Gönderen Konu: Haribo Starmix Mini Cooper Çekilişi  (Okunma sayısı 6394 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
Haribo Starmix Mini Cooper Çekilişi
« : 30 Nisan 2022, 01:44:55 »
Starmix paketine girecek yeni starımızı arıyoruz.Böğürtlen mi,Diş mi, Twin Snakes mi? 01.05.2022-15.08.2022 tarihleri arasında Haribo Starmix ürünleri içindeki şifreyi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinden gönderen 1 kişiye Mini Cooper hediye.

Çekiliş tarihi: 01.09.2022
Gazete İlan tarihi: 06.09.2022  Akşam gazetesi

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Ynt: Haribo Starmix Mini Cooper Çekilişi
« Yanıtla #1 : 30 Nisan 2022, 02:41:41 »
koskoca firmanın sitesinde bile güvenli değil yazısı çıkıyor
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı enavci

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 30 Nisan 2022, 12:51:47 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Yarın başlıyor kampanya
Henüz sayfa aktive edilmemiştir  ;D Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 30 Nisan 2022, 14:08:17 »
Yarın başlıyor kampanya
Henüz sayfa aktive edilmemiştir  ;D Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

öyle olunca hep güvenli değil yazısımı çıkıyor  :D hımm bakalım  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı iphonex

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 30 Nisan 2022, 16:03:34 »
Kampanya MPİ'nin 08.02.2022 tarih ve E- 15786 sayılı izniyle 01.05.2022 saat 00:01 ile 15.08.2022 saat 23:59 tarihleri arasında, Türkiye genelindeki tüm satış noktalarından içeriğindeki ürünlere 3 farklı şekerleme daha yerleştirilmiş olan yeni HARİBO Starmix 80 G kampanya görselli ürününden satın alarak Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin(ücretsiz) internet sitesine giriş yapıp açılan sayfadaki ilgili alana pakete eklenen yeni şekerlemelerden hangisini beğendiğini belirtip ürün ambalajı içinde bulunan şifreyi ; ad - soyad, doğum tarihi, adres ve telefon numarası bilgileri ile birlikte girenlere her şifre için 1 çekiliş hakkı verilecek şekilde sürdürülecektir. Talihliler 01.09.2022 tarihinde çekilişle belirlenecektir. Çekiliş sonucu 1 kişiye 622.279,00 TL değerinde 2022 MODEL MINI COOPER ARABA(Cooper/1499/136 Classic, 3 KAPI, Otomatik, benzinli) ikramiyesi verilecektir. İkramiye tesliminde şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Haribo Şekerleme Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi çalışanları ile 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar da bu ikramiyelerin verilmez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Ayrıntılı bilgi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı kc23turkey

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #5 : 30 Nisan 2022, 22:01:39 »
Ödül Sadece araba mi  :'(

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 03 Ağustos 2022, 22:08:04 »
Arkadaşlar kampanya da  sona yaklaştık üründen bulamadım kampanya bitmeye yaklaşmış ben unutmuşum bu ürünü almayı bitti mi aceba 🤔

Çevrimdışı zensea

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 04 Ağustos 2022, 07:46:40 »
valla ben kampanya başladığından beri istisnasız her markete girdiğimde mutlaka bakıyorum ürün yok yok yok nihayet  4 gün önce 1 tane buldum tek katılım yaptım artık kısmet :)

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
« Yanıtla #8 : 04 Ağustos 2022, 09:34:45 »
benimde aklimda her markete girdigimde bakiyorum ama hic goremedim

Çevrimdışı Alii01

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #9 : 04 Ağustos 2022, 13:14:42 »
Kampanya başladığında migrosta hep kampanyalı ürün vardı o zaman 2 tane aldım. Geçen gün 12 market gezdim hiçbirinde kampanyalı ürün bulamadım