Gönderen Konu: Üye Alımlarında Aktivasyon Sorunu !  (Okunma sayısı 6211 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
Üye Alımlarında Aktivasyon Sorunu !
« : 13 Kasım 2021, 07:47:13 »
Eski üyeliklerine giremeyen arkadaşlar olduğunu biliyorum.Yeni şifre talep ettiklerinde ise şifre yenileme linki gelmiyormuş.Hadi onu geçtim , yeni üye olacaklara da aktivasyon maili  de gelmiyor.Gerekli teknik desteği sağlamanız rica olunur. :)
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
  • ''Use, what you have ; Do, what you can"
Ynt: Üye Alımlarında Aktivasyon Sorunu !
« Yanıtla #1 : 24 Kasım 2021, 21:54:44 »
Bu konu hakkında bi gelişme var mı? Hala sorun devam edyormu?
Bende ; forumda beğeni ve alıntı yapamıyorum....

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #2 : 25 Kasım 2021, 07:59:04 »
Devam ediyor maalesef.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bu konu hakkında bi gelişme var mı? Hala sorun devam edyormu?
Bende ; forumda beğeni ve alıntı yapamıyorum....
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #3 : 25 Kasım 2021, 08:33:39 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin konu sizi ilgilendiriyor.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
  • ''Use, what you have ; Do, what you can"
« Yanıtla #4 : 28 Kasım 2021, 22:35:19 »
Enerjiforum kapanınca 12 yıl felan önce bu siteye demir attık.iyi kötü ekmeğinide yedik; Cefasınıda çektik.Ama emin olun burayı yönetenler şurda emek verenlerden daha çok bu insanlar üzerinden bi kazanç sağlamışlardır. Kimsenin kazandığında gözümüz yok.Helali hoş olsun.Ben üye olduğumda 5000 kadar üyesi olan küçük bi forumdu.Bu forumu kar amacı gütmeden elbirliği ile büyüttük ve bu hale getirdik. Az önce baktım 61362 üyesi olmuş.Zaten son yıllarda 3-5 saygıdeger arkadaşın hatırına fırsat buldukça giriyorum.Eski admin yeni admine devretti.Yeni admin belki bi değişim yapar; belki bi hareket katar diyodum.Ama Gelen gideni aratıyor malesef.4-5 yıldır Bu sitenin tadı kaçtığını kabullenmek istememe rağmen. Artık pes ediyorum... Bu kadar ilgisizlik olmaz kardeşim.İnsanların emeğine az saygı gösterin.Adam burdan bi sıkıntısını yazmış.Ki yazandan çok eski ve deneyimli bir üye; Nerdeyse 1 ay olmuş yazalı; tenezzül edip cevap bile yazmamış.Bu kadar ilgisizsiniz madem kapatın gitsin şu işe yaramaz yeride barı Sık kullanılanlar menümüzü işgal etmesin.iyi niyetli ve paylaşımcı arkadaşlar kusuruma bakmasın ama Böyle site yönetmek olmuyor malesef. 

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 29 Kasım 2021, 00:10:25 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin arkadaşa katılıyorum.  14 Mayıs 2010, 18:41:46 tarihinde HGK ya kayıt olmuşum. buranın varlığını 2007-2008 gibi duymuştum ama 2-3 sene geç üye oldum diye anımsıyorum.

burasının benim için önemini en ufak dereceyle anlatırsam.tarayıcımın anasayfamın hgk olmasıdır.

HGK nın bana verdiği en önemli kattı ise mesleğim konusunda beni bir yere yönlendiren arkadaşımdır.onu bu sitede tanıdım ama ne nikini anımsıyorum ne kendisini.

bana şu reklam ajansına üye ol tam sana göre bir yer demesiyle başladım. 30+ ödül kazandım. aklınıza gelebilecek her türlü firmaya '' proje yazdım,slogan yazdım,marka ismi yazdım '' işte bunları buranın vesilesiyle o arkadaşımın vesilesiyle yaptım. HGK da tanıdım onu beni o yönlendirmişti.

geçenlerde aklıma geldi teşekkür etmek istedim.nikini ismini bile unuttum.çünkü uzun yıllar önce herkes kayboldu.

ben kendimi kampanyacı olarak tanımlamıyorum.çünkü yüksek değer kalitesindeki ödüllü çekilişlerden eşantiyon bile kazanmışlığım yoktur  :D

zamanında çok uyarmıştım bir HGK + üyesi olarak. HGK+ olayını yapmayın çok üye kaybedersiniz demiştim. üyeler arası ayrımcılık yapıldı.sömürenler hep aynı 10-20 kişiydi. ve o sömürenlerin 1 tanesi bile artık girmiyor siteye.

birde modaretör seçimleride enteresandı.10+ yıldır daha yeni modaretör olan arkadaş var. ben olsam kabul etmezdim. 1-2 sene üye olup modaretör olanlar vardı sitede çünkü.

eski admin sitenin tasarımıyla hiç ilgilenmedi.para harcamak istemedi sanırım. çok kez bu konuda yazmıştım.

forumun şimdiki olayı şu. HGK satıldıysa eğer eski admin siteyi sattığına seviniyor.kurtuldu çünkü bence yükten.yeni adminde satın aldığına pişman.siteyle gönül huzuruyla,gönül mutluluğuyla ilgilenemiyor. öyle hissediyorum.

en son forumu hareketlendiren junior muydu niki neydi o vardı.oda kayboldu nereye gittiyse. askerdeydi sanırım en son daha görmedik

bu forum düzelir hemde eskisinden daha iyi olur ama isminin ve tasarımının değişmesi lazım. birde el ilanıyla reklam yapılması.

DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #6 : 29 Kasım 2021, 08:33:57 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bende en güncel dahil kampanyaları sunmaya devam ediyor.Fakat eskisi gibi diğer mecralarda olan kampanyaları forumda beklemek zor.Herkes daha basit olan etiketleme ile katılmayı tercih ediyor.Forum şuan daha çok alışveriş ve internet siteleri üzerinden yapılan kampanyalara yöneldi ve bu konuda başarılı.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı deliefe06

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 29 Kasım 2021, 09:17:01 »
Bende en eski üyelerden biriyim yanlış olmasın 2007 ya öncesi ya sonrası üye oldum diye hatırlıyorum Evet bende eski bir forum üyesi arkadaşın üyeliğine giremiyor.Onun için admin mesaj attım.Ama cevap verme zahmetinde bile olmadı.Eski admin cevap verirdi.Yeni admin e önerim üyelerin uyarıları na kulak versin
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2021, 09:18:27 Gönderen: deliefe06 »

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #8 : 29 Kasım 2021, 09:24:55 »
İş yoğunluğundan konuyu/mesajları yeni görebildim, Sorun en kısa sürede çözülecektir..
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #9 : 29 Kasım 2021, 09:42:39 »
Sorun çözülmüştür,  lütfen hesaplarınızı kontrol eder misiniz..
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin