Gönderen Konu: Kappa Dominic Seyahati  (Okunma sayısı 2324 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yediyıldız

• Deneyimli Kampanyacı
Kappa Dominic Seyahati
« : 07 Mart 2022, 08:16:14 »
Bu kampanya ASK SPOR TEKSTİL VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ adına MPİ’nin 04.03.2022 tarih ve E-24951361-255.01.02-17009 izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 05.03.2022 (Saat:00.01)- 21.03.2022 (Saat:23.59) tarihleri arasında Türkiye genelindeki Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz), Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz), Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz), Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz), Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz), Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz), Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz), Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz), Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz), Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz), Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz), Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet siteleri üzerinden SS2022 (Kappa 2022 İlkbahar/Yaz koleksiyonu (yeni sezon)) koleksiyonuna ait Kappa ürünlerinden tek seferde 500 TL ve katları tutarında (her 500 TL için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan bireysel müşterilere fatura bilgileri üzerinden çekiliş hakkı verilecektir. Talihliler, 29.03.2022 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cd. No: 16/1 İç Kapı No:59 Şişli /İstanbul adresinde Saat: 11.00’de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Çekiliş sonucunda 15 kişiye Dominik Seyahati ((çift kişilik), 02 – 08 Mayıs 2022 tarihleri arasında 4* Occidental Punta Cana Hotelde, çift kişilik odada 5 gece 6 gün (her şey dâhil konseptinde) konaklama, gidiş+dönüş ekonomi sınıf uçak bileti, havaalanı-otel-havaalanı transferi sağlanacaktır. Seyahat talihli dâhil 2 kişilik olup, Seyahat, İstanbul Havalimanında başlayıp İstanbul Havalimanında bitecektir, İstanbul Havalimanına kadar olan ulaşım, pasaport işlemleri ve masrafları, yurtdışı çıkış harcı ve tüm şahsi harcamalar talihliye aittir. İkramiyeyi talihliden başkası kullanamaz, nakde çeviremez veya devredilemez.) ikramiyesi verilecektir. Kazanan talihliler 30.03.2022 tarihli Akşam Gazetesi’nde ilan edilecektir. İkramiyeyi teslim alabilmek için kazanan asil talihlilerin en geç 14.04.2022, yedek talihlilerin en geç 29.04.2022 tarihine kadar, 0212 356 74 25 no’lu fax’a veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine nüfus cüzdan fotokopilerini göndererek başvurmaları ve gerekli evrakları, Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No:16/1 K:8 Şişli/İstanbul adresine kargo ile göndermeleri gerekmektedir. Gerekli evrak bilgisine ve detaylar için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresini çekiliş tarihinden sonra ziyaret edebilirsiniz. İkramiye kullanım tarihi 02.05.2022-08.05.2022’dir. Kampanya sadece bireysel müşterilere yöneliktir. Fatura üzerindeki müşteri bilgilerinde yer alan; mali bilgileri ile alışveriş esnasında verilen telefon ve mail bilgilerinin aynı olması gerekmektedir. Farklı kullanıcı adı, farklı rumuz, farklı kimlik ve telefon bilgileri üzerinden farklı hesaplar kullanarak kampanyaya katılıp çekiliş hakkı elde edilemez. Çekilişe katılım için ad-soyad, e-mail, telefon, e-fatura/e-arşiv fatura no. ve tarihi bilgileri eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya tarihleri arasında yapılan alışverişlerini/satın almış oldukları ürünlerini iptal veya iade eden katılımcıların çekiliş hakları iptal edilecektir. Talihlinin ikramiye kazanması durumunda kazanılan harcamasına ait e-fatura/e-arşiv faturaların geçerliliği kontrol edilecek olup iptal edilen e-fatura/e-arşiv faturaya isabet etse bile ikramiye verilemeyecek ve hak yedek talihliye geçecektir. İkramiye tesliminde e-fatura/e-arşiv fatura ibrazı zorunludur. Katılımcıların ikramiye kazanmaları durumunda, seyahat edebilecekleri pasaportlarının bulunması gerekmektedir. Pasaportu bulunmayan katılımcılar kampanyadan faydalanamaz. Pasaport süreçleri ile ilgili çıkabilecek ek mali yükümlülükler katılımcıya aittir.  Kazanan talihliler negatif PCR test sonuçlarını ibraz etmeleri halinde ikramiyeyi kullanabileceklerdir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. ASK SPOR TEKSTİL VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ., Hedef Çekiliş ve Organizasyon Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar da bu ikramiyeler verilmez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir

