Gönderen Konu: Power FM Yılbaşı Yarışması  (Okunma sayısı 1908 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 15455
Power FM Yılbaşı Yarışması
« : 26 Aralık 2022, 09:08:57 »
PRONTOTOUR & POWER FM İŞBİRLİĞİ İLE BUDAPEŞTE-VİYANA-PRAG TURU HEDİYEMİZİN KATILIM KOŞULLARI

-Bu yarışmaya  18 yaşını doldurmuş olan T.C vatandaşları katılabilir.

-Talihlinin ve birlikte gideceği kişinin seyahat  tarihini  de içine alan ve en az o tarihten itibaren  6 ay geçerli pasaportlarının bulunması gereklidir.

-Talihli  ve birlikte gideceği kişinin geçerli bir Schengen  vizesi olmalı, yok ise vizeyi kendileri  almalıdırlar.

-Hava alanı masrafları talihlilere aittir. 

-Tur programı içerisinde yer alan ekstra turlar hediyeye dahil değildir.

-Yurtdışı çıkış harcı hediyeye dahil değildir. Talihli ve birlikte gideceği kişi ilgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirler.

-Bu kampanyadan kazanılan haklar 3.kişilere devredilemez.

-Katılımcılar, hediyeden yararlanmak için,istenilen  bilgileri eksiksiz ve doğru olarak vermekle yükümlüdürler. Yanlış verilen bilginin sorumluluğu, katılımcıya aittir.

-Kazanan yarışmacının iletişim bilgileri Prontotour'a Power FM tarafından verilecektir. Power Fm, kazanan yarışmacının iletişim bilgilerinin ve gerekli olan ilgili kişisel verilerinin Prontotour ile paylaşılması konusunda kazanan yarışmacıdan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında onay alındığını beyan ve taahhüt etmektedir.

-Talihlinin konaklama, ulaşım şartları  Prontotour tarafından belirlenir.

-Power Fm ve Prontotour bu şartlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

-Prontotour Power Fm tarafından belirlenen kazanana aşağıda detayları yer alan yurtdışı tatili/paket turu kullandırmayı taahhüt etmekte olup  Prontour kendisinden kaynaklanmayan bir sebeple turun gerçekleşmemesi ya da Paket Tur Sözleşmeleri Yönetmeliği'nin 5. Maddesinin f bendi kapsamında yeterli katılımcı sayısına ulaşılamaması nedeniyle turun iptal edilmesi halinde tatilin/paket turun kullandırılmamasından sorumlu olmayacaktır. Bu halde Prontotour ile kazanan tarafından ortaklaşa belirlenecek başka bir tarihte paket tur kazanana kullandırılabilecektir.

-Talihli yola çıktığı andan itibaren, bulunduğu ülkenin kural ve kanunlarına uymakla mükelleftir.Uymaması dahilinde  veya başına gelebilecek her türlü  yasal,kanuni,sağlık ile ilgili sorunlarda Power Fm ve/veya Prontotour kişi/kişilerden sorumlu değildir.

-Yarışmayı kazanan talihli burada yazan katılım şartlarının olduğu belgeyi imzalayıp bize ulaştırdığı takdirde hediye üzerinde hak sahibi olacaktır.

-Yarışmanın şartları DJ tarafından canlı yayında açıklanacaktır.

-Prontotour'dan  kazanılacak olan 7 gece 8 gün Orta Avrupa Seyahati  Budapeşte,Viyana ve Prag gezilerini kapsamaktadır.

-Kazanan talihli  bu hakkını 2023 yılı içinde kullanacaktır.Seyahat planınını minimum 30 gün önceden rezervasyon ve uygunluk için Prontotour ile görüşmek şartı ile bu hak kullanılabilir.

-Talihlinin sehayati kullanmak isteyeceği tarihler bayram ve özel günler harici olmak zorundadır.

-Tur kalkış noktası İstanbul'dur. İstanbul dışından hediyeyi kazanan talihlinin Tur Kalkış noktasına ulaşımı kendisine ait olacaktır.

-Hediye 31.12.2022  günü Power FM'de 08:00 -13:00 arasında yarışma yapılarak verilecektir.

-Uçak/Otel rezervasyonları yapıldıktan itibaren herhangi bir değişiklik gerçekleştirilemez.

-Talihlinin yukarıdaki kurallara ve katılım şartlarına uymaması veya kazandığı haktan vazgeçmesi durumunda sadece Power Fm tarafından belirlenmiş olan diğer bir talihli ikramiyeye hak kazanır.

-Prontotour  ve Power FM kontrolleri dışında oluşan mücbir sebeplerden (grev, lokavt, hava muhalefeti, vb.) doğabilecek mağduriyetlerin sorumluluğunu kabul etmez.Pronto Tur mücbir sebeplerden dolayı iptal olan sehayati ya da önereceği bir muadilini 2023  senesi icinde gerceklestirmek üzere, karsılıklı mutabık kalınan bir baska tarihte gerceklestirmeyi kabul eder.

-Talihlilerin tüm seyahat ve seyahat paketi içindeki var olan aktiviteler boyunca onları koruyacak bir seyahat sigortasına sahip olması gerekmektedir.Bu sigorta talihli ve yanında gidecek kişi tarafından yaptırılacaktır.

-Kazanılan hediyenin İçeriği:

Budapeşte-Viyana-Prag Turu 7 Gece - 26 Aralık 2022 | Prontotour

 

-Talihliler vize kısıtlamaları nedeni ile seyahat paketine sahip olma imkanı bulamazlar ise bu durumdan Power FM ve/veya Prontotour sorumlu tutulamaz.

-Talihliler, ön görülen ve mutabık kalınan tarihte  ödülü gerçekleştiremezse, talihliler ödülden feragat eder ve hiçbir şekilde tazminat talep edemez.Ödülün hiçbir unsuru nakit alternatif ile değiştirilemez, ödül paketi başkasına aktarılamaz ve para iadesi istenemez. Talihliler ödülün herhangi bir unsurunu (ya da tamamını) değiştiremez, yerine başka bir unsur koyamaz ya da süresini uzatamaz.

-Ülkeler arası doğabilecek herhangi siyasi bir sebepten dolayı Budapeşte,Viyana ,Prag 'a  sehayat edilememesi durumunda bundan Power FM  ve Prontotour sorumlu değildir.

-Otel konaklamasına kahvaltı hariç diğer  yemekler, beklenmeyen masraflar, bahşişler, telefon görüşmeleri ya da yolculuk sırasındaki kişisel masraflar dahil değildir. Bu masraflar söz konusu olduğunda talihlilerin sorumluluğundadır.

-Otele giriş esnasında beklenmeyen masraflar için kredi kartı ya da nakit depozitosu otel tarafından talep edilebilir. Talihliler geçerli bir kredi kartına sahip olmalıdır.