Gönderen Konu: Turkcell Bizce yeni yıl çekilişi (09.01.2022)  (Okunma sayısı 2995 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

• Usta Kampanyacı
Turkcell Bizce yeni yıl çekilişi (09.01.2022)
« : 19 Kasım 2021, 08:07:42 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

« Son Düzenleme: 19 Kasım 2021, 08:14:59 Gönderen: davidof »
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"

Çevrimiçi mach1

• Usta Kampanyacı
Turkcell Bizce iPhone 13 Çekilişi
« Yanıtla #1 : 08 Aralık 2021, 17:13:42 »
Çekilişe katılmak ücretsizdir. Çekilişe Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom dahil olmak üzere tüm operatör aboneleri katılabilir. Çekilişe katılmak için akıllı telefonunuzun uygulama mağazasından indireceğiniz “Bizce” uygulamasına giriş yapıp “Yeni Yıl Çekilişi” görselindeki çekilişe katılım formunu doldurmanız gerekmektedir. Her gün yeniden giriş yaparak ve kampanya formunu doldurarak fazladan çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Bir kişi bu şekilde en fazla 52 çekiliş hakkı kazanabilir.

Çekiliş Sonucu Verilecek Hediyeler:
15 kişi Apple iPhone 13 256 GB

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
9 Ocak 2022

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 14 Ocak 2022 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 18 Ocak 2022 tarihinde açıklanacaktır. Kazanan kişiler sonuçların açıklanmasını takip eden 15 gün içerisinde kimliklerini çekilişi organize eden firmaya göndermeleri gerekmektedir. Aksi halde hakkı yedek talihliye geçer ve yedek talihli için 15 günlük süre başlar.

Turkcell Bizce Uygulaması üzerinden katılım sağlanılan çekiliş sonucunda 15 Adet İphone 13 256 GB Akıllı Cep Telefonu hediye edilecek,

Turkcell Bizce Yeni Yıl Çekilişine nasıl katılabilirim; Öncelikle Tüm Operatör kullanıcıları bireysel hat sahibi olmak şartıyla çekilişe katılabilir. Android kullanıcıları için Google Play Store, Apple Kullanıcıları ise App Store üzerinden Turkcell Bizce uygulamasını indirirerek, kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı açtığınızda menü içerisinden ilgili çekiliş sayfasına tıklayarak ev adres gibi kişisel bilgilerinizi 1 kere doldurarak çekilişe katılabilirsiniz, Hergün uygulamayı ziyaret ederek çekilişe katıl butonuna tıklayarak ta çekilişten İphone 13 Cep telefonu kazanma şansınızı arttırmış olacaksınız, ve her seferinde çekilişe katılım gibi bilgileri tekrar doldurmanıza gerek yok 1 kez doldurmanız durumunda uygulama bilgileri hatırlıyor olacaktır. Çekilişe katılım esnasında bilgileri doğru bir şekilde yazmaya özen göstermenizi tavsiye ederiz zira çekilişten İphone 13 256 GB Cep telefonu kazanmanız durumunda hediyeyi teslim almanız adına bir sorun yaşamayın.

Turkcell Bizce Çekilişi (” Bizce Yeni Yıl Çekilişi “) 19 Kasım ile 9 Ocak 2022 Tarihleri arasında geçerli olacaktır, Son katılım tarihi olan 9 Ocak 2022 tarihine kadar uygulamayı her gün ziyaret edebilirsiniz. Turkcell hat kullanıcıları haricinde Vodafone, Turk telekom gibi diğer operatör kullanıcıları da uygulamayı indirererk çekilişe katılabilir. Bizce uygulaması içerisinde çekilişe katılmak için herhangi bir ücret ödemeniz veya herhangi bir ücretli servise katılmanız veya herhangi bir hizmet paketi satın almanız gerekmemektedir. Bizce uygulaması içeriğinde eğlence, spor, alışveriş indirimleri gibi kullanıcılarına fayda sağlayacak bölümler de bulunmaktadır.

