Gönderen Konu: Getir Kellogg's  (Okunma sayısı 1797 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Getir Kellogg's
« : 13 Nisan 2022, 12:21:58 »
Bu kampanya Kellogg Med Gıda TİC. LTD. ŞTİ. tarafından 06.04.2022 tarih ve E-24951361-255.01.02-18615    sayılı izni ile MUCİZE TANITIM  tarafından düzenlenmektedir.

Kellogg Med Gıda TİC. LTD. ŞTİ. tarafından düzenlenen bu kampanyada 11.04.2022 (Saat: 00:01) – 24.04.2022 (Saat: 23:59) Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Getir uygulamasını IOS veya Android telefonlarına indirip veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin(ücretsiz) internet sitesi üzerinden ad-soyad-adres ve telefon bilgileriyle üye olduktan sonra Getir uygulaması üzerinden Kellogg’s Kahvaltılık Gevrek ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 25 TL ve katları tutarında satın alarak (her 25 TL’lik Kellogg’s Kahvaltılık Gevrek ürün alışverişi için 1 çekiliş hakkı) online ödeme yapıp ürünlerin yanında yer alan çekilişe katıl butonuna tıklayarak, çekiliş listesinde yer almak için onay verenler çekilişe katılacaklardır.  Talihliler, 11.05.2022 saat 09.30’ da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti., Atakent Mah. 221 Sk. Rota Office No:  3A D: 16 Küçükçekmece/İstanbul adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişten; 3 kişi 17.250,01 TL değerinde Sony Playstation 5 Oyun Konsolu, 3 kişi 5.500,01 TL değerinde Apple Watch SE GPS 40 MM, 3 kişi 3.749,89 TL değerinde Beko RS 2121 Robot Süpürge ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye kazanan talihliler, 13.05.2022 tarihli Birgün Gazetesi’nde ilan edilecektir.  Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır.  28.05.2022 tarihinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 12.06.2022 tarihinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez. Getir uygulamasına giriş ücretsiz olacaktır. Getir uygulaması sadece online ödeme ile alışveriş yapanlara yönelik olup, sipariş ücreti uygulama üzerinden satın alım yapan kişilerin kredi/banka kartına yansıtılacaktır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.  Üyelik bilgileri eksik (Ad-soyad ve adres bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir) veya kayıtlı olmayan tüketiciler çekilişe dahil edilemeyecektir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. 18 yaşın altında olanlara, Kellogg Med Gıda TİC. LTD. ŞTİ ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Çevrimdışı mehpare01

• Usta Kampanyacı
Ynt: Getir Kellogg's
« Yanıtla #1 : 15 Nisan 2022, 22:38:39 »
az once siparis verdim çekilişe katıl butonu yokdu müsteri hizmetlerini aradım onlarında bir bilgisi yok haybeye aldık bakalım
olduğu kadar olmadığı kader..