Gönderen Konu: Watsons Axe  (Okunma sayısı 2551 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 15405
Watsons Axe
« : 01 Ağustos 2022, 19:08:57 »
Bu kampanya, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 28.06.2022 tarih ve E.24951361-255.01.02-21812 sayılı izni ile 18.07.2022 (09.00)-08.08.2022 (22.00) tarihleri arasında düzenlenmektedir.

18.07.2022 (09.00)-08.08.2022 (22.00) tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Watsons Mağazaları ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesi üzerinden Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’ye ait kampanyaya dahil olan AXE markalı sprey, stick ya da ticket ürünlerinden tek seferde 65.-TL ve katları tutarında (her 65.-TL AXE markalı sprey, stick ya da ticket ürün alışverişi için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak iOs ve Android sistemli akıllı telefonlarına ücretsiz olarak indirdikleri Çek Kazan uygulamasına girip; ad-soyad-adres-gsm no ve e-mail bilgileri ile birlikte üye olduktan sonra “Axe” kampanya adını seçerek alışveriş fişi/fatura/earşiv faturasının fotoğrafını (fiş/fatura/earşiv faturasının tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen tüketicilere sistem tarafından kontrolü yapılıp onaylandıktan sonra çekiliş hakkı verilecektir.

Çek Kazan iOs ve Android uygulamalarından fiş/fatura/earşiv fatura girilmesi, kampanya süresince her gün 24 saat kesintisiz olup sisteme son fiş/fatura/earşiv fatura gönderme tarihi 11.08.2022(23.59)’dir.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI
Türkiye tüm Watsons Mağazaları ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin’ de geçerlidir. (A.S. Watson Güzellik Ve Bakım Ürünleri Tic. A.Ş)

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Çek Kazan uygulaması için girilen üyelik bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı ile fiş/fatura/earşiv faturaların okunabilir, sağlam, yıpranmamış ve Çek-Kazan uygulamasına yüklenmesine uygun şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır.

Uygulama içerisinden; ad-soyad-adres, gsm no ve e-mail bilgileri ile birlikte üye olduktan sonra Unilever kampanya adını seçerek alışveriş fiş, fatura veya e-arşiv fatura fotoğrafını (fiş/fatura/earşiv faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşteriler en geç 24 saat içerisinde sistem tarafından incelemesi yapılıp onaylanan fiş, fatura veya e-arşiv fatura üzerindeki her 1 (bir) adet 65.-TL ve katları tutarında (her 65.-TL AXE markalı sprey, stick ya da ticket ürün alışverişi için 1 (bir) çekiliş hakkı kazanır.

Sisteme yüklenen fiş/fatura/earşiv faturalar değerlendirilerek aynı fiş/fatura/earşiv fatura ile yapılan mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen fiş/fatura/earşiv fatura dikkate alınacak olup yükleme reddedilirse, bu durum sebebi ile birlikte uygulama içerisinden yazılı olarak tüketiciye iletilecektir.

Tüm katılımlar için otomatik ayrıştırma ve fiş/fatura/earşiv fatura kontrolleri yapıldıktan sonra uygulama üzerinden başarısız katılım yapanlara “Başarısız Katılım” bilgisi ve başarılı katılım yapanlara ise “Başarılı Katılım” bilgisi ile birlikte katılım sıra numarası bilgisi (ilk katılıma 1’den başlayarak takip eder sıra numarası verilecektir) tüketiciye Çek Kazan uygulaması içinden bildirilecektir.

Tüketici; Çek Kazan uygulamasındaki üyelik hesabını dilediği zaman kontrol edebilir ve katılım haklarını görebilir. Çek Kazan uygulamasına her seferinde sadece 1 adet fiş/fatura/e-arşiv faturasının fotoğrafı yüklenebilir.

Mali değeri olmayan belgeler, yemek çekleri ve kartları ile yapılan alışverişlerde verilen bilgi fişleri, bilgi fişi, sipariş fişi, sevk irsaliyesi, tahsilat makbuzu, temel gıda, gıda vb yazılı satış fişleri geçerli değildir.

