Kampanyalar > Biten Kampanyalar

Akbank çekiliş kampanyası

(1/1)

zensea:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Mobilden Akbanklı olmanıza özel çekiliş kampanyası ile,

10 adet iPhone 14,
10 adet Playstation 5,
15 adet 20.000 TL değerinde Tatilsepeti hediye çeki,
15 adet 10.000 TL değerinde Boyner hediye çekinden birini kazanma fırsatı sizi bekliyor!
Bu şansı kaçırmamak için yapmanız gereken, Akbank Mobil’e giriş yapıp Kampanyalar menüsünde yer alan “Mobilden Akbanklı Olmanın 2. Yılı Çekilişi” kampanyasına katılmak.

Kampanyaya katılarak 5 çekiliş hakkı,
Kampanya süresince her Akbank Mobil’e girişte 1 çekiliş hakkı (en fazla 10),
Kampanya süresince yeni bir otomatik fatura ödeme talimatı vererek 15 çekiliş hakkı
Kampanya süresince mevduat hesabınıza her para girişinde 1 çekiliş hakkı (en fazla 10) daha kazanarak, toplamda en fazla 40 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.
Akbank Mobil

Kampanya Koşulları

Kampanya 11 Mayıs - 11 Haziran 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya dönemi sonunda noter huzurunda yapılacak çekilişle 50 talihli müşterimize 10 adet iPhone 14, 10 adet Playstation 5, 15 adet 20.000 TL değerinde Tatilsepeti hediye çeki ve 15 adet 10.000 TL değerinde Boyner hediye çeki verilecektir.
Kampanya sadece 11 Mayıs 2023 tarihinden önce Akbank Mobil’den Akbank müşterisi olanlar için tanılanmış ve geçerlidir.
Kampanyaya katılım maksimum 40 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
İlk 5 çekiliş hakkı; Akbank Mobil kampanyalar alanında yer alan kampanyaya katılan müşterilerimize verilecektir. Bu koşulu sağlamadan kalan çekiliş hakları kazanılamaz.
İlk 5 çekiliş hakkından sonraki çekiliş hakları için; kampanya süresince her Akbank Mobil’e girişte 1 çekiliş hakkı (en fazla 10), kampanya süresince yeni bir otomatik fatura ödeme talimatı vererek 15 çekiliş hakkı ve kampanya süresince mevduat hesabınıza her para girişinde 1 çekiliş hakkı (en fazla 10) daha kazanarak, toplamda en fazla 40 çekiliş hakkı kazanılır. Kampanya tarihleri arasında otomatik fatura ödeme talimatının iptal edilmesi halinde çekiliş hakkı iptal edilecektir.
Akbank Mobil bankacılık uygulamasında kampanyalar menüsündeki ilgili kampanyanın detay sayfasında bulunan katıl butonunu tıklamamış müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Akbank Mobil içinden yapılacak tüm kampanya katılımlarında, kampanyaya katılan müşterilerimizin bankamızda cep telefon numarası ve Ad-Soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Akbank T.A.Ş. Kredi Kartı, Bireysel Kredileri, Kredili Mevduat Hesabı ödemelerinde veya işlemlerinde yasal takipte olanlar bu kampanya kapsamı dışında tutulacak olup, katılıp kazansalar dahi ikramiye verilmeyecektir.
Kampanyaya katılmak için müşterilerin bankamız Kredi Kartı veya Akbank Kart sahibi olmaları gerekmektedir.
Bu kampanyaya yalnızca SMS, e-mail, Akbank mobil veya müşteri iletişim merkezimiz aracılığı ile bilgilendirme yapılan Akbanklılar katılabilir.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Kampanyaya, 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Akbank A.Ş kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Bu kampanya Milli Piyango İdaresi'nin 09.05.2023 tarih ve E-24951361-255.01.02-37148 sayılı izni ile Akbank T. A. Ş. tarafından düzenlenmektedir.

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git