Çevrimdışı gkymrc

• Usta Kampanyacı
    • Kokla Dünyayı
Ynt: Kappa Dominic Seyahati
« Yanıtla #1 : 07 Mart 2022, 13:25:55 »
Bir kere Nescafe'den yedeğe kalmıştım, asil kazanan kurallara uygun bir katılımla kazanmış olmaMAsına rağmen onu gönderdiler. Hala içimdedir, çok ah ettim.

Bu yerler gidip görmediğim yerler değil ama ben özellikle Survivor atmosferini görmek için kazanıp gitmek istiyorum, hatta kazansam o kadar yolu gitmişken dönüş uçuşunu yakıp oradan başka yerlere dahi geçebilirim.

Sizce kaç katılım olur? Sırf çekiliş hakkı için de hiç ihtiyaç yokken katılınmaz değil mi? :D
Başka survivor çekiliş var mı etrafta?
« Son Düzenleme: 07 Mart 2022, 19:50:08 Gönderen: gkymrc »
Lütfen takip :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
referans linklerim Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı yediyıldız

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 07 Mart 2022, 16:05:24 »
Şuan başka Survivor çekilişi yok. Bu çekilişin süresi kısa, tutar nispeten yüksek ve sadece 2022 İlkbahar/Yaz Koleksiyonun da geçerli olduğu için katılımın fazla olmayacağı kanaatindeyim. Seyahati sevenler için denemeye değer.   

Çevrimdışı düşler sokağı

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 07 Mart 2022, 16:46:08 »
12 ayrı site verilmiş, nesi az olur bunun?

Çevrimdışı lBaDOkeil

• Deneyimli Kampanyacı
  • KurTrade
    • ByBit
« Yanıtla #4 : 08 Mart 2022, 10:57:12 »
Bir kere Nescafe'den yedeğe kalmıştım, asil kazanan kurallara uygun bir katılımla kazanmış olmaMAsına rağmen onu gönderdiler. Hala içimdedir, çok ah ettim.

Bu yerler gidip görmediğim yerler değil ama ben özellikle Survivor atmosferini görmek için kazanıp gitmek istiyorum, hatta kazansam o kadar yolu gitmişken dönüş uçuşunu yakıp oradan başka yerlere dahi geçebilirim.

Sizce kaç katılım olur? Sırf çekiliş hakkı için de hiç ihtiyaç yokken katılınmaz değil mi? :D
Başka survivor çekiliş var mı etrafta?

süre kısa ve sadece belirli bir kreasyonda geçerli olması süper

fakat

en büyük sorun fatura bilgisi üzerinden otomatik atılım alacak olmaları

ayrıca 12 farklı internet sitesi üzerinden katılım sağlanacak olması da aslında ciddi bir sorun.

yine de sanırım bende ihtiyacım olmadıgı halde 2 katılım yaparak şansımı denemek istiyorum.
2012 Thailand
2013 New York
2014 Las Vegas

Kripto Borsası

Çevrimdışı ibo17

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 28 Mart 2022, 18:10:02 »
Çekilişin süresi mi uzamış

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 28 Mart 2022, 18:50:45 »
evet süreyi uzatmışlar. bu çekiliş uzatma olayı haksızlık olmuyor mu ya? süreye göre çekilişe katılmışız, yarın çekiliş olacak diye beklerken bir de bakıyoruz süreyi uzatmışlar. tam şikayetlik valla.

Çevrimdışı ibo17

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 28 Mart 2022, 19:04:17 »
Ben de aynı şeyleri düşündüm en başta ona göre belirle katılım koşullarını yarın sonuç açıklanacaktı güya