Fiş/fatura/e-arşiv fatura üzerinde ürün ismi yer alan fiş/fatura/e-arşiv faturalar geçerlidir.

Set ürünler kampanyaya dahil değildir. Hediye çeki, puan vb. ile yapılan alışverişler ve indirimler kampanyaya dahil değildir.

Katılımlarda fiş/fatura/earşiv fatura no ve tarih, ad-soyad, gsm no bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir.

Çekiliş; 22.08.2022 tarihinde, saat 10:30’da; Merkez Mah. İzzetpaşa Sk. Ay-Han İş Merkezi No:14/29 Şişli-İstanbul adresinde bulunan Umut Çekiliş ofisinde, noter huzurunda ve dileyen herkesin katılımına açık olarak yapılacak olup, 1 adet; Huawei P50 Pro – Gold Cep Telefonu (22.999,00 TL), 10 adet; Casio Standart MTP-VD300D-1EUDF Kol Saati (adedi: 1.319,00 TL) ve 5 adet; JBL Tune 225tws Kablosuz Kulak İçi Kulaklık – Gold (adedi: 899,00 TL) ikramiyesi verilecektir.

Çekiliş sonuçları 26.08.2022 tarihli Birgün Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden kampanya düzenleyici ve çekiliş ajansı sorumlu değildir.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

İkramiye kazanan asil talihlilerin 10.09.2022 ve yedek talihlilerin 25.09.2022 tarihine kadar kimlikleri, fiş/fatura/earşiv faturaları ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine başvurmaları gereklidir.

Başvuruda bulunarak talep edilen belgeleri, belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini teslim alamaz

Belirtilen tarihlere kadar başvuruda bulunma sorumluluğu talihlilere aittir.

İkramiye son teslim tarihi 30.09.2022’dir. İkramiye tesliminde fiş/fatura/earşiv fatura teslimi zorunludur. Fiş/fatura/earşiv faturanın okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez, değiştirilemez.

Çek-Kazan uygulaması, kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleyerek, kötü niyetli ve usulsüz katılım tespiti halinde kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep edebilir, kullanıcıyı uyarabilir, üyeliği askıya alabilir ve lüzumu halinde kazanılan çekiliş hakkını iptal edebilir.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi üzerinden yapılan alışverişe ait fiş/fatura/earşiv faturalar, müşteriye ürünlerle birlikte 2 gün içinde ulaştırılacaktır.

Farklı markaların da yer aldığı set ürünler kampanyaya dahil değildir. 18 yaşından küçükler, Unilever, Umut Çekiliş, Justsnap Teknoloji ve Watsons çalışanları kampanyaya katılamaz.

Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. ÖTV ve KDV hariç, diğer yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

Çekilişin gerçekleştirilebilmesi, kazananların tespiti ve ödüllerin teslimi için çekilişe katılanların kişisel bilgilerinin işlenmesi gerekmektedir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat uyarınca veri işlemeyi ve veri güvenliğini sağlanması için gerekli tüm tedbirler alınır. Kişisel verilerin korunması metni Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sayfasındadır.

Kampanya için detaylı bilgi, koşullar ve yükümlülüklerin devamı için lütfen “Çek Kazan” uygulamasındaki katılım koşullarını okuyunuz.

Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Detaylı bilgi için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ve Unilever Tüketici Hattı 444 25 19.

İkramiye tesliminde fiş/fatura/e-arşiv fatura ibrazı zorunludur. Fiş/fatura/earşiv faturanın okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır.

Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez, değiştirilemez. Çek-Kazan uygulaması, kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleyerek, kötü niyetli ve usulsüz katılım tespiti halinde kullanıcılardan alışveriş fiş,fatua,earşiv fatura orijinalini posta yoluyla talep edebilir, kullanıcıyı uyarabilir, üyeliği askıya alabilir ve lüzumu halinde kazanılan çekiliş hakkını iptal edebilir.

