Gönderen Konu: İste Gelsin 10TL Signal Alımına 3 İphone 12  (Okunma sayısı 556 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yediyıldız

  • Deneyimli Kampanyacı
  • ***
  • İleti: 402
İste Gelsin 10TL Signal Alımına 3 İphone 12
« : 02 Kasım 2021, 11:50:22 »
Sepet toplamı 75TL olacak
Çekiliş sonucunda 3 kişi 10.999,00  TL değerindeki adet Iphone 12 64 GB (hat ve kart hariç)
Kdv ve Ötv ikramiye bedeline dahildir) ikramiyesi kazanacaktır.
Çekiliş 30.11.2021 tarihinde saat 10:00’ da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Atakent Mah 221 Sk. Rota Office No: 3A D: 16 Küçükçekmece/İSTANBUL adresinde yapılacaktır.
Kazanan talihliler 02.12.2021 tarihli Birgün Gazetesinde duyurulacaktır.
17.12.2021 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 01.01.2022 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.
18 yaşın altında olanlara, üyelik bilgileri eksik (Ad-soyad bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir) veya kayıtlı olmayan tüketiciler, Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti ve istegelsin çalışanları kampanyaya katılamaz.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Üyelik bilgileri eksik (Ad-soyad bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir) veya kayıtlı olmayan tüketiciler çekilişe dahil edilemeyecektir.
18 yaşın altında olanlara, Future Teknoloji Ticaret Anonim Şirketi ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.
Şirketimiz Future Teknoloji Ticaret A.Ş. Tarafından Veri Sorumlusu sıfatıyla, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) uygun olarak kullanıcıların cep telefon numarası, isim, soyisim ve adres bilgilerinin, istegelsin uygulamasında yapılacak çekiliş kapsamında çekilişe katılan kişiler arasından ödül kazanmaya hak kazanan kişiyi bulmak amacıyla, istegelsin.com veya istegelsin mobil uygulaması üzerinden toplanacaktır. Kişisel verileriniz, çekilişi yapacak olan Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti paylaşılacaktır yalnızca çekilişi kazanan talihlimizin kişisel verileri hediyemizin kendisine ulaştırılması amacıyla hizmet aldığımız kargo şirketine/kuryeye aktarılacaktır Kişisel verileriniz Kanun’un 5. maddesinde belirtilen bir hakkın tesisi, korunması ve kullanılması işleme şartı ile sözleşmenin ifası işleme şartına dayalı olarak işlenecektir. Kanun’un 11. maddesinden kaynaklanan haklarınıza dair taleplerinizi Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında
Tebliği’nde belirtilen yöntemlerden birini kullanarak şirketimize iletebilirsiniz.
İstegelsin uygulamasına giriş ücretsiz olacaktır.
İstegelsin uygulaması sadece online ödeme ile alışveriş yapanlara yönelik olup, sipariş ücreti uygulama üzerinden satın alım yapan kişilerin kartına yansıtılacaktır.
Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.