Gönderen Konu: İstegelsin - Halley (15.11.2022)  (Okunma sayısı 3879 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
İstegelsin - Halley (15.11.2022)
« : 07 Kasım 2022, 09:38:09 »
Kampanya Future Teknoloji Ticaret Anonim Şirketi tarafından Milli Piyango İdaresi’nin MPİ’nin 31.10.2022 tarih ve E- 24951361-255.01.02-26299 sayılı izni ile Mucize Tanıtım tarafından düzenlenmektedir.

İstegelsin, çekilişe ilişkin koşulları belirlemekte olup, aşağıda belirtilen prosedür kapsamında ilgili çekilişe katılan herkes bu katılım koşullarını kabul etmiş sayılır.

1- Kampanya sadece İstegelsin üzerinden, online olarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanya 02.11.2022 tarihinde 00:01’de başlayacak ve 15.11.2022 tarihinde saat 23:59:59’da sona erecektir.

2- Kampanyaya katılmak isteyenler, kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde hizmet veren İSTEGELSİN uygulamasını IOS veya Android telefonlarına indirip, ad-soyad-adres ve telefon bilgileriyle uygulamaya üye olduktan sonra online ödeme ile tek sepette 25-TL ve üzeri Halley markalı ürün alışveriş yapanlar için 1 çekiliş hakkı verilecektir. İstegelsin uygulamasına giriş ücretsiz olacaktır.

3- İstegelsin uygulamasına kayıtlı olmayan tüketiciler çekiliş hakkı kazanamayacaktır.

4- Çekiliş sonucunda; 5 kişi 1.722,80 TL değerinde 28.12.2022 tarihinde Ülker Stadyum'da oynanacak Fenerbahçe-Hatay Spor maçı için Maraton Alt kategorisinden çift kişilik giriş bilet (Talihlilerin stada ulaşımları kendilerine aittir.), 3 kişi 742,22 TL değerinde Fenerbahçe Çubuklu Forma, 25 kişi 698,56 TL değerinde Fenerbahçe New Force Futbol Topu ikramiyesi kazanacaktır.

5- Belirtilen ödül haricinde katılımcılara başka bir ödül verilmeyecek, ödüller paraya çevrilmeyecek veya başka bir ödül ile değiştirilmeyecektir.

6- Siparişi tamamlamak için minimum sepet tutarı olan 120-TL’ nin tamamlanması gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gerekli olan Halley markalı ürün satın alımından sonra sepet tutarını tamamlamak için alınan ürünlerin Halley markası olma zorunluluğu bulunmamaktadır.

7- Çekiliş hakkı tek seferde ve tek sepette yapılacak alışverişlere uygulanmakta olup, aynı müşteri tarafından yapılan farklı alışverişlerde bu tutarın geçilmesi halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.

8- 22.11.2022 tarihine kadar alışverişlerini iptal veya iade eden katılımcıların çekiliş hakları da iptal edilecektir

9- Çekiliş 25.11.2022 tarihinde saat 10.00’ da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Atakent Mah. 221 Sok. Rota Office No: 3A D: 16 Küçükçekmece/İSTANBUL adresinde yapılacaktır. Kazanan talihliler 26.11.2022 tarihli Birgün Gazetesinde duyurulacaktır. Ayrıca talihlilerin adreslerine posta yoluyla tebligat gönderilecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

10- Kazananların 11.12.2022 tarihine kadar hediyelerini almak için İstegelsin’ e başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihe kadar başvurmayan asillerle ve 26.12.2022 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.

11-İstegelsin uygulaması sadece online ödeme ile alışveriş yapanlara yönelik olup, sipariş ücreti uygulama üzerinden satın alım yapan kişilerin kartına yansıtılacaktır. 

12- Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.  Aynı katılımcının birden fazla hesapla çekilişe katıldığının tespit edilmesi halinde, İstegelsin ilgili kullanıcının tüm çekiliş katılımlarını iptal edebilecektir.

13- Ad-soyad ve telefon numarası bilgileri dışında diğer üyelik bilgileri eksik olsalar dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir.

14- 18 yaşın altında olanlar, Future Teknoloji Ticaret Anonim Şirketi ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez.

15- İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır. 

16- Katılımcılar, kişisel bilgilerini tam ve doğru olarak iletmek zorundadır. Eksik ya da yanlış beyan edilmiş bilgilere sahip katılımcılar, ödül kazansalar dahi bu haklarını kaybedeceklerdir. Kişisel bilgiler ile ilgili yanlış beyanlarda bulunulması, çekilişe katılım şartları ile belirlenen kuralların ihlal edilmesi, çekilişi haksız usul ve yollarla kazanmaya çalıştığının tespiti, aynı kişinin birden fazla kimlik bilgisiyle/birden fazla hesapla yarıştığının tespit edilmesi, çekiliş verilerinin, katılımcı yorumlarının izinsiz bir şekilde silinmesi, değiştirmeye çalışılması durumunda, katılımcı ödül kazanamaz, kazanmış olsa dahi hediyesi bu gerekçelerle verilmeyebilir; çekiliş ile ilgili tüm verileri de silinebilir ve İstegelsin tarafından düzenlenen benzeri çekilişlere tekrar katılması kabul edilmeyebilir. Bu gibi durumlarda İstegelsin’in hiçbir sorumluluğu olmadığı gibi söz konusu durumlar sebebiyle ilgili fiilleri gerçekleştiren kişiler, üçüncü kişilerin uğradıkları her türlü zararı İstegelsin adına tazmin edeceklerdir.

Katılımcılar Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’na ve süreci kapsayan her tür yasaya uygun davranmayı, başkalarının haklarına zarar vermemeyi, doğru bilgi vermeyi kabul ederler.

Çevrimdışı qqarkan

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: İstegelsin - Halley (15.11.2022)
« Yanıtla #1 : 07 Kasım 2022, 14:59:03 »
bir çöp çekiliş daha
bla bla bla

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 07 Kasım 2022, 15:04:46 »
İstegelsin ile geçen yıl büyük sorun yaşadım çekiliş haklarım önce yanlış söylenildi 1 çekiliş hakkınız var denildi özür babında sonra hediye çeki teklif edildi bende kabul etmeyip olur mu benim 5 çekiliş hakkım olması gerekir mahkemeye verecem deyince sizi arayacaz deyip yarım saat sonra yanlış görmüşüm 5 çekiliş hakkınız var diyerek değiştirdiler ağızlarını (bence burada bir numara yaptılar) açıkçası uğraşmak istemedim lanet olsun dedim vazgeçtim ama bu firmanın çekilişlerine ufacıcık dahi güvenmiyorum
« Son Düzenleme: 07 Kasım 2022, 16:21:37 Gönderen: mach1 »

Çevrimdışı kc23turkey

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3 : 07 Kasım 2022, 19:52:36 »
Hediyeleri çok  düşünmüşler mi acaba...   ::)

Çevrimdışı baldandatlu

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #4 : 17 Kasım 2022, 23:22:51 »
Körler sağırlar birbirini ağırlar.  Hepsi Ülkerin sanki para dışarı gitmesin olmus