Gönderen Konu: Yemek Sepeti İndirim Kodu Kazanan Varmı Forumda  (Okunma sayısı 4902 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Yemek Sepeti İndirim Kodu Kazanan Varmı Forumda
« : 19 Ocak 2022, 22:09:52 »
son 1 yıldır irili ufaklı hemen hemen her alanda twitter sayfasında yemeksepeti 50 TL indirim kodu veriyor çekilişle.

futbol sayfası,hayvan sayfası,sinema sayfası aklınıza gelebilecek her sayfa. beşbin takipçisi olanda beşyüz bin takipçisi olanda veriyor.

yemeksepetinin iflasın eşiğinde olduğunu duymuştum güvenlik açığından dolayı. bu şekilde en basit bir twitter sayfasında bile hediye çeki veriyorsa iddialar gerçekten doğruymuş diye akla geliyor.

saha 1-2 yıl öncesine kadar türkiyede 1 numara olan firma böyle bu hale düştüyse.

peki twitterdan bu yemeksepeti 50 lira kodu kazanan hiç oldumu forumdan.gerçekmi yani.

ne bileyim sadece beşbin takipçisi olan siteler bile yemek sepeti hediye çeki veriyor sürekli.
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı zxc

• Usta Kampanyacı
Ynt: Yemek Sepeti İndirim Kodu Kazanan Varmı Forumda
« Yanıtla #1 : 19 Ocak 2022, 23:02:07 »
Ben de inanmazdım ta ki çıkana kadar
Banabiden verdiler ama en az getirme tutarında alışveriş yapmak zorunda kaldım indirimli alışveriş gibi oldu

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 19 Ocak 2022, 23:16:10 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ben de inanmazdım ta ki çıkana kadar
Banabiden verdiler ama en az getirme tutarında alışveriş yapmak zorunda kaldım indirimli alışveriş gibi oldu

100 liraya 50 lira gibi birşeyse iyi  ;)
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı zxc

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 19 Ocak 2022, 23:38:15 »
80tllik alışverişe 30 ödedim yanlış hatırlamıyosam. Yemeksepeti sanıp katılmıştım. Dm ile kodu göndermişler iki gün içinde kullanmak gerekiyo son gün tesadüfen girip de gördüm
@sonperiyotcom 17ocakta da paylaşmışlardı katılabilirsiniz

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 19 Ocak 2022, 23:51:06 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
80tllik alışverişe 30 ödedim yanlış hatırlamıyosam. Yemeksepeti sanıp katılmıştım. Dm ile kodu göndermişler iki gün içinde kullanmak gerekiyo son gün tesadüfen girip de gördüm
@sonperiyotcom 17ocakta da paylaşmışlardı katılabilirsiniz

yemeksepetinin zaten bibana uygulaması. iyiymiş 80 e 30.lakin ben gerçek olup olmadığını sormak istedim.forumda bir arkadaşa 50 liralık çek borcum var çıkarsa ona vereceğim  :D