Gönderen Konu: Getir Eti Alaska Frigo (14.08.2022)  (Okunma sayısı 406 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 15048
Getir Eti Alaska Frigo (14.08.2022)
« : 01 Ağustos 2022, 14:23:41 »
Bu kampanya 40 TL ve katları tutarında Eti Alasko Frigo alışverişlerinde geçerlidir.
Kampanyadan faydalanmak için kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde IOS veya Android telefonlarına Getir mobil uygulamasını ücretsiz indirerek veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesine ücretsiz giriş yaparak ad, soyad, adres ve telefon bilgileriyle birlikte üye olduktan sonra tek seferde 40 TL ve katları tutarında (her 40 TL’ye bir çekiliş hakkı)  Eti Gıda Sanayi ve Tic A.Ş.' ye ait Eti Alasko Frigo ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı sepetine ekleyerek “Sipariş ver” aşamasında ilgili kampanya adını seçip siparişini tamamlayarak satın alımı gerçekleştiren Getir üyelerine çekiliş hakkı verilecektir. Siparişi tamamlayabilmek için minimum sepet tutarını geçmeniz gerekir.
Yapacağınız her 40 TL ve katları tutarında Eti Alasko Frigo ürünü siparişinizle 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Aynı sipariş için kampanyayı 1 kez seçmeniz yeterlidir. Kazandığınız çekiliş hakları otomatik olarak tanımlanacaktır.
Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 5 kişi Samsung Q60A QLED 4K Smart TV (birim değeri: ₺14.499,00) ikramiyesi kazanacaktır.
Kampanya 1 Ağustos - 14 Ağustos tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyadan faydalanabilmek için Getir sistemindeki kullanıcı isminiz ve soyadınızın T.C. kimliğinizdeki isim ve soyad bilgisiyle aynı olması gerekir. Ad, soyad, adres bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Getir üyelerine çekiliş hakkı verilmeyecektir. Üyelik sırasında verilen bilgilerin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
Bu kampanya Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 29.07.2022 tarihli ve E-58259698-255.01.02-22896 sayılı izni ile 01.08.2022 (saat:00.01)-14.08.2022 (saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.
Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde IOS veya Android işletim sistemli telefonlarına Getir uygulamasını indirip veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesi üzerinden ad-soyad-adres-telefon bilgileriyle üye olduktan sonra Getir veya Getir Büyük hizmetleri üzerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 40 TL ve katları tutarında Eti Alaska Frigo Sütlü, Eti Alaska Frigo Bitter, Eti Alaska Frigo Mozaik ve Eti Alaska Frigo Karamelli ürünlerinden (her 40TL’lik alışveriş için 1 çekiliş hakkı) sepete ekleyip ödeme ekranında yer alan kampanyalar sayfasından ilgili Kampanya’yı seçerek online ödeme ile sipariş oluşturanlar çekilişe katılacaktır. Ad-soyad-adres bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
Çekiliş 29.08.2022 tarihinde saat 10.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
Kazanan talihliler 1.09.2022 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler 16.09.2022, yedek talihliler ise 1.10.2022 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. Getir uygulaması üzerinden sadece online ödeme yapılabilir ve sipariş ücreti uygulama üzerinden satın alım yapan kişilerin kredi/banka kartına yansıtılır. Ürünlerin yanında yer alan “çekilişe katıl” butonuna tıklanması ve çekiliş listesinde yer almak için onay verilmesi zorunludur, onay vermeyenler çekilişe dahil edilmeyeceklerdir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez.
Bu çekilişe Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., Getir Perakende Lojistik A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
*Görseller temsilidir.