Gönderen Konu: Honda CR-V Kazanma Şansı Taurus'ta  (Okunma sayısı 530 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 14749
Honda CR-V Kazanma Şansı Taurus'ta
« : 29 Ekim 2021, 22:02:22 »
Bu kampanya, Taurus Balgat Alışveriş Merkezi Yatırım A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 07.10.2021 tarih ve E.58259698-255.01.02-9915 sayılı izni ile düzenlenmektedir. 29.10.2021(10.00)-28.02.2022(22.00) tarihleri arasında Ankara ilinde bulunan Taurus AVM içindeki tüm mağaza ve kiosklardan (Taurus AVM içerisinde bulunan atm’lerden alınan makbuzlar, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunu harcamaları, hediye çeki veya puan ile yapılan alışverişler, e-pin ödemeleriziynet altın(tam, yarım, çeyrek, gram, külçe vb)mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/Dakika yüklemeleri, taahhütlü telefon alımları, ürün değişim fiş/fatura/e-arşiv faturaları hariç) aynı gün içinde toplamda 300.-TL ve katları tutarında (her 300.-TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya standına gelip fiş/fatura/earşiv faturalarını ibraz ederek alışverişlerini kartlarına işleten Taura Paracard sahibi müşterilere üzerinde Taura Paracard no, çekilişe katılım no, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir.
Kampanyaya sadece Taura Paracard sahibi tüketiciler katılabilir.
Kampanya bitiş tarihi 28.02.2022 (22.00) olup katılım noktalarından bu tarihe ait e-arşiv faturaların son giriş tarihi 01.03.2022 (22.00)dir.
Çekilişe katılım no, kart no, ad-soyad eksik veya kayıtlı olmayan Taura Paracard sahibi tüketicilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Katılımcı ismi ile fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır. Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılamaz.
Katılımcılar fiş faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.
Mali değeri olmayan fişler, bilgi fişleri ve tahsilat makbuzları geçerli değildir.
E-arşiv faturanın görsel olarak ibrazı zorunludur.
Taurus AVM’de bulunan markaların internet sitelerinden yapılan alışverişler (ürün teslimatı Taurus AVM mağazalarından yapılmış olsa dahi) kampanyaya dahil edilemez.
 İskonto, indirim, promosyon uygulanan faturalarda, indirim sonrası tutar esas alınır ve bu tutara göre çekiliş hakkı verilir.
Ürün iadesinde, kasa fişi/faturası ile bilgisayar çıktısının aslının çekiliş kayıt görevlisine iade edilmesi gerekmektedir.
Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden tüketicilerin çekiliş hakları iptal edilecektir.
Çekiliş; 07.03.2022 tarihinde, saat 14:00’da Taurus AVM (ortak alanı), İşçi Blokları Mah Konya Yolu Mevlana Bulv. No:190/B Çankaya-Ankara adresinde, noter huzurunda yapılacak olup dileyen herkesin katılımına açıktır.
Çekilişte, 1 kişiye; Honda Yeni CR-V Executive 1.5 oto. 2021 model otomobil (524.900,00 TL) ikramiyesi verilecektir.
Çekiliş sonuçları 12.03.2022 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden kampanya düzenleyici ve çekiliş ajansı sorumlu değildir.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. 
İkramiye kazanan asil talihlinin 27.03.2022 ve yedek talihlilerin 11.04.2022 tarihine kadar kimlik, fiş/fatura, bilgisayar çıktısı ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine başvurmaları gereklidir.
Talep edilen belgeleri belirtilen tarihlere kadar Umut Çekiliş’e eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini alamaz.
İkramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve fiş/fatura/earşiv fatura ibrazı ve teslimi zorunludur. Fiş/fatura/earşiv faturanın okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır.
Belirtilen tarihlere kadar başvuruda bulunma sorumluluğu talihliye aittir.
Başvuru yapmayan talihli ikramiyesini alamaz.
Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin, ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.
İkramiye son teslim tarihi 12.04.2022’dir. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez, değiştirilemez.
Taurus Balgat Alışveriş Merkezi Yatırım A.Ş ortak ve çalışanları, JLL ve Umut Çekiliş çalışanları, Taurus AVM içerisinde yer alan mağaza sahipleri, mağaza çalışanları, AVM’de görev yapan temizlik, güvenlik ve teknik personel ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
ÖTV ve KDV hariç, diğer vergi, harcama ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Bilgi için; Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin