Gönderen Konu: Hepsiburada Unilever (15-30.11.2021)  (Okunma sayısı 2735 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Hepsiburada Unilever (15-30.11.2021)
« : 16 Kasım 2021, 14:17:39 »
Bu kampanya, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 10.11.2021 tarih ve E.24951361-255.01.02-11589 sayılı izni ile düzenlenmektedir. 15.11.2021 (00.01)-30.11.2021 (23.59) tarihleri arasında Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi üzerinden, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’ye ait kampanyaya dahil Omo, Domestos, Yumoş, Rinso, Cif, Upro, Vim markalı ürünlerden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde Hepsiburada isimli satıcıdan, -KDV dahil hediye çeki hariç- 60.-TL ve katları tutarında (alışveriş sonrası kesilen fatura üzerindeki -KDV dahil hediye çeki hariç- her 60.-TL için bir çekiliş hakkı) alışveriş yapanlara, fatura bilgileri (fatura no, fatura tarihi, ad-soyad, telefon, adres) üzerinden çekiliş hakkı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir. Kampanyaya sadece Hepsiburada isimli satıcıdan yapılan alışverişler dahildir. Kampanyaya sadece Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi üyesi müşteriler katılabilir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden tüketicilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Ad ve soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi üyelerine çekiliş hakkı verilmeyecektir. Çekiliş; 16.12.2021 tarihinde, saat 11:00’da Umut Çekiliş ve Tanıtım Hiz. Tic. Ltd. Şti.; Merkez Mah. İzzetpaşa Sk. Ay-Han İş Merkezi No:14 D.29 Şişli-İstanbul adresinde, noter huzurunda yapılacak olup dileyen herkesin katılımına açıktır. Çekilişte, 20 kişiye; 1.000.-TL değerinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin hediye çeki, 20 kişiye; 500.-TL değerinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin hediye çeki ve 20 kişiye; 250.-TL değerinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin hediye çeki ikramiyesi verilecektir. (Hediye çekleri; 28.02.2022 tarihine kadar geçerlidir ve chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri, TL Kartı ve TL yükleme ürünleri hariç tüm kategorilerde geçerlidir. Hediye Çeki bölünemez/birleştirilemez. Kargo bedeli ödemesinde kullanılamaz.) Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Çekiliş sonuçları 21.12.2021 tarihli Birgün Gazetesi’nde duyurulacaktır. Adres bilgi bulunan asıl ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden kampanya düzenleyici ve çekiliş ajansı sorumlu değildir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. İkramiye kazanan asıl talihlilerin 05.01.2022 ve yedek talihlilerin 20.01.2022 tarihine kadar kimlik, ikramiye kazanılan fatura ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine başvurmaları gereklidir. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi üzerinden yapılan alışverişe ait faturalar, müşteriye ürünlerle birlikte 3 iş günü içinde ulaştırılacaktır. Talep edilen belgeleri belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini alamaz. İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan fatura teslimi zorunludur. Belirtilen tarihlere kadar başvuruda bulunma sorumluluğu talihlilere aittir. Başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. 18 yaşından küçükler, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş., D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş ve Umut Çekiliş ve Tanıtım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. ÖTV ve KDV hariç, tüm vergi, harcama ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Ayrıntılı bilgi için ve yükümlülüklerin devamı için “Unilever Tüketici Hattı 444 25 19” veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin.

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
Ynt: Hepsiburada Unilever (15-30.11.2021)
« Yanıtla #1 : 16 Kasım 2021, 15:26:56 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
« Yanıtla #2 : 17 Kasım 2021, 09:53:25 »
dikkat edin arkadaşlar bu çekilişi tekrar ettirebilirim anlatıyorum hepsiburadaya anlamıyor faturaları ayrı ayrı kesiyor 60 tl altına düşüyor siparişler bilginiz olsun

