Gönderen Konu: Saç bakım güzellik  (Okunma sayısı 1998 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi yediyıldız

• Deneyimli Kampanyacı
Saç bakım güzellik
« : 21 Mart 2022, 19:47:42 »
Bu ClearkampanyasıUnilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (Unilever) tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 14.03.2022tarihli ve E-24951361-255.01.02-17435sayılı izni ile 16.03.2022 (Saat:00:01)-16.05.2022 (Saat:23:59)tarihleri arasında düzenlenmektedir. Bu tarih ve saat diliminin dışındaki katılımlar geçersiz sayılacaktır. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesini ziyaret edip, sitede yer alan Clear markası ile ilgili tanıtımları inceleyip ve sayfada yer alan saç bakımı ile ilgili sorulara doğru/yanlış fark etmeksizin yanıt verdikten sonra katılım formunu ad-soyad-telefon-email-adres bilgileriyle dolduranlar 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.Ad-soyad, telefon numarası bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.www.sacbakimguzellik.com web sitesi üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir.Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Kampanya sonunda yapılacak olan çekilişte 1 kişi 13 inç MacBook Pro 8 GB 256 GB(birim değeri:₺18.999,00), 1 kişi Samsung 55LS03A 55" 138 Ekran 4K QLED TV(birim değeri:₺15.799,00),3 kişi AppleiPhone 12 64 GB Cep Telefonu (birim değeri: ₺14.999,00)ikramiyesi kazanacaktır. Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş, 26.05.2022tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (U2 Tanıtım) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 30.05.2022tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden Unilever ve U2 Tanıtım sorumlu değildir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler, başvuru için en geç 14.06.2022; yedek talihliler ise, en geç 29.06.2022tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileriile info@u2.com.tr’ye veya U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri tam ve eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Bu kampanyaya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan ikramiye devredilemezveya nakde çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Katılım linki Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 21 Mart 2022, 22:56:53 Gönderen: yediyıldız »

Çevrimdışı J3askan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
Ynt: Saç bakım güzellik
« Yanıtla #1 : 21 Mart 2022, 22:05:17 »
Ben linki bu gördüm Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin