Kampanyalar > Biten Kampanyalar

Migros First Kampanyası (31.03.2023)

(1/1)

mach1:

eyefive:
şimdi bu migros sanal marketten alışveriş yaptım ama money kart felan istemedi.öyle money kart girme yeri felan yoktu.çekilişe katılmış oluyormuyum.birde debit bankamatik akrtıyla alışveriş yaptım.ödeme onayı istemedi.kapıya gelincemi çekiyorlar ücreti.tosla kart ile alışveriş yaptım. acaba masterpass a üyeydim oradan direkmi çekti.

zxc:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinşimdi bu migros sanal marketten alışveriş yaptım ama money kart felan istemedi.öyle money kart girme yeri felan yoktu.çekilişe katılmış oluyormuyum.birde debit bankamatik akrtıyla alışveriş yaptım.ödeme onayı istemedi.kapıya gelincemi çekiyorlar ücreti.tosla kart ile alışveriş yaptım. acaba masterpass a üyeydim oradan direkmi çekti.

--- Alıntı sonu ---

Money uygulamasından yaptığınız siparişleri kontrol edebilirsiniz

eyefive:
alıveriş geçmişim kısmında kart no ilealışveriş yapmışım gibi görünüyor.ben ondan bahsetmiyorum.hani sanal marketten alışveriş yaparken karto no girme yeri yok.money kartımız telde kayıtlı olduğu için gerek olmuyor sanırım.onu soruyorum.money kart no girilmeden alışveriş yapılıyor sanırım sanal marketten.öyle kart no girme butonu göremedim çünkü.

ilk defa sanal marketten alışveriş yaptım.o yüzden bilmiyorum konuyu.daha önce debit karta sanal amrket kapalıydı debit kart ile alışveriş yapılmıyordu.şimdi yapılınca kampanyada olunca deneyeyim dedim.

first için katıldım zaten.bir daha gidip fiziki olarak mağazadan sakız almaya gerek var mı  ;D

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git