Gönderen Konu: Getir Yemek Algida Menüsü (13.11.2022)  (Okunma sayısı 2338 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Getir Yemek Algida Menüsü (13.11.2022)
« : 18 Ekim 2022, 10:47:14 »
Hemen Algidalı Menü siparişinizi verin, hediye kazanma şansını yakalayın!

Bu kampanya Getir Perakende Lojistik A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 12.10.2022 tarihli ve E-40453693-255.01.02-E.25625 sayılı izni ile 13.10.2022 (Saat:00:01)-13.11.2022 (Saat:23:59) tarihleri arasında düzenlenmektedir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Getir uygulamasını IOS veya Android telefonlarına indirip veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesi üzerinden ad-soyad-adres-telefon bilgileriyle üye olduktan sonra Getiryemek servisi üzerinden Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’ye ait Algida ürünlerinin yer aldığı Algidalı Menülerden tek seferde 30 TL ve katları tutarında sipariş vererek online ödeme yapanlara (her 30 TL’lik alışveriş için 1 çekiliş hakkı) çekiliş hakkı verilecektir. Ad-soyad, adres bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 5 kişi Apple iPhone 13 128 GB Cep Telefonu (birim değeri: ₺27.999) ve 5 kişi Xiaomi Mi Electric Scooter 3 (birim değeri: ₺13.709) ikramiyesi kazanacaktır. Çekiliş 24.11.2022 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 29.11.2022 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Getir Perakende Lojistik A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler 14.12.2022, yedek talihliler ise 29.12.2022 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. Kampanya yalnızca Getir Yemek siparişlerinde geçerlidir. Getir uygulaması üzerinden sadece online ödeme yapılabilir ve sipariş ücreti uygulama üzerinden satın alım yapan kişilerin kredi/banka kartına yansıtılır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. Bu çekilişe Getir Perakende Lojistik A.Ş., Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
*Görseller temsilidir. 

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
Ynt: Getir Yemek Algida Menüsü (13.11.2022)
« Yanıtla #1 : 20 Ekim 2022, 20:31:11 »
Arkadaşlar bu kampanya ya katılan oldu mu ödeme adımında Algida menü diye birşey çıkmıyor ama sipariş aşamasında kampanya ya katılan restoranların listesindeki Algida olan menülerden birini sipariş etsek çekilişe katılmış oluyoruz sanırım yeterli oluyor doğru mu?

Çevrimdışı 17Nisan

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • bUAşkbitmez
« Yanıtla #2 : 21 Ekim 2022, 09:38:03 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Arkadaşlar bu kampanya ya katılan oldu mu ödeme adımında Algida menü diye birşey çıkmıyor ama sipariş aşamasında kampanya ya katılan restoranların listesindeki Algida olan menülerden birini sipariş etsek çekilişe katılmış oluyoruz sanırım yeterli oluyor doğru mu?

Ben de aynı şekilde katıldım. Algida menüsü seçildiği için sorun olacağını düşünmüyorum.

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 29 Kasım 2022, 18:28:47 »
Bu kampanya nın sonucuna ulaşan varmı aramızda katılan başka