Gönderen Konu: Hepsiburada Efsane Macera Yeniden 22-25 Kasım Arası  (Okunma sayısı 956 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mach1

 • Deneyimli Kampanyacı
 • ***
 • İleti: 340

Sürpriz ödüllerle dolu
maceraya hazır mısın?
Hemen tıkla, bu maceraya sen de katıl.


Her gün gel, sandığı aç
Büyük ödül, efsane indirimler ve sürpriz ödüller kazanma şansı yakala.


4 anahtar topla
Kampanya boyunca sandıklardan en az 4 anahtar topla, Büyük Ödül çekilişine katılmaya hak kazan.


Büyük Ödül'e yaklaş
4 anahtar topla, Büyük Ödül çekilişine katıl.

Efsane Macera Kampanya Koşulları
E-40453693-255.01.02-12146 sayılı Milli Piyango Idaresi İzni’ne istinaden

Efsane Macera kampanyası kapsamındaki çekilişler Milli Piyango’nun 22.11.2021 tarihli E-40453693-255.01.02-12146 sayılı izniyle D-Market Elektronik Hizmetler ve Tic. A.Ş. (“Hepsiburada”) tarafından düzenlenmektedir.

Katılımcılar 22.11.2021 ve 25.11.2021 tarihleri arasında (bu tarihler de dâhil), Hepsiburada mobil uygulamasını indirdikten sonra uygulama içerisinde yer alan Efsane Macera kampanyası ile Hepsiburada tarafından belirlenen saatler arasında görseli paylaşılacak sandık ikonuna tıkladıklarında her gün 1(bir) adet olmak üzere toplamda 4(dört) anahtar toplayabileceklerdir. Topladıkları anahtar sayısı 4 olan katılımcılar 26.11.2021 tarihinde Efsane Macera kampanyası içerisinde yer alan ödül sandık ikonuna tıklayınca “Büyük İkramiye Çekilişi”ne katılabileceklerdir (Büyük İkramiye Çekilişi’ne katılımı tamamlamak için 26.11.2021 tarihinde Efsane Macera kampanyası içerisinde yer alan ödül sandık ikonuna tıklamak gerekmektedir.). Toplamda 4(dört) adet anahtar toplayamamış olan kullanıcılar ise ‘Büyük İkramiye Çekilişi’ne katılamayacaklardır. Ek olarak katılımcılar 22 Kasım 2021 ve 25 Kasım 2021 tarihlerinde topladıkları 1’er(birer) anahtar ile bu tarihlerde sırası ile Intel Küçük İkramiye Çekilişi’ne (22 Kasım 2021) ve Samsung Küçük İkramiye Çekilişi’ne (25 Kasım 2021) katılmaya hak kazanacaklardır.

Katılımcılar Hepsiburada uygulamasında yer alan Efsane Macera kampanyası içerisinde “Kazandıklarım” isimli bölmeden o ana kadar topladığı anahtar sayısını ve kazandığı hediyeler ile çekilişlere katılım haklarını görüntüleyebilecektir.

Kampanyadan her katılımcı, her gün sadece bir defa faydalanabilir.

Küçük İkramiye Çekilişleri:
22 Kasım 2021 ve 25 Kasım 2021 tarihlerinde 2(iki) ayrı küçük ikramiye çekilişi yapılacaktır.

a- 22 Kasım 2021 günü 1(bir) adet anahtar toplamış tüm kullanıcılar iLife ZedAir CX5 Intel Core i5 5257U 4GB 256GB SSD Windows 10 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar ikramiyesi içeren ikramiye çekilişine katılım hakkı kazanacaklardır. Katılımcıların bu çekilişe hak kazanabilmeleri için 22 Kasım 2021 gününde uygulamaya gelip 1(bir) anahtar toplamaları beklenmektedir.

b- 25 Kasım 2021 günü 1(bir) adet anahtar toplamış tüm kullanıcılar Samsung S20 FE 256GB Snapdragon, Samsung Galaxy Watch 4 ve Samsung Galaxy Buds 2 Bluetooth Kulaklık ikramiyelerini içeren ikramiye çekilişine katılım hakkı kazanacaklardır. Katılımcıların bu çekilişe hak kazanabilmeleri için 25 Kasım 2021 gününde uygulamaya gelip 1(bir) anahtar toplamaları beklenmektedir.

