Gönderen Konu: Tıkla Gelsin Burger King  (Okunma sayısı 1677 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
Tıkla Gelsin Burger King
« : 03 Kasım 2021, 08:32:38 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Kampanya Bilgileri
Bu kampanya TAB Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 26.10.2021 tarihli ve E-40453693-255.01.02-10927 sayılı izni ile 04.11.2021 (saat:08:00)- 04.01.2022 (saat:23:59) tarihleri arasında düzenlenmektedir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde IOS veya Android işletim sistemli telefonlarına Tıkla Gelsin uygulamasını indirip, bilgilerini girerek ücretsiz üye olduktan sonra Tıkla Gelsin uygulamasının Gel Al servisi üzerinden Burger King restoranlarından 7oz küçük boy Nescafe Black veya Nescafe White kahve sipariş ederek restorandan teslim alanlara veya Burger King restoranlarına gidip 7oz küçük boy Nescafe Black veya Nescafe White kahve satın alımı sırasında Tıkla Gelsin uygulamasının QR Okut servisini kullanarak ödeme yapanlar satın aldıkları her küçük boy kahve için 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Tıkla Gelsin uygulamasını indirmek ücretsizdir. Ad, soyad ve telefon bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden müşterilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 10 kişi Apple iPhone 13 128GB Cep Telefonu (birim değeri: ₺11.999,00) ikramiyesi kazanacaktır. Çekiliş 27.01.2022 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 02.02.2022 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden TAB Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler 17.02.2022, yedek talihliler ise 04.03.2022 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. Bu çekilişe TAB Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş., Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

*Görseller temsilidir.
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2021, 08:35:56 Gönderen: focaserkan »

Çevrimdışı hayta44

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Tıkla Gelsin Burger King
« Yanıtla #1 : 07 Kasım 2021, 15:06:57 »
katılacak arkadaşlar dikkat etsi.n tıkla gelsinden dün gel-al sipariş oluşturdum . ücret tahsil edildi ancak sipariş ilgili restorana iletilmedi . müşteri hizmetleri yok, canlı destek hattındakiler ukalaca yanıt vermekten başka birşey yapmıyorlar. adamlar göz göre göre parayı gasp etti. aman diyeyim dikkat edin . uygulamayı indirmeden önce yorumları okuyun zaten anlarsınız neler döndüğünü.

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
Ynt: Tıkla Gelsin Burger King
« Yanıtla #2 : 07 Kasım 2021, 16:02:56 »
Ben az önce 2 adet kampanya dahilinde küçük boy Nescafe white sipariş ettim 3₺ k.karti ile kesildi siparişiniz 5 dakika içinde hazırlanıyor dedi, daha sonra iptal etti m.hizmetlerine online den yazdım teknik bir hatadan dolayı iptal edilmiş görünüyor dedi bende siparişi tekrarladım, bu defa 5 dakika içinde sipariş teslim edildi diye bildirim geldi bende zaten burger king'in önünde idim ve hemen içeri girdim görevli arkadaşa bildirimi gösterdim ekrana baktı bi yerlere gitti geldi sonra evet dedi ödeme alınmış kahvenizi veriyorum dedi, ama elimde küçük bardak yok dedi büyük bardağa yarım boy az geçer şekilde 2 kahve verdi(bu arada küçük fiyatına neredeyse büyük boy kahve aldık  :D) ve çıktım aradan bir süre sonra uygulamadan 2 ayrı bildirim daha geldi ilkinde siparişiniz iptal diğeri çekilişe katıldınız diye bende anlamadım çok amatörce bir uygulama ama firmaya yazacam bunu katılıp katılmadığım da muamma da kaldı k.karti extra sında 3₺ kesilmiş görünüyor

Güncelleme: siparişten 1 saat sonra Burger King nedenini bilmiyorum ama siparişi iptal edip parayı iade etmiş diye bildirim geldi ve m.h ile görüştüm de siparişiniz iptal edildiği için çekiliş hakkınız bulunmamaktadır denildi sanırım Burger King 3₺ için uğraşmadi, tiklagelsin den parayı mı alamıyor ne bilmiyorum ama adam bastı iptali sildi siparişi iptal etti çekiliş hakkımızda haliyle iptal oldu çok saçma bir düzen kampanya olmuş, kampanya ya katılacak herkes dikkatli olsun sıkıntılı bir kampanya
« Son Düzenleme: 07 Kasım 2021, 18:35:08 Gönderen: mach1 »