Gönderen Konu: Amazon Gülümseten Cuma (29.11.2021)  (Okunma sayısı 2455 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Amazon Gülümseten Cuma (29.11.2021)
« : 15 Kasım 2021, 19:14:11 »
• Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 10.11.2021 tarihli ve E-24951361-255.01.02-11587 sayılı izni ile 15.11.2021(Saat: 00.01)-29.11.2021(Saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.

• Kampanya tarihleri arasında Amazon.com.tr veya Amazon mobil uygulaması üzerinden 100 TL ve katları tutarında sipariş verenler, siparişlerini tamamladıktan sonra sipariş numarasını ad, soyad, adres, telefon, email adresi bilgilerini Amazon.com.tr veya Amazon mobil uygulamasındaki çekiliş sayfasında bulunan çekilişe hemen katıl butonuna tıklayıp açılan forma girdiklerinde her 100 TL’lik sipariş için 1 çekiliş hakkı kazanacaktır.

• Ad ve soyad, sipariş no bilgileri eksik ya da kayıtlı olmayanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. • Her çekiliş için katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

• Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden müşterilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. • Çekiliş sonucunda; 2 kişi 5.000 TL lik Amazon Hediye Çeki, 10 kişi Çift Kişilik Amazon Parti İstanbul Seyahati (28.01.2022-29.01.2022 tarihleri arasında 1 gece 2 gün 4* otelde İstanbul’da dbl odada kahvaltı dahil konaklama, talihlilerin bulunduğu ile en yakın havaalanından İstanbul’a ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti, talihlilerin havaalanı-otel-havaalanı ve otel-parti alanı-otel transferleri, İstanbul Soho House’da düzenlenecek Amazon Partisine 2 kişilik davetiye dahildir. Talihlilerin kendilerine en yakın havaalanına gidiş dönüş ulaşımları ve otel içindeki paket harici harcamaları kendilerine aittir. İkramiyeyi talihliden başkası kullanamaz.)(birim bedeli: 2.268TL), 10 kişi 1.000 TL lik Amazon Hediye Çeki ve 10 kişi 500 TL lik Amazon Hediye Çeki ikramiyesi verilecektir. (Hediye çekleri; 31.03.2022 tarihine kadar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web sitesinden ve IOS/Android Amazon mobil uygulamasından yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Nakde çevrilemez, talihli dışında kullanılamaz.)

• Çekiliş; 16.12.2021 tarihinde saat 11:00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. • Çekilişlerin sonuçları 21.12.2021 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Amazon Turkey Yönetim Destek Hizmetleri Limited Şirketi sorumlu tutulamaz. Asil talihliler; 05.01.2022 tarihine kadar, yedek talihliler 20.01.2022 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. • Bu çekilişe Amazon Turkey Yönetim Destek Hizmetleri Limited Şirketi, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ilgili ajans çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. • Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Kampanya katılım formunda elektronik ortamda ileteceğiniz ad, soyad, adres, sipariş numarası, e-posta adresi ve telefon numarasından oluşan kişisel verileriniz; Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca Amazon tarafından veri sorumlusu sıfatıyla, Amazon Gülümseten Cuma kampanyasına katılım başvurunuzun işleme alınması, kampanya ve çekiliş işlemlerinin gerçekleştirilmesi, çekiliş sonuçlarının duyurulması ve kazanmanız halinde çekiliş hediyesinin tarafınıza teslimatı amaçlarıyla sözleşmenin ifası hukuki sebebine dayalı olarak; çekilişin mevzuata uygun yapılabilmesi için ise hukuki yükümlülüğünün yerine getirilmesi hukuki sebebine dayalı olarak işlenecektir. İşlenen kişisel verileriniz çekilişin düzenlenebilmesi için Milli Piyango İdaresi’ne başvurulması ve çekiliş onayının alınması amacıyla Milli Piyango İdaresine; çekilişin mevzuata uygun olarak noter huzurunda yapılabilmesi amacıyla ilgili notere; çekilişin organize edilmesi ve çekilişin noter huzurunda yapılması süreçlerinde hizmet sağlayıcı olarak reklam ajansından hizmet alınması amacıyla reklam ajansına ve çekiliş sonucunda kazanan kişilere ilgili ürünlerin gönderilmesi için ise kargo şirketine aktarılacaktır. KVKK’nın 11. Maddesi uyarınca sahip olduğunuz haklarınızı kullanmak için tr-privacyLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin.com.tr adresine başvurabilirsiniz. Detaylı bilgi için Gizlilik Bildirimini inceleyiniz.

Çevrimdışı ikilem

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Amazon Gülümseten Cuma (29.11.2021)
« Yanıtla #1 : 16 Kasım 2021, 08:05:48 »
Çekilişe katılım yapmak için bağlantıyı bulamadım. Ana sayfada var mı?

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 16 Kasım 2021, 08:28:10 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı ikilem

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3 : 16 Kasım 2021, 08:30:56 »

Çok teşekkür ederim.

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 19 Kasım 2021, 12:08:26 »
bu kampanyaya katılan oldu mu arkadaşlar ben 3 ürün aldım 109₺ değerinde bana 3 ayrı sipariş numarası verdi ama çekilişe katılmak için sipariş numarası yaz diyor ama bende 3 numara var hangisini yazacam bilen varmı?