Çekilişe İlişkin Diğer Bilgiler

Büyük İkramiye Çekilişine Konu Olan İkramiyeler:
50 adet Samsung 55Q67A 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED TV (Birim adet değeri 11.699 TL)

Küçük Intel İkramiye Çekilişine Konu Olan İkramiyeler:
5 adet iLife ZedAir CX5 Intel Core i5 5257U 4GB 256GB SSD Windows 10 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar (Birim adet değeri 5.129 TL )

Küçük Samsung İkramiye Çekilişine Konu Olan İkramiyeler:
5 Adet Samsung S20 FE 256GB Snapdragon (Birim adet değeri 6.999 TL)
5 Adet Samsung Galaxy Watch 4 42mm (Birim adet değeri 2.999 TL)
5 Adet Samsung Galaxy Buds 2 Bluetooth Kulaklık (Birim adet değeri 999 TL)
Yukarıda yer alan bedellere KDV + ÖTV dâhildir.

Şirketimiz tarafından çekiliş sıra no., anahtar sayısı, ad, soyad, telefon ve üye mail bilgileri detayında herhangi biri eksik olması halinde katılımcılara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Her iki ikramiye çekilişinin katılım listesi, her çekiliş için ayrı hazırlanarak çekilişten en az 2(iki) iş günü öncesinde notere teslim edilecektir. Çekiliş anında kazananların adres ve telefon numaraları tespit edilerek tutanağa geçmesi sağlanacaktır.

Büyük İkramiye Çekilişi 02.12.2021 günü saat 13.00’de ve Küçük İkramiye Çekilişleri 02.12.2021 günü saat 13.30 ve 14.00’da gerçekleştirilecektir.

D-Market Elektronik Hizmetler ve Tic. A.Ş. - Trump Towers Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. No:12 Kule-2 Kat: 3 Mecidiyeköy - Şişli/İstanbul adresinde, İstanbul Toplantı Salonu’nda yapılacaktır.

Çekilişler, toplam katılım sayısının rakam hanelerini oluşturabilecek kadar numaralı topların çekilmesi suretiyle, noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Katılımcılar arzu ederse çekilişi Hepsiburada sosyal medya hesaplarından izleme şansına sahip olabileceklerdir.

Çekilişlerin sonuçları Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir. Ek olarak çekilişlerin sonuçları Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde de ilan edilecektir.

Asıl talihlilerin son başvuru tarihi 14.12.2021, yedek talihlilerin son başvuru tarihi 21.12.2021 ve ikramiyelerin son teslim edilme tarihi 15.01.2022’dir.

Her ödül çekilişinde de bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

Kazanılan çekiliş hakları numaraları SMS ile iletilecektir.

D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar dâhi ikramiyeleri teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş hakları talihli dışında kullanılamaz, devredilemez ve nakde çevrilemez.

Çekilişlerde yedek talihli olacaktır.

İkramiye kazanan talihliler çekiliş sonuçlarının ilanıyla birlikte 15 gün içinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine başvurmak durumundadır. Bu kapsamda asil talihli 14.12.2021 tarihine kadar; yedek talihli ise 21.12.2021 tarihine kadar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine başvurmak durumundadır. Bu süre içerisinde başvuru yapılmadığı takdirde ikramiye hakkı kaybedilecektir. Alınmayan ürünler Milli Piyango İdaresi’nin belirleyeceği kuruma bağışlanır.

Tescile tabi olmayan ürünler, ikramiye kazanan talihlinin Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine başvurusu akabinde 7 iş günü içerisinde kargo ile ürün teslimatı gerçekleştirilecektir.

Tescile tabii olan ürünlerde ikramiye kazanan talihlinin Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine başvurusu akabinde Hepsiburada tarafından yüz yüze teslimat ile aracını teslim alacaktır.

Kargo ile ikramiye teslimatı yapılan durumlarda, talihlinin kendisine kimlik ibrazı ile veya kargo firmasının teslimat kodunu ibraz eden 3. kişilere teslimat yapılabilir.

Kargoyla teslim edilecek ikramiyeler için, herhangi bir nedenle teslimatın yapılamaması durumunda, ürünün Hepsiburada’ya iadesini müteakip yeniden kargo gönderimi yapılacaktır. Toplamda en çok 3(üç) kez gönderim sağlanacaktır.

Teslimat sürecini Hepsiburada üstlenir ve talihliye iletimini sağlar.

Türkiye’de ikâmet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye kazanması durumunda, ikramiye tesliminde ikâmetgâh tezkeresi ibrazı zorunludur.

Masraflarını talihlinin karşılaması koşuluyla yurt dışına ikramiye teslimatı yapılabilir veya talihli bulunduğu ülkedeki Türkiye Cumhuriyeti konsoloslukları aracılığıyla, Türkiye’de ikâmet eden bir kişiye ikramiyenin teslim alınması için vekâlet verebilir.