Turkcell Bizce Yeni Yıl Çekiliş Sonucunu 14 Ocak tarihinde yapılacak olan çekilişin ardından ve noter işlemlerinin ardından sayfamızda ziyaretçilere duyurmak için sabırsızlanıyoruz. Not olarak uygulamadan hediye kazanan asil talihliler 18 Ocak 2022 tarihine yeni talihlilerin ise 17 Şubat 2022 tarihine kadar 0212 356 74 25 nolu çekilişi gerçekleştiren anlaşmalı firmaya başvuruda bulunması ve hediye teslimi için firma tarafından talep edilen belgeleri eksiksiz olarak yerine getirmesi gerekmektedir, talihli kişiler hediyelerini bu şekilde alabilirler.

Çevrimdışı muratgıda

• Deneyimli Kampanyacı
  • Çıkmaz demeyin sonucta çıkıyor. (12081986-milliyet
Ynt: Turkcell Bizce yeni yıl çekilişi (09.01.2022)
« Yanıtla #2 : 09 Aralık 2021, 13:10:20 »
 ??? Çekiliş 19 kasımda başladı bazı niyeti kötüler katılım çok olmasın diye nerdeyse 20 gün sonra buraya yazıyorlar

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 09 Aralık 2021, 13:15:47 »
??? Çekiliş 19 kasımda başladı bazı niyeti kötüler katılım çok olmasın diye nerdeyse 20 gün sonra buraya yazıyorlar
konu 19 kasımda açılmış zaten. bir gün de sizden bir iyiniyet görelim murat beg

Çevrimiçi mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 09 Aralık 2021, 14:11:05 »

burada kötü niyetli kişi ben mi oluyorum arkadaşım? sen beni ne kadar tanıyorsun da bana bunu söyleyebilyorsun?
ben bu kampanyayı dün gördüm ve forumda da baktığımda yokmuş diye paylaştım herkes katılsın diye ama varmış açılmış ben gözümden kaçırmışım.

peki ben kötü niyetliyim ya iyi niyetli arkadaşım sen paylaş ta bizde sayende birkaç kampanyaya katılalım ne dersin?

kimsin nesin bilmiyorum ama kalbinin güzelliği diline vurmuş sana diyecek birşeyim yok allah ıslah etsin!

Ayrıca ekleme yapıyım da ben kötü niyetli dün öğrendim ve üye oldum dün 1 bugün 2 kere katılım yaptım toplam 2 çekiliş hakkım olmuş buda ekran görüntüsü

« Son Düzenleme: 09 Aralık 2021, 14:15:21 Gönderen: mach1 »

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #5 : 09 Aralık 2021, 15:38:14 »

burada kötü niyetli kişi ben mi oluyorum arkadaşım? sen beni ne kadar tanıyorsun da bana bunu söyleyebilyorsun?
ben bu kampanyayı dün gördüm ve forumda da baktığımda yokmuş diye paylaştım herkes katılsın diye ama varmış açılmış ben gözümden kaçırmışım.

peki ben kötü niyetliyim ya iyi niyetli arkadaşım sen paylaş ta bizde sayende birkaç kampanyaya katılalım ne dersin?

kimsin nesin bilmiyorum ama kalbinin güzelliği diline vurmuş sana diyecek birşeyim yok allah ıslah etsin!

Ayrıca ekleme yapıyım da ben kötü niyetli dün öğrendim ve üye oldum dün 1 bugün 2 kere katılım yaptım toplam 2 çekiliş hakkım olmuş buda ekran görüntüsü

Takılma kardeşim foruma zerre katkısı olanın başımız üstünde yeri var.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı ikilem

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #6 : 09 Aralık 2021, 15:59:42 »

mach1 bence de takılma bu tür yazanlara. Paylaşım yapanları her zaman destekliyoruz.