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 17 Kasım 2021, 10:13:00 »
evet bende 3 ürün aldım 2 si 55.80₺ birisi 14.90₺ oldu 2 ayrı fatura kesildi toplam 60₺ den fazla ama yine de tek tek de şartlar karşılamıyor, napmamız lazım o zaman Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

ama şöyle bir detay var

''markalı ürünlerden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde Hepsiburada isimli satıcıdan, -KDV dahil hediye çeki hariç- 60.-TL ve katları tutarında (alışveriş sonrası kesilen fatura üzerindeki -KDV dahil hediye çeki hariç- her 60.-TL için bir çekiliş hakkı) alışveriş yapanlara, fatura bilgileri (fatura no, fatura tarihi, ad-soyad, telefon, adres) üzerinden çekiliş hakkı''

yani ayrı ayrı da alsan tek seferde de alsan 60₺ yi karşılamalısın diyor ben böyle yorumladım
« Son Düzenleme: 17 Kasım 2021, 10:19:31 Gönderen: mach1 »

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
« Yanıtla #4 : 17 Kasım 2021, 11:25:44 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
evet bende 3 ürün aldım 2 si 55.80₺ birisi 14.90₺ oldu 2 ayrı fatura kesildi toplam 60₺ den fazla ama yine de tek tek de şartlar karşılamıyor, napmamız lazım o zaman Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

ama şöyle bir detay var

''markalı ürünlerden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde Hepsiburada isimli satıcıdan, -KDV dahil hediye çeki hariç- 60.-TL ve katları tutarında (alışveriş sonrası kesilen fatura üzerindeki -KDV dahil hediye çeki hariç- her 60.-TL için bir çekiliş hakkı) alışveriş yapanlara, fatura bilgileri (fatura no, fatura tarihi, ad-soyad, telefon, adres) üzerinden çekiliş hakkı''

yani ayrı ayrı da alsan tek seferde de alsan 60₺ yi karşılamalısın diyor ben böyle yorumladım

alışveriş sonrası kesilen fatura üzerindeki -KDV dahil hediye çeki hariç- her 60.-TL için bir çekiliş hakkı) alışveriş yapanlara, fatura bilgileri (fatura no, fatura tarihi, ad-soyad, telefon, adres) üzerinden çekiliş hakkı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir. 

bu ibare var sipariş üzerinden demiyor fatura üzerinden çekiliş hakkı verilecek diyor o zaman senin çekiliş hakkın olmuyor

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 17 Kasım 2021, 14:09:18 »
bu durumu müşteri temsilcisine ilettim bi şikayet kaydı oluşturdu bakalım ne olacak işin garibi daha dün sipariş geçtim bugün teslim edildi ürünleri de geri boşuna gönderecez yazık olacak :) bir çözüm bulmalılar.

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 23 Kasım 2021, 17:32:56 »
Bir hafta sonunda müşteri temsilcisi nin verdiği cevaba bakar mısınız

Alıntı
Merhaba Yusuf Bey,

Öncelikle yaşanan olumsuz gelişme için tarafınızdan özür diliyoruz. Konu ile alakalı inceleme yaptığımda verilen siparişlerle ilgili yaşanan olumsuz durum sebebiyle hediye çeki tanımı sağlanacaktır.

Size yönlendirilen anketi cevaplamanız kendimizi geliştirebilmemiz açısından çok değerli. Katkınız için şimdiden teşekkür ederim.

İyi günler dilerim.

Tekrar yazdım ama çözülemeyecek gibi duruyor Bilmiyorum ne olacak?

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 24 Kasım 2021, 10:10:14 »
evet arkadaşlar hepsiburada ile son görüşmemde toplamda 60₺ den fazla olduğu halde tek tek de fatura 60₺ altı olduğu için hata olduğunu ve ismimin manuel olarak eklendiğini bu hatadan dolayı da bir hediye çeki tanımlandığını görüştüm, diyeceğim ayrı ayrı fatura kesilenlerin 60₺ altı olanlar hemen başvursun yoksa güme gidiyorlar haberiniz olsun
« Son Düzenleme: 24 Kasım 2021, 10:11:28 Gönderen: mach1 »

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
« Yanıtla #8 : 24 Kasım 2021, 12:46:37 »
Ben hepsiburada da aldım ama fatura ayrı kesilmiş Omo ayrı Domestos ayrı kesmişler toplam 60 .tl üstü  çekilişe dahil oluyor mu 

Çevrimdışı porpor

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #9 : 24 Kasım 2021, 14:20:36 »
Burada yazdıklarınıza bakıp uğraşmamak için 62 liralık büyük omodan aldım bir tane