Gönderen Konu: İstegelsin Şölen Çekilişi  (Okunma sayısı 3257 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozcan_h

• Deneyimli Kampanyacı
İstegelsin Şölen Çekilişi
« : 04 Ekim 2021, 10:47:58 »

ŞÖLEN ÜRÜNLERİNDEN 15 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞİNE 1 ÇEKİLİŞ HAKKI!

Kampanya Detayları
    Bu kampanyada Şölen markalı ürünlerden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 15 TL ve katları tutarında (her 15 TL’lik alışveriş için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapanlara çekiliş hakkı verilecektir. Siparişin gerçekleşebilmesi için minimum sepet tutarı 75 TL olmalıdır. 15 TL’lik Şölen markalı ürün satın alımından sonra sepet tutarını tamamlamak için alınan ürünlerin Şölen markası olma zorunluluğu bulunmamaktadır.
    Seçili Şölen marka ürünlerinden tek seferde yapacağınız her 15 TL değerindeki siparişiniz ile 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Kazandığınız çekiliş hakları otomatik olarak tanımlanır.
    Çekiliş hakkı kazandıran ürünlerin iadesi durumunda çekiliş hakkı kazanımı gerçekleşmeyecektir.

Örnek:
15 TL değerinde Şölen ürünlerinden siparişine 1 çekiliş hakkı elde edilir.
30 TL değerinde Şölen ürünlerinden siparişine 2 çekiliş hakkı elde edilir.

Çekiliş sonucunda 3 kişi 4.999,00 TL değerindeki XIAOMI MI ROBOT VACUUM MOP PRO BEYAZ – AKILLI ROBOT SÜPÜRGE; 4 kişi 250TL değerinde İSTEGELSİN HEDİYE ÇEKİ (21.12.2021-28.02.2022 tarihleri arasında geçerli hediye çekini, iSTEGELSİN uygulaması üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerli olacak İstegelsin Hediye Çeki tek kullanımlık olup kalan bakiye daha sonra kullanılamayacaktır, karşılığında nakit ödeme yapılamaz, çekler nakte çevrilemez ve iade edilemez.
    Kdv ve Ötv ikramiye bedeline dahildir) ikramiyesi kazanacaktır.
    Çekiliş 15.11.2021 tarihinde saat 10:00’ da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Atakent Mah 221 Sk. Rota Office No: 3A D: 16 Küçükçekmece/İSTANBUL adresinde yapılacaktır.
    Kazanan talihliler 17.11.2021 tarihli Birgün Gazetesinde duyurulacaktır.
    02.12.2021 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 17.12.2021 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.
    18 yaşın altında olanlara, üyelik bilgileri eksik (Ad-soyad bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir) veya kayıtlı olmayan tüketiciler, Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti ve istegelsin çalışanları kampanyaya katılamaz.
    Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
    Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Üyelik bilgileri eksik (Ad-soyad bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir) veya kayıtlı olmayan tüketiciler çekilişe dahil edilemeyecektir.
    18 yaşın altında olanlara, Future Teknoloji Ticaret Anonim Şirketi ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez.
    İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.
    Şirketimiz Future Teknoloji Ticaret A.Ş. Tarafından Veri Sorumlusu sıfatıyla, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) uygun olarak kullanıcıların cep telefon numarası, isim, soyisim ve adres bilgilerinin, istegelsin uygulamasında yapılacak çekiliş kapsamında çekilişe katılan kişiler arasından ödül kazanmaya hak kazanan kişiyi bulmak amacıyla, istegelsin.com veya istegelsin mobil uygulaması üzerinden toplanacaktır. Kişisel verileriniz, çekilişi yapacak olan Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti paylaşılacaktır yalnızca çekilişi kazanan talihlimizin kişisel verileri hediyemizin kendisine ulaştırılması amacıyla hizmet aldığımız kargo şirketine/kuryeye aktarılacaktır Kişisel verileriniz Kanun’un 5. maddesinde belirtilen bir hakkın tesisi, korunması ve kullanılması işleme şartı ile sözleşmenin ifası işleme şartına dayalı olarak işlenecektir. Kanun’un 11. maddesinden kaynaklanan haklarınıza dair taleplerinizi Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında
    Tebliği’nde belirtilen yöntemlerden birini kullanarak şirketimize iletebilirsiniz.
    İstegelsin uygulamasına giriş ücretsiz olacaktır.
    İstegelsin uygulaması sadece online ödeme ile alışveriş yapanlara yönelik olup, sipariş ücreti uygulama üzerinden satın alım yapan kişilerin kartına yansıtılacaktır.
    Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı mustivan

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: İstegelsin Şölen Çekilişi
« Yanıtla #1 : 05 Ekim 2021, 13:22:05 »
Bu kampanyanın başlama ve bitiş tarihi ne zaman?

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 05 Ekim 2021, 13:26:08 »
31 Ekim son katılım tarihi 15 Kasım çekiliş 17 Kasım sonuçlar açıklanacak, katılan oldu mu ben bu tip çekilişlere hiç katılmadım da?

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 05 Ekim 2021, 20:42:17 »
Arkadaşlar bu kampanya ya katılan oldu mu? Tanıtım görselinde seçili ürün diyor ama hangi ürünler olduğu belli değil nasıl yaparız 75 ₺ lik şölen ürünü alayım diyorum sepet 75₺ olmak zorundaymis kampanya şartı ama hangi yanlış ürün alıp da şansımız boşa gitmesin diyorum.

Çevrimdışı juzy

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #4 : 05 Ekim 2021, 21:11:56 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Arkadaşlar bu kampanya ya katılan oldu mu? Tanıtım görselinde seçili ürün diyor ama hangi ürünler olduğu belli değil nasıl yaparız 75 ₺ lik şölen ürünü alayım diyorum sepet 75₺ olmak zorundaymis kampanya şartı ama hangi yanlış ürün alıp da şansımız boşa gitmesin diyorum.

Uygulamadan yada siteden Kampanyalar  / İlgili Kampanya görseli / Reyonda Gör tıklayın.  Geçerli olan ürünler çıkıyor zaten
Bulmak istersen yeni bir YOL mutlaka vardır.

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 03 Kasım 2021, 21:02:34 »
Arkadaşlar bu çekiliş için istegelsin uygulamasından kampanya şartları için sepet tutarı 75₺ olan bir şölen ürünleri aldım az önce m.h  ile WhatsApp üzerinden görüştüm ne bir çekiliş numarası ne bilgisi geldi diye kaç çekiliş hakkım var vs diye ve 1 çekiliş hakkı kazanmisiniz dedi normalde 15₺ katı olarak 5 çekiliş hakkım olması gerekir ama 1 diyor sepetin hepsi şölen ürünleri idi, herneyse ilgili birime konuyu yazmışlar dönüş yapacaklarmış, aramızda katılan varsa isteyen kontrol etsin  çekiliş haklarınız güme gitmesin saçma sapan bir çok amatörce bir çekiliş gibi geldi bana

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 03 Kasım 2021, 23:54:05 »
1 katılımda ben yaptım indirim kodu
v.s beklerken zaman geçiyor kısmet,
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 15 Kasım 2021, 11:36:44 »
evet arkadaşlar bu kampanya tam bir fiyasko çıktı normalde kampanya şartlarını tamamlamak için 75₺ şölen ürünleri aldım, şartlarda 15₺ ve katlarına bir çekiliş hakkı diyor benim 5 çekiliş hakkım olması gerekiyor ama müşteri hizmetleri bana 1 çekiliş hakkın var diyor

daha ilginç ve garibi bunu itiraz etmek için kampanya içeriğine girdim ve milli piyango iaderisinin numarasını alıp dilekçe ile itiraz edecektim ki ne göreyim ben ŞOOK izin mizin yok adamlar kafasına göre çekiliş yapıyor ne kadar güvenecez hakkımızı bile arayamıyoruz

bugün çekiliş yapılıyormuş nasıl oluyorsa mucize tanıtımda çekilecekmiş hiç inancım kalmadı bu kadar amatör bir çekiliş olabilir mi?

Çevrimdışı juzy

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #8 : 15 Kasım 2021, 11:48:51 »
evet arkadaşlar bu kampanya tam bir fiyasko çıktı normalde kampanya şartlarını tamamlamak için 75₺ şölen ürünleri aldım, şartlarda 15₺ ve katlarına bir çekiliş hakkı diyor benim 5 çekiliş hakkım olması gerekiyor ama müşteri hizmetleri bana 1 çekiliş hakkın var diyor

daha ilginç ve garibi bunu itiraz etmek için kampanya içeriğine girdim ve milli piyango iaderisinin numarasını alıp dilekçe ile itiraz edecektim ki ne göreyim ben ŞOOK izin mizin yok adamlar kafasına göre çekiliş yapıyor ne kadar güvenecez hakkımızı bile arayamıyoruz

bugün çekiliş yapılıyormuş nasıl oluyorsa mucize tanıtımda çekilecekmiş hiç inancım kalmadı bu kadar amatör bir çekiliş olabilir mi?

FUTURE TEKNOLOJİ
TİCARET A.Ş.

MUCİZE TANITIM VE
 ORGANİZASYON
HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
30.09.2021 9603
01.10.2021-31.10.2021
15.11.2021 17.11.2021

Kampanya izni mevcut ,siz