş yapmasunlar

qumpara uygulaması mahkemeye verdi

Çevrimdışı winston

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #17 : 01 Ağustos 2023, 19:08:44 »
Hayırlısı bakalım nasıl bir sonuç çıkacak

Bu firma beni mahkemeye verdi eylülde mahkemem var çekiliş tekrarı yaptırdım diye Hak aramak suç oluyormuş firmalar kendi hatalarını tüketiciye yıkmaya başladı.

Sizi mahkemeye verirken motivasyonları neydi acaba çok merak ettim biz bir usulsüzlük yaptık siz de bunu ortaya çıkardınız marka değerimizi zedelediniz demek istediler herhalde.Detayları bilmemekle birlikte tüketiciyi mahkemeye vermek de ne bileyim hangi akla hizmet bir hareket şaşırtıcı.Bu arada firmadan kastınız ajans mı coca cola markası mı mopaş mı tam anlayamadım o kısmını

Çevrimdışı winston

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #18 : 16 Ağustos 2023, 11:22:19 »
Israrlı girişimler sonucu coca cola ve mpi tarafından durumun ciddiyetinin farkına varılmasını sağladık.Coca cola hukuk birimi konuya müdahil oldu ve mpi durumu gündemine alıp değerlendirme aşamasında olduklarını iletti.Karar ne verilir buradan ne sonuç çıkar bilmiyorum ama ajans ve mopaşın umursamaz yaklaşımının ötesine geçmiş olmayı önemli bir adım olarak görüyorum.Kampanyanın şartnamesinde yer alan bir kuralı formalite olarak değerlendirmek mantık dışı bir yaklaşımdı.En azından bu konunun özelinde birilerinin durumu ciddiye almış olması sonuç değişmese bile bundan sonrası için işin daha sıkı tutulacağına olan inancımı pekiştirdi.

Çevrimdışı baldandatlu

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #19 : 16 Ağustos 2023, 16:09:48 »
size de dava açarlar marka imajımızı zedelediniz diye. marketler çakılı monster içecek doluyken beş marketin üçünde çekiliş afişleri yoktu. yine bir ihale döndürmüşler sessiz sedasız