Gönderen Konu: Trendyol Cüzdan ile 300TL alışverişe Mercedes C200 AMG  (Okunma sayısı 637 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yediyıldız

  • Deneyimli Kampanyacı
  • ***
  • İleti: 402
Bu kampanya DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi'nin 02.11.2021 tarihli ve E-40453693-255.01.02-11152 sayılı izni ile 04.11.2021 (saat 00:01) - 30.11.2021 (saat 23:59) tarihleri arasında düzenlenmektedir. Kampanya tarihleri arasında trendyol.com ve trendyol mobil uygulamaları üzerinden Trendyol cüzdanım hesabından 300 TL ve katları alışveriş yapan müşteriler kampanyaya katılmaya hak kazanacaklardır. Bir kişi birden fazla kez kampanya katılım hakkı elde edebilir. Her 300 TL’lik cüzdan alışverişine 1 çekiliş hakkı verilir. Kampanya sonunda yapılacak olan çekilişte;
1 kişi Mercedes C200 d FL AMG 2021 Model Otomobil (birim piyasa değeri: 827.049,32 TL);
10 kişi IPhone 13 256GB model cep telefonu (birim piyasa değeri: 12.999,00 TL);
100 kişi 1.000 TL değerinde Trendyol Cüzdan bakiyesi,
1.000 kişi 100 TL değerinde Trendyol Cüzdan bakiyesi ikramiyesi kazanacaktır.
Çekiliş hakkının geçerli sayılabilmesi için çekilişe konu alışverişin cayma hakkı süresinin (Trendyol’da 15 gün olarak uygulanmaktadır) geçmiş olması ve bu süre içerisinde satın alınan ürüne ilişkin provizyon iptal, cayma, ürün iptal veya iade haklarının kullanılmaması gerekmektedir. Kampanyaya 4 Kasım 2021 tarihi itibariyle 18 yaşından küçük olanlar, Dsm Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri çalışanları düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyelere hak kazanamazlar.
Ad-soyad-telefon bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğrulu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade edenlerin çekiliş hakları iptal edilecektir.
Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.
Çekiliş, 20.12.2021 tarihinde saat 11:00'da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (U2 Tanıtım) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 27.12.2021 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden Trendyol ve U2 Tanıtım sorumlu değildir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
Kazanan asil talihliler ödüllerini almak için ilan tarihinden sonra 15 gün içerisinde, yedek talihliler ise asil talihlilerin başvuru süresinin bitimini takip eden sonraki 15 gün içerisinde istenilen belgeler ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine ya da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.‘nin adresine şahsen başvurmaları halinde ödüllerini almaya hak kazanacaklardır.
Asil talihlileri, başvuru için en geç 11.01.2022 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin'ye veya U2 Tanıtım'ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri tam ve eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvurusunu tamamlamayan asil talihliler ödüllerini teslim alamazlar. Asil talihli son başvuru tarihi tamamlandığında yedek talihliler için başvuru süreci başlar.
Başvurmayan ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar.
Bir kişi farklı hesaplardan alışveriş yapmış olsa dahi birden fazla ödül kazanamaz. Çekiliş hakları, hesaplara ait kişilerin tekilleştirilmesi ardından tüm haklar toplanarak MPİ’ne iletilir. Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin; tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda, ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.
Çekiliş sonucunda müşterilerin hesabına geçecek Trendyol Cüzdan Bakiyesinin son kullanım tarihi 15 Nisan 2022’dir. Trendyol Cüzdan bakiyesi Trendyol uygulamasından veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinden yapılacak alışverişlerde geçerli olacaktır. Nakde çevrilemez talihli dışında kullanılamaz
Talihlilerden kaynaklanan gecikmelerden DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. sorumlu değildir.
Doğrudan veya dolaylı olarak DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. veya U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. bünyesinde çalışanlar gerekli şartları yerine getirse dahi kampanyaya katılım sağlayamazlar.
Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı zensea

  • Deneyimli Kampanyacı
  • ***
  • İleti: 254
Ynt: Trendyol Cüzdan ile 300TL alışverişe Mercedes C200 AMG
« Yanıtla #1 : 07 Kasım 2021, 10:00:11 »
trendyol cüzdanımdan 330 tl alışveriş yaptım ama bildirim gelmedi çekilişe katlımı için sonra gelecek mi bilgisi olan varmıdır  ??

Çevrimdışı yediyıldız

  • Deneyimli Kampanyacı
  • ***
  • İleti: 402
Ynt: Trendyol Cüzdan ile 300TL alışverişe Mercedes C200 AMG
« Yanıtla #2 : 07 Kasım 2021, 12:43:41 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
trendyol cüzdanımdan 330 tl alışveriş yaptım ama bildirim gelmedi çekilişe katlımı için sonra gelecek mi bilgisi olan varmıdır  ??
Bir gün sonra SMS geliyor.