Gönderen Konu: Armada’dan Volkswagen Tiguan Hediye!  (Okunma sayısı 422 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 14749
Armada’dan Volkswagen Tiguan Hediye!
« : 28 Ekim 2021, 10:01:29 »
Armada İşletmecilik ve Ticaret A.Ş.'nin Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nden aldığı 21.10.2021 tarih ve E-24951361-255.01.02-10663 sayılı izinle düzenlediği kampanyaya;

Kampanya tarihleri arasında Ankara ilinde bulunan şirketimize ait Armada Alışveriş Merkezi içerisindeki tüm mağazalardan (Armada AVM içerisinde bulunan bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, işçiliksiz altın, ziynet altın (tam, yarım, çeyrek, gram v.b.) alışverişleri, bilgi fişleri, sevk irsaliyesi, tahsilat makbuzları, mobil / sabit telefon ve internet, fatura ödemeleri, TL / dakika yüklemeleri, taahhütlü telefon alımları, kredi kartı puan harcamaları, mağaza kart puan harcamaları, kredi kart slipleri, Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard, Metropol Card yemek fişleri, para veya puan yüklü hediye kartı-hediye çeki harcamaları, ürün değişim fiş / fatura / e-Arşiv faturaları, internet sitelerinden yapılan alışverişlere ait faturalar, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün / tütün mamulleri ve alkollü içecek alışverişleri kampanyaya dahil değildir.) Kampanya süresince toplamda 200 TL ve katları tutarında (her 200 TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web adresi üzerinden ad, soyad, doğum tarihi, cep telefonu, adres bilgileri ile üye olduktan sonra fiş / fatura / e-Arşiv faturasının fotoğrafını (fiş / fatura / e-Arşiv faturasının tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşterilere ya da Armada AVM’de bulunan kayıt masasına gelerek ad, soyad, doğum tarihi, cep telefonu, adres bilgilerini içeren katılım formunu doldurup, fiş / fatura / e-Arşiv faturalarını ibraz eden bireysel müşterilere sistem içinde kayıt ve kontrolü yapılıp onaylandıktan sonra SMS ile çekilişe katılım numarası verilecektir.
Omegadata Yazılım Eğitim ve Dan. İth. İhr. Tic. Ltd. Şti, kampanya tarihleri arasında, kampanya standından yapılan ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesinden gelen katılım şartını yerine getiren tüm katılımlardan çekilişe katılmaya hak kazananların listesini; katılım sıra no, GSM no, ad-soyad, adres (ad-soyad ve telefon bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi çekilişe dahil edilecektir) bilgileri ile hazırlanıp şirketimiz, çekilişten en az 2 iş günü önce notere ve idareniz şube müdürlüğüne teslim edilecek olup talihlilerin fiş/ fatura no ve  tarihi çekiliş anında Omegadata Yazılım Eğitim ve Dan. İth. İhr. Tic. Ltd. Şti. tarafından verilecektir.
Çekilişle verilecek olan ikramiye, 1 adet 2021 model Volkswagen Binek Tiguan 1.5 TSI ACT 150 PS Life DSG’dir. İkramiye bedeli 470.300 TL’dir.
Kampanya 25.10.2021 tarihinde saat 10.00’da başlayıp, 09.03.2022 tarihinde saat 22.00’da sona erecektir.
Talihlileri belirleyecek olan çekiliş, noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda 15.03.2022 tarihinde saat 15.00’te Armada Alışveriş Merkezi Zemin Kat atrium alanı Eskişehir Yolu No: 6 C Blok 06560 Söğütözü - ANKARA adresinde yapılacaktır.
Kazanan talihlilerin listesi 17.03.2022 tarihli Sabah Gazetesi Ankara baskısında, Armada Alışveriş Merkezi’nde bulunan panolarda ilan edilecektir.
Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.
ikramiyenin asil talihlisi için son başvuru tarihi 01.04.2022, yedek talihlisi için ise son başvuru tarihi 16.04.2022’dir. İkramiye son teslim tarihi 20.04.2022’dir.
 Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web adresi üzerinden girilen üyelik bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı ile fiş / fatura / e-Arşiv faturanın okunabilir, sağlam, yıpranmamış ve sisteme yüklenmesine uygun şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır.
 Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web adresi üzerinden fiş / fatura / e-Arşiv fatura yüklenmesi kampanya süresince her gün 24 saat yapılabilecektir.
Sisteme yüklenen fiş / fatura / e-Arşiv faturalar değerlendirilerek aynı fiş / fatura / e-Arşiv fatura ile yapılan mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen fiş / fatura / e-Arşiv fatura dikkate alınacak olup, yükleme reddedilirse bu durum sebebi ile birlikte yazılı olarak SMS ile müşteriye bildirilecektir.
Tüm katılımlar için ayrıştırma ve fiş / fatura / e-Arşiv fatura kontrolleri yapıldıktan sonra SMS ile başarısız katılım yapanlara “Başarısız Katılım” bilgisi ve başarılı katılım yapanlara “Başarılı Katılım” bilgisi ile birlikte çekilişe katılım numarası (İlk başarılı katılıma 1’den başlayan ve takip ederek devam eden numara) SMS ile bildirilecektir.
Katılımcılar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web adresinden diledikleri zaman üyelik hesabını kontrol edebilecek ve katılım haklarını görebileceklerdir.
Katılımcının ad-soyad bilgileri ile faturada yer alan bilgilerin aynı olması gerekmektedir. Fatura bilgileri farklı olan müşterilere çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir.
Fiş / fatura / e-Arşiv fatura haricinde mali değeri olmayan hiçbir doküman (sevk irsaliyesi, bilgi fişi, fiş/fatura fotokopisi) resmi evrak olarak kabul edilmeyecektir.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibraz etmesi zorunludur.
İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-Arşiv fatura ibrazı zorunludur.
 Armada İşletmecilik ve Tic. A.Ş. ve Söğütözü İnşaat ve İşletme A.Ş. çalışanları, Omegadata Yazılım Eğitim ve Dan. İth. İhr. Tic. Ltd. Şti, Armada Alışveriş Merkezi mağaza sahipleri ve çalışanları, tüzel ve şahıs şirketleri ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web adresinden yapılan yüklemelerde sistem, kullanıcıların katılımlarını ayrıntılı olarak inceleyerek, kötü niyetli ve usulsüz katılım tespiti halinde kullanıcılardan orijinal fiş veya faturalarını talep edebilir, kullanıcıyı uyarabilir ve lüzumu halinde kazanılan çekiliş hakkını iptal edebilir.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Bu hususlar, piyango ile ilgili tüm duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır. Piyango için, ilgili mevzuat uyarınca diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınması gerekmemektedir.