Postada meydana gelecek gecikmelerden kampanya düzenleyici firmalar ve çekiliş ajansı sorumlu değildir.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi üzerinden yapılan alışverişe ait fiş/fatura/earşiv faturalar, müşteriye ürünlerle birlikte 2 gün içinde ulaştırılacaktır. Farklı markaların da yer aldığı set ürünler kampanyaya dahil değildir.

İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

ÖTV ve KDV hariç, diğer yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Çekilişin gerçekleştirilebilmesi, kazananların tespiti ve ödüllerin teslimi için çekilişe katılanların kişisel bilgilerinin işlenmesi gerekmektedir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat uyarınca veri işlemeyi ve veri güvenliğini sağlanması için gerekli tüm tedbirler alınır. Kişisel verilerin korunması metni Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sayfasındadır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

İkramiyelerin özellikleri belirtilen içeriktedir, Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez.

Kampanyada, 18 yaşından küçükler, Unilever, Umut Çekiliş, Justsnap Teknoloji ve Watsons çalışanları kampanyaya katılamaz.

Çek-Kazan uygulaması, kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleyerek, kötü niyetli ve usulsüz katılım tespiti halinde kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep edebilir, kullanıcıyı uyarabilir, üyeliği askıya alabilir ve lüzumu halinde kazanılan çekiliş hakkını iptal edebilir.

Talep edilen belgeleri, belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini alamaz.

Fiş/fatura/earşivfatura okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır.

Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Mali değeri olmayan belgeler, (yemek kartları alışveriş belgeleri) satış fişi kopyası, bilgi fişi, sevk irsaliyesi veya her türlü puan harcamaları ve indirimler ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir. Puan ve indirim uygulanmış kampanyalı ürün son (dip) toplamı dikkate alınarak ödül, hediye, çekiliş hakkı tanımlaması yapılacaktır.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş, fatura, earşiv fatura ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fiş,fatura,earşiv fatura ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Kampanyaya katılım için, Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Uygulamada bulunan market harita özelliği sadece bilgi amaçlıdır. Kampanya ödülü kazanılması kampanya satış noktaları adı ve ticari unvanları eşleşmesi ile mümkün olmaktadır.

Sahte fiş, fatura ve e-arşiv fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Bu kampanyaya fiş/fatura/earşiv fatura gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fiş/fatura/earşiv fatura fiziksel olarak posta ile göndermesini veya ürün fotoğrafı istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiçbir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiçbir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Watsons Mağazaları’nda”,
“www.watsons.com.tr ‘de”

Çevrimiçi öncevatan

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 2534
 • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
Ynt: Watsons Axe
« Yanıtla #1 : 26 Ağustos 2022, 09:52:03 »
Bu kampanyanın sonucunu bilen varmı

Çevrimdışı focaserkan

 • Forum Moderatörü
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 1953
 • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
Ynt: Watsons Axe
« Yanıtla #2 : 26 Ağustos 2022, 11:12:23 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bu kampanyanın sonucunu bilen varmı


sonuçları bulamadım daha ama şimdi posta ile tebligat geldi kulaklık 5. yedekteyim tabi ki sıra gelmez  :)
« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2022, 11:15:24 Gönderen: focaserkan »

Çevrimdışı bookalemun

 • Yeni Kampanyacı
 • *
 • İleti: 9
Ynt: Watsons Axe
« Yanıtla #3 : 26 Ağustos 2022, 12:26:36 »
sonuçlar bugün birgün gazetesindeymiş, yok mu gazete alan?

Çevrimdışı porpor

 • Acemi Kampanyacı
 • **
 • İleti: 95
Ynt: Watsons Axe
« Yanıtla #4 : 26 Ağustos 2022, 13:28:27 »
Saate 4. yedek olmuşum keşke kulaklık çıksaydı

Çevrimdışı anvil

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 15405
Ynt: Watsons Axe
« Yanıtla #5 : 26 Ağustos 2022, 16:15:59 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bu kampanyanın sonucunu bilen varmı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin