Gönderen Konu: Monster Qumpara Çekilişi 01.06-15.07.2023  (Okunma sayısı 1215 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozcan_h

  • Deneyimli Kampanyacı
  • ***
  • İleti: 288
Monster Qumpara Çekilişi 01.06-15.07.2023
« : 01 Haziran 2023, 02:44:05 »
Monster Qumpara Çekilişi

01.06.2023 -15.07.2023

Bu kampanya, Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 18.05.2023 tarih ve E-582596698-255.01.02-37836 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

 

01.06.2023 (09.00)-15.07.2023 (22.00) tarihleri arasında İstanbul ve Kocaeli illerinde bulunan Mopaş Marketçilik Gıda San. Ve Tic. A. Ş.’ye ait tüm Mopaş Market Mağazaları ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinden Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş’ye ait Monster 500ml ürününden tek seferde 2 adet ve katları tutarında (fiş/fatura/e-arşiv fatura üzerindeki  her 2 adet Monster 500ml ürünü alışverişi için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak iOS veya Android işletim sistemli akıllı telefonlarına ücretsiz olarak indirdikleri Qumpara uygulamasına girip; ad-soyad-adres, gsm no ve e-mail bilgileri ile birlikte üye olduktan sonra (Monster) kampanya adını seçerek alışveriş fişi-faturası-e-arşiv faturasının fotoğrafını (fiş/fatura/e-arşiv faturasının tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşterilere, sistem tarafından kontrolü yapılıp onaylandıktan sonra çekiliş hakkı verilecektir. Qumpara iOs ve Android uygulamalarından fiş/fatura/earşiv fatura girilmesi, kampanya süresince her gün 24 saat kesintisiz olup sisteme son fiş/fatura/earşiv fatura gönderme tarihi 18.07.2023(23.59)’dir. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi üzerinden yapılan alışverişe ait fiş/fatura/earşiv faturaları müşteriye ürünlerle birlikte 2 gün içerisinde iletilecektir. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi siparişlerinde teslimat tarihinin en geç 15.07.2023 olması, yapılan alışverişin provizyona dönmesi gerekmektedir. Farklı marka ve ürünlerin yer aldığı set ürünler kampanyaya dahil değildir. Qumpara uygulaması için girilen üyelik bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı ile fiş/fatura/earşiv faturanın okunabilir, sağlam, yıpranmamış ve Qumpara uygulamasına yüklenmesine uygun şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır. Sisteme yüklenen fiş/fatura/earşiv faturalar değerlendirilerek aynı fiş/fatura/earşiv fatura ile yapılan mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen fiş/fatura/earşiv fatura dikkate alınacak olup yükleme reddedilirse, bu durum sebebi ile birlikte uygulama içerisinden yazılı olarak tüketiciye iletilecektir. Tüm katılımlar için otomatik ayrıştırma ve fiş/fatura/earşiv fatura kontrolleri yapıldıktan sonra uygulama üzerinden başarısız katılım yapanlara “Başarısız Katılım” bilgisi ve başarılı katılım yapanlara ise “Başarılı Katılım” bilgisi ile birlikte katılım sıra numarası bilgisi (ilk katılıma 1’den başlayarak takip edere sıra numarası verilecektir) tüketiciye Qumpara uygulaması içinden bildirilecektir. Tüketici; Qumpara uygulamasındaki üyelik hesabını dilediği zaman kontrol edebilir ve katılım haklarını görebilir. Katılımlarda fiş/fatura/earşiv fatura no ve tarih, ad-soyad, gsm no bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir.

 

Çekiliş; 25.07.2023 tarihinde, saat 10:30’da; Merkez Mah. İzzetpaşa Sk. Ay-Han İş Merkezi No:14/29 Şişli-İstanbul adresinde bulunan Umut Çekiliş ofisinde, noter huzurunda ve dileyen herkesin katılımına açık olarak yapılacak olup 1 adet; Yamaha R25 2023 Model Motosiklet (154.900,00 TL) ikramiyesi verilecektir. Çekiliş sonuçları 28.07.2023 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden kampanya düzenleyici ve çekiliş ajansı sorumlu değildir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.  İkramiye kazanan asil talihlinin 12.08.2023 ve yedek talihlinin 27.08.2028 tarihine kadar kimlikleri, fiş/fatura/earşiv fatura ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine başvurmaları gereklidir. Başvuruda bulunarak talep edilecek belgeleri, belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini teslim alamaz. Belirtilen tarihlere kadar başvuruda bulunma sorumluluğu talihlilere aittir. İkramiye son teslim tarihi 31.08.2023. İkramiye tesliminde fiş/fatura/e-arşiv fatura ibrazı/teslimi zorunludur. Fiş/fatura/e-arşiv faturanın okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez, değiştirilemez. Qumpara uygulaması, kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleyerek, kötü niyetli ve usulsüz katılım tespiti halinde kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep edebilir, kullanıcıyı uyarabilir, üyeliği askıya alabilir ve lüzumu halinde kazanılan çekiliş hakkını iptal edebilir. Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur. 18 yaşından küçükler ile Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş., Mopaş Marketçilik Gıda San. Ve Tic. A.Ş., Umut Çekiliş ve Qumpara çalışanları kampanyaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. İkramiye bedeli içinde bulunan ÖTV ve KDV hariç, diğer yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Kampanya için detaylı bilgi, koşullar ve yükümlülüklerin devamı için lütfen “Qumpara” uygulamasındaki katılım koşullarını okuyunuz.