Gönderen Konu: Nesquik Bisiklet Çekilişi!  (Okunma sayısı 3501 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı okuyan3421

• Yeni Kampanyacı
  • *
Nesquik Bisiklet Çekilişi!
« : 26 Temmuz 2023, 14:15:25 »
Nesquik Çekilişinden Bianchi bisiklet kazanmıştım, evraklarımı  uzun süre önce U2 Ajansına yolladım.
Bugün beni U2 Ajansından bir bayan aradı, “kampanya koşullarında vaad edilen Bianchi 20" inç bisikleti temin edemiyoruz, onun yerine size 16" inç yollayalım, yada Bisan marka 20" inç başka marka yollayalım” dedi. “Bende koşullarda ki Bianchi 20"  bisikleti temin edemiyorsanız alt modelini değil, kampanya koşullarda  vaad edilen bisikletin bir üst modelini yollamak zorundasınız diyince “sizlerde hediye beğenmiyorsunuz” diye tepki gösterdi..
son kararınız ne diye sorunca son kararım aynı markanın bir üst modelini vermek zorundasınız dedim..
Konu hakkında MPİ ve Nestle Firmasına şikayet kaydı bıraktım.
Forumda Bisiklet Kazanan arkadaş var ise hakkınızı arayın derim.

Çevrimdışı baldandatlu

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Nesquik Bisiklet Çekilişi!
« Yanıtla #1 : 26 Temmuz 2023, 14:49:50 »
o kadar fırçaladıysanız 'welcome to the black list'

Çevrimdışı bookalemun

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #2 : 27 Temmuz 2023, 15:59:18 »
Benim boşluğuma geldi, kabul ettim. Fiyat farkı olacağını, mevcut modelin daha alt versiyonlarını vereceklerini algılayamadım. Yani normalde bu gibi durumlarda, mevcut ürün olmayınca daha kalitelilerini, daha güzel olan modelleri vermek zorundalar.

Çevrimdışı winston

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3 : 27 Temmuz 2023, 18:04:22 »
Bu ajanslar da iyice arsızlığı ele aldılar ne demek hediye beğenmiyorsunuz lütuf olarak mı sunuyorlar emek verip para harcayıp katıldığınız kampanyadan kazandığınız hediyeyi istiyorsunuz hakkınızı sonuna kadar arayınız