Gönderen Konu: Qumpara RB Çekiliş Sonuçları  (Okunma sayısı 3552 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 3333iga

• Usta Kampanyacı
Ynt: Qumpara RB Çekiliş Sonuçları
« Yanıtla #10 : 03 Kasım 2021, 12:10:10 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
istanbul-ankara-adana-bursa derken..dış kulvardan balıkesir hepsini yakaladı.Hamd olsun ALLAHIM verdiğin ve vermediğin bütün nimetler amin..10-12 katılım a bulaşık makinesi asil..bugün gelecek güzel haberin habercisi inşallah.. :) :)
Daha ne haberi olacak bugün ?
nescafe expres cekildi

Çevrimdışı ynstmz

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #11 : 27 Aralık 2021, 13:04:37 »
Arkadaşlar merhaba, sizlere bir sorum olacaktı. İlgili çekilişten arçelik türk kahve makinesi kazandım ve geçen hafta tarafıma teslim edildi. Ürünle birlikte sadece sevk irsaliyesi geldi, herhangi bir fatura vs. yok. Arçelik müşteri hizmetlerini aradığımda garanti için fatura ibrazının zorunlu olduğu, sadece sevk irsaliyesiyle garanti kapsamında işlem yapılamayacağı söylendi. Konu ile ilgili bilgisi olan var mı? Nasıl oluyor bu çekilişlerden kazanılan ürünlerde garanti olayı?

Çevrimdışı davidof

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 27 Aralık 2021, 13:34:18 »
Arkadaşlar merhaba, sizlere bir sorum olacaktı. İlgili çekilişten arçelik türk kahve makinesi kazandım ve geçen hafta tarafıma teslim edildi. Ürünle birlikte sadece sevk irsaliyesi geldi, herhangi bir fatura vs. yok. Arçelik müşteri hizmetlerini aradığımda garanti için fatura ibrazının zorunlu olduğu, sadece sevk irsaliyesiyle garanti kapsamında işlem yapılamayacağı söylendi. Konu ile ilgili bilgisi olan var mı? Nasıl oluyor bu çekilişlerden kazanılan ürünlerde garanti olayı?

Yıllar önce kazandığım Nokia telefon bozulunca servise götürdüm. Faturası olmadığını söyledim. Sorunsuz bir şekilde tamir edildi... Elinizde gazete ilanı varsa saklamanızı tavsiye ederim...
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"

Çevrimdışı oruc

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #13 : 27 Aralık 2021, 14:46:11 »
daha önce bu konu tartışılmıştı. yanlış hatırlamıyorsam tecrübeli arkadaşlar ajansa yazdığınızda faturayı atıyorlar demişlerdi ama benim hiç ihtiyacım olmadı. arçelik ürünlerinin kutusunu saklıyorum ben. servise götürdüğümde kutusunun üzerindeki bilgiler yeterli olmuştu.
bu arada makinanın tek sorunu cezvenin tutamaç kısmı. bir yıla varmadan çatlayıp kırılabiliyor. japon yapıştırıcısıyla yapıştırabilirsiniz. ama yine de aklımda kalmasın derseniz serviste dediğim şekilde değiştirebilirsiniz.

Çevrimdışı 3333iga

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 27 Aralık 2021, 20:20:30 »
uyuma forum uyuma...

Çevrimdışı 3333iga

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 27 Aralık 2021, 20:25:29 »
2 arkadaşa kenton şifresi hediye ediyorum..bana mesaj gönderen ilk 2 arkadaşa  :) :) :) :)

Çevrimiçi mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 27 Aralık 2021, 20:51:02 »
2 arkadaşa kenton şifresi hediye ediyorum..bana mesaj gönderen ilk 2 arkadaşa  :) :) :) :)

Noluyor bişey anlamadım da, şifre gondersen ne olacak ambalaj olmadıktan sonra sonuçta kazanilirsa ambalaj ibrazı şart

Çevrimdışı 3333iga

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 27 Aralık 2021, 21:15:56 »
DM ATAN 2 ARKADAŞA

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
« Yanıtla #18 : 27 Aralık 2021, 21:22:59 »
Ben
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı 3333iga

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 27 Aralık 2021, 21:23:43 »
DM  DEN..zxc gönderdim şifreni hayırlı olur inşallah