Kargoyla yapılan ürün teslimatlarında, ürün ambalajının kontrol edilmesi sorumluluğu talihli aittir. Ürün ambalajının yırtılmış veya zarar görmüş olması durumunda ürün teslim alınmamalıdır. Ürün tesliminden sonra oluşacak her türlü işlem için Hepsiburada ile iletişime geçilmelidir.

Kampanyaya ilişkin bilgiler

Kampanyaya katılanlar işbu kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Hepsiburada, kampanya katılım koşullarına uygun davranıp davranmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan, siparişleri manipüle eden katılımcıların belirlenmesi durumunda Hepsiburada tarafından bu katılımcıların kampanyaya veya çekilişe katılım haklarını ya da hediyelerini iptal edilebilir. Bu katılımcılar kampanyaya veya çekilişe katılım hakları iptal edilmiş olsun veya olmasın hiçbir şekilde ikramiyeye hak kazanamayacaktır.

Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyadan faydalanılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan kampanyaya veya çekilişe katılım haklarını ya da hediyelerini haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir. Bu katılımcılar kampanyaya veya çekilişe katılım hakları iptal edilmiş olsun veya olmasın hiçbir şekilde ikramiyeye hak kazanamayacaktır.

Hepsiburada gerek gördüğü takdirde kampanya katılım koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Hepsiburada'nın kayıtları esas alınacaktır. Koşullar ve kuralların herhangi bir maddesi hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Kampanya kapsamında kazanılacak hediyelere ilişkin diğer bilgiler:

Katılımcılar kampanya kapsamında 22.11.2021 ve 25.11.2021 tarihleri arasında (bu tarihler de dâhil) her gün 18.00 - 23.59 saatleri arasında Hepsiburada mobil uygulamasında paylaşılacak sandık ikonuna tıklayarak anahtar dışında ürün hediyeleri de kazanabileceklerdir.

Katılımcılar Efsane Macera kampanyası içerisinde “Kazandıklarım” bölümünden o ana kadar kazandıkları aktif hediyeleri ve son kullanma tarihlerini görüntüleyebilecektir. Süresi dolan hediyeler “Süresi Doldu” etiketi ile gösterilecektir.

Kampanya kapsamında kazanılan hediyeler aynı gün geçerlidir ve kazanılan günün gün sonu saat 23.59’a kadar yapılacak alışverişlerde kullanabilir. Kullanılmayan hediyeler bu sürenin sonunda otomatik olarak silinir.

Sepet hediyeleri kapsamında, alışverişlerde hediyeye hak kazanabilmek için hediyede belirtilen harcama tutarı (hediyede katılımcı tarafından yapılması öngörülen harcama tutarı) KDV dâhil ve fakat hediye çekleri ve kargo bedeli hariç tutarlardır.

1. Boyner mağazasında 400 TL'ye 50 TL hediye
2. Seçili Hotiç ürünlerinde 150 TL'ye 50 TL hediye
3. Kiğılı mağazasında 500 TL'ye 50 TL hediye
4. Seçili Yargıcı ürünlerinde 350 TL'ye 50 TL hediye
5. Altınyıldız Classics mağazasında 150 TL'ye 25 TL hediye
6. Seçili botlarda 100 TL hediye
7.Seçili Camper ürünlerinde 100 TL hediye
8.Seçili Nespresso ürünlerinde 200 TL hediye
9.Tefal mutfak ürünlerinde 250’ye 25TL hediye
10.Seçili Temizlik ürünlerinde 100 TL’ye 20 TL hediye
11.Seçili gıda ürünlerinde 2. ürün 1 TL’ye
12. Kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinde 75 TL'ye 15 TL hediye
13.Anne, bebek ve oyuncak ürünlerinde 250 TL'ye 40 TL hediye
14. Seçili Oral-B ürünlerinde 150 TL'ye 15 TL hediye
15.100 TL üstü seçili L'Oréal ürünlerine far paleti 1 TL
16.Seçili parfümlerde 500 TL'ye 50 TL hediye
17.Seçili Samsung telefonlarda 150 TL hediye
18. Seçili Intel işlemcili laptop’larda 150 TL hediye
Şansınızın hazır olması için önce siz hazır olmalısınız.Şans hiçbir zaman aptalların peşinden koşmaz.
Darrel Royal

Çevrimdışı gkymrc

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 596
  • Kokla Dünyayı
Ynt: Hepsiburada Efsane Macera Yeniden 22-25 Kasım Arası
« Yanıtla #1 : 23 Kasım 2021, 19:07:28 »
Eğer her gün bir anahtar çıkıyorsa ilk günü kaçıranların büyük çekilişe katılmaları imkansız :/
Lütfen takip :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı mach1

 • Deneyimli Kampanyacı
 • ***
 • İleti: 340
Ynt: Hepsiburada Efsane Macera Yeniden 22-25 Kasım Arası
« Yanıtla #2 : 23 Kasım 2021, 20:14:19 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Eğer her gün bir anahtar çıkıyorsa ilk günü kaçıranların büyük çekilişe katılmaları imkansız :/

Geçen ki kampanyada 1 günde 2 anahtar vermişti, belki öyle bir şey olur şansınızı son ana kadar kovalayin belli olmaz
Şansınızın hazır olması için önce siz hazır olmalısınız.Şans hiçbir zaman aptalların peşinden koşmaz.
Darrel Royal

Çevrimdışı klewx

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 5998
Ynt: Hepsiburada Efsane Macera Yeniden 22-25 Kasım Arası
« Yanıtla #3 : 23 Kasım 2021, 22:10:21 »
bana 100/20 indirim çıktı link üzerinden
seçili ürün listesine yönlendiriyor sistem
tüm ürünler % 15 indirimli sepette ve bu
verilen 100/20 düşmüyor yani aldatmaca
var ucuz reklam hepsi burada da durum bu
hepsi expresse girince banner çıkıyor
müşteri hizmetleri çağrı merkezine yazınca
sizin hesabınızda öyle bir indirim yok deniyor,
firma piyasadan para kapmak için yırtınıyor
1 aydır türlü üçkaat yapmaya başladılar,
« Son Düzenleme: 23 Kasım 2021, 22:11:37 Gönderen: klewx »
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı mach1

 • Deneyimli Kampanyacı
 • ***
 • İleti: 340
Ynt: Hepsiburada Efsane Macera Yeniden 22-25 Kasım Arası
« Yanıtla #4 : 25 Kasım 2021, 17:13:59 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Eğer her gün bir anahtar çıkıyorsa ilk günü kaçıranların büyük çekilişe katılmaları imkansız :/

Dediğim gibi oldu bugün 2 anahtar verdi ve ilk gün kaçıranların bile 4 anahtarı oldu, şansınızı sonuna kadar sonuna kadar kovalayin belli olmaz
Şansınızın hazır olması için önce siz hazır olmalısınız.Şans hiçbir zaman aptalların peşinden koşmaz.
Darrel Royal

Çevrimdışı gkymrc

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 596
  • Kokla Dünyayı
Ynt: Hepsiburada Efsane Macera Yeniden 22-25 Kasım Arası
« Yanıtla #5 : 25 Kasım 2021, 17:52:29 »
Evet öyle oldu. çok teşekkür ederim.

Kimlik onaylayınca cüzdan'a bi 10 lira attı ama onunla motor TV v.s. çekiliş bileti alamıyoruz galiba değil mi?
Lütfen takip :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı sanko86

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 7352
 • Şükürler olsun....
Ynt: Hepsiburada Efsane Macera Yeniden 22-25 Kasım Arası
« Yanıtla #6 : 25 Kasım 2021, 18:07:40 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Evet öyle oldu. çok teşekkür ederim.

Kimlik onaylayınca cüzdan'a bi 10 lira attı ama onunla motor TV v.s. çekiliş bileti alamıyoruz galiba değil mi?

Şuan alınmıyor kapattılar.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı iphonex

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 850
Ynt: Hepsiburada Efsane Macera Yeniden 22-25 Kasım Arası
« Yanıtla #7 : 25 Kasım 2021, 18:27:38 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Evet öyle oldu. çok teşekkür ederim.

Kimlik onaylayınca cüzdan'a bi 10 lira attı ama onunla motor TV v.s. çekiliş bileti alamıyoruz galiba değil mi?

alınıyor diye biliyorum sepete ekle Ödeme seçeneğine gelince Cüzdan/Kredi/Banka KArtı sekmesine tıkalyıp aşşağıdan diğer seçenek kısmında Hepsipapel Cüzdan ile öde seçeneğine tıklayınca sorunsuz alınıyor bende öyle yapmıştım

Çevrimdışı gkymrc

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 596
  • Kokla Dünyayı
Ynt: Hepsiburada Efsane Macera Yeniden 22-25 Kasım Arası
« Yanıtla #8 : 25 Kasım 2021, 19:30:48 »
maalesef dijital ürünlerde kullanamıyormuşum :/
Lütfen takip :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin