Gönderen Konu: Juzdan’dan çekilişe katıl, CarrefourSA hediye çeki kazanma şansı yakala  (Okunma sayısı 1588 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 15402
CarrefourSA 5.000 TL hediye çeki çekilişine katılmak ve kazanma şansı elde etmek için Juzdan'a Akbank müşteri numaranız, kredi kartı numaranız ya da Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranız ile giriş yapmanız veya Juzdan'a kayıt olup cep telefonu ile giriş yapmanız gerekmektedir.
23 Mart - 23 Nisan 2023 tarihleri arasında Juzdan’a şifre kullanarak giriş yapan her kullanıcı uygulamaya giriş yaptığı gün başına bir çekiliş hakkı kazanacak, toplamda en fazla 32 adet çekiliş hakkı kazanılabilecektir.
Juzdan’a ilk defa kayıt olan müşteriler ilk girişlerine özel uygulamaya tekrar giriş yaptıkları taktirde çekiliş hakkı kazanacaklardır.
Akbank dışında farklı bankaya ait 1 adet kart ekleme işlemine 3 çekiliş hakkı verilecektir.
Kampanya sadece Juzdan'a kayıt olmuş veya giriş yapmış bireysel müşterileri kapsamaktadır. Ticari ve Kurumsal müşteriler kampanya kapsamı dışındadır.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
Akbank T.A.Ş. Kredi Kartı, Bireysel Kredileri, Kredili Mevduat Hesabı ödemelerinde veya işlemlerinde yasal takipte olanlar bu kampanya kapsamı dışında tutulacak olup, katılıp kazansalar dahi ikramiye verilmeyecektir.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Çekiliş kapsamında 5.000 TL'lik CarrefourSA hediye çeki çekilişi kazanan ilk 100 kişiye verilecektir.
Çekilişten kapsamında hediye çekleri 05.06.2023-31.08.2023 tarihleri arasında tüm CarrefourSA Marketlerde ve online Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ’da kullanılmak üzere geçerli olacaktır.
Bir kullanıcı Juzdan uygulamasına giriş yaparak en fazla 32 adet çekiliş hakkı, bir banka kartı kaydederek 3 çekiliş hakkı olmak üzere toplamda 35 çekiliş hakkı kazanabilir.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Kampanyaya, 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.
Hediye kodları devredilemez ve nakde çevrilemez.
Kazanılan kodlar tüm CarrefourSA Marketlerinde ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin 'da geçerlidir.
Marketlerimizde bir alışverişte en fazla 10 adet kart (e-mail) kullanılabilir. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde 1 adet kart (e-mail) kullanılabilir.
Toptan ve Perakende altın alımlarında ve GSM TL yüklemelerinde geçerli değildir.
Toptan alımlarında geçerli değildir.
Çekiliş 03.05.2023 tarihinde saat 10.00’ da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti., Atakent Mah. 221 Sok. Rota Office No: 3A D: 16 Küçükçekmece/İstanbul adresinde yapılacaktır.
Kazanan talihliler 05.05.2023 tarihli Takvim Gazetesinde duyurulacaktır. 20.05.2023 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 04.06.2023 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.
Bu kampanya Milli Piyango İdaresi'nin 14.03.2023 tarih ve E-24951361-255.01.02-34008 sayılı izni ile Akbank T. A. Ş. tarafından düzenlenmektedir.