Gönderen Konu: CarrefourSA Kola çekiliş tekrarı  (Okunma sayısı 6080 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
CarrefourSA Kola çekiliş tekrarı
« : 08 Kasım 2021, 15:14:30 »
An itiabari ile CarrefourSA yı mahkemeye vermiş bulunmaktayım çekiliş haklarımın eksik olduğu halde hala sorun yok diyerek  yaklaşık 4 aydır milli piyango ve CarrefourSAnın oyalaması aralarında anlaşıp beni haksız çıkarmalarından dolayı artık son noktayı koydum elimdeki tüm deliller ile başvurumu bugün yapmış bulunmaktayım sonucunu bilgi vereceğim.

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
Ynt: CarrefourSA Kola çekiliş tekrarı
« Yanıtla #1 : 08 Kasım 2021, 15:54:16 »
Dostum tebrikler gazaan mübarek olsun davayı kazanacağından en ufak bir şüphem yok şimdi onlar düşünsün, bende Nescafe çekiliş haklarım için hem U2 ajansa hemde MPİ ye yazdım ikisi de birbirine atıyor bakalım ne olacak.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 08 Kasım 2021, 19:00:48 »
BRAVO bilinçli tüketici. %99.9 hafta kaç dokuz gerekliyse o kadar dokuz kişi çekiliş hakkı için uğraşmaz bu kadar  :D

fişlerin içine çekiliş no isim soy isim yazmadıkça böyle mağduriyetler maalesef olabilir

DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 09 Kasım 2021, 15:58:17 »
Bence bunun en güzel çözümü, daha önce de yazdığım gibi,MPİ ya da çekilişi düzenleyen Ajans'ın,  Katılım listelerini, çekilişten 2-3 gün önce ,kendi internet siteleri üzerinden yayınlamaları.Çekilişe katılan kişilerin de siteye girip Tel no veya TC ile çekiliş listelerinden isim kontrolü yapmaları tüm sorunları çözer diye düşünüyorum. Ben 3-4 ay önce MPİ'ye bu konuyu fikir olarak sunmuştum ama hala bi gelişme yok.Tekrar bi dilekçe hazırladım ama henüz gönderemedim.Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin gibi bizlerde bu konuda gerekeni yapmalıyız. Ayrıca mahkemeye de bu fikri öneri olarak sunabilirsiniz. Mahkeme ortamında belki ciddiye alırlar.