Gönderen Konu: Unilever Anında Kazan - Cif Sprey Çekilişi  (Okunma sayısı 480 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rudest

  • Acemi Kampanyacı
  • **
  • İleti: 171
Unilever Anında Kazan - Cif Sprey Çekilişi
« : 22 Temmuz 2022, 14:33:52 »


Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Katılım Koşulları

Bu kampanya; Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 30.06.2022 tarih ve 24951361-255.01.02-E.21948 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
Kampanya; 04.07.2022 (08.00) - 10.10.2022 (23.59) tarihleri arasındadır.
Türkiye genelindeki Çağrı Gıda Tem. Mad. San. Ve Tic. A.Ş.’ye ait Çağrı Marketler ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi, Groseri Gıda Ve İhtiyaç Mad Tic San Ltd Şti’ye ait Groseri Marketler ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesi-Groseri mobil uygulaması, Mopaş Marketcilik Gıda San. Ve Tic. A. Ş.’ne ait Mopaş Marketler ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi-Mopaş mobil uygulaması, Özen Alışveriş Hizmetleri A.Ş.’ye ait Onur Marketler ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi-Onur Market mobil uygulaması, Yunus Market İşletmeleri Tic. A.Ş’ye ait Yunus Market Mağazaları ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi-Yunus Online mobil uygulamalarından, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’ye ait CİF SPREY ürünlerden tek seferde 50.-TL ve katları tutarında (her 50.-TL CİF SPREY markalı ürün alışverişi için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesine girip; ad-soyad-adres-gsm no ve e-posta bilgileri ile birlikte üye olduktan sonra “Cif Sprey Çekiliş” kampanya adını seçerek fiş/fatura/e-arşiv faturasının fotoğrafını (fiş/fatura/e-arşiv faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel tüketicilere sistem tarafından kontrolü yapılıp onaylandıktan sonra çekiliş hakkı verilecektir.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinden fiş/fatura girilmesi kampanya süresince her gün 24 saat kesintisiz olup sisteme fiş/fatura/e-arşiv fatura son gönderme tarihi 12.10.2022 (23.59)’dir.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi için girilen üyelik bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı ile fiş/fatura/e-arşiv faturanın okunabilir, sağlam, yıpranmamış ve internet sitesine yüklenmesine uygun şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır.
Sisteme yüklenen fiş/fatura/e-arşiv faturalar değerlendirilerek aynı fiş/fatura/e-arşiv fatura ile yapılan mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen fiş/fatura/e-arşiv fatura dikkate alınacak olup yükleme reddedilirse, bu durum sebebi ile birlikte tüketiciye bildirilir.
Tüm katılımlar için otomatik ayrıştırma ve fiş/fatura/e-arşiv fatura kontrolleri yapıldıktan sonra Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi üzerinden başarısız katılım yapanlara “Başarısız Katılım” bilgisi ve başarılı katılım yapanlara ise “Başarılı Katılım” bilgisi ile birlikte katılım sıra numarası bilgisi (ilk katılıma 1’den başlayarak takip edere sıra numarası verilecektir) tüketiciye bildirilecektir.
Tüketici; Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi üyelik hesabını dilediği zaman kontrol edebilir ve katılım haklarını görebilir.
Katılımlarda fiş/fatura/e-arşiv fatura no ve tarih, ad-soyad, gsm no, e-posta bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesine her seferinde sadece 1 adet fiş/fatura/e-arşiv faturasının fotoğrafı yüklenebilir.
Çekiliş; 14.10.2022 tarihinde, saat 10:00’da; Merkez Mah. İzzetpaşa Sk. Ay-Han İş Merkezi No:14/29 Şişli-İstanbul adresinde bulunan Umut Çekiliş ofisinde, noter huzurunda ve dileyen herkesin katılımına açık olarak yapılacaktır.
Çekilişte; 5 adet; Xiaomi M365 Elektrikli Scooter (adedi: 3.990,00 TL) ve 3 adet; Xiaomi Vacuum Mop Essential Robot Süpürge (adedi: 3.499,00 TL) ikramiyeleri verilecektir.
Çekiliş sonuçları 19.10.2022 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır.
Asil ve yedek talihlilerden adres bilgileri kayıtlı olanlara taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden kampanya düzenleyici ve çekiliş ajansı sorumlu değildir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
İkramiye görselleri ile verilecek olan ikramiyelerin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.
İkramiye kazanan asil talihlilerin 03.11.2022 ve yedek talihlilerin 18.11.2022 tarihine kadar kimlikleri, ikramiye kazandıkları fiş/fatura/earşiv faturaları ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine başvurmaları gereklidir. Başvuruda bulunarak talep edilen belgeleri, belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini teslim alamaz. Belirtilen tarihlere kadar başvuruda bulunma sorumluluğu talihlilere aittir.
İkramiye tesliminde fiş/fatura/e-arşiv fatura ibrazı zorunludur. Fiş/fatura/e-arşiv faturanın okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır.
İkramiye son teslim tarihi 30.11.2022’dir.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez, değiştirilemez.
Mobil uygulama ve internet sitelerinden üzerinden yapılan alışverişe ait fiş/fatura/e-arşiv faturalar, müşteriye ürünlerle birlikte 2 gün içinde ulaştırılacaktır.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi, kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleyerek, kötü niyetli ve usulsüz katılım tespiti halinde kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep edebilir, kullanıcıyı uyarabilir, üyeliği askıya alabilir ve lüzumu halinde kazanılan çekiliş hakkını iptal edebilir.
Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir.
18 yaşından küçükler, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş., Umut Çekiliş ve Tanıtım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ve kampanyanın yürütüldüğü marketlerin çalışanları kampanyaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
ÖTV ve KDV hariç, diğer yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
Çekilişin gerçekleştirilebilmesi, kazananların tespiti ve ödüllerin teslimi için çekilişe katılanların kişisel bilgilerinin işlenmesi gerekmektedir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat uyarınca veri işlemeyi ve veri güvenliğini sağlanması için gerekli tüm tedbirler alınır. Kişisel verilerin korunması metni Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sayfasındadır.
Mali değeri olmayan belgeler, yemek çekleri ve kartları ile yapılan alışverişlerde verilen bilgi fişleri, bilgi fişi, sipariş fişi, sevk irsaliyesi, tahsilat makbuzu, temel gıda, gıda vb yazılı satış fişleri geçerli değildir. Fiş/fatura/e-arşiv fatura üzerinde “Cif Sprey” ibaresi yer alanlar geçerlidir.
Farklı markaların da yer aldığı set ürünler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya için detaylı bilgi, koşullar ve yükümlülüklerin devamı için lütfen “www.anindakazan.com” internet sitesindeki tüm açıklamaları okuyunuz.
Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
Unilever Tüketici Hattı 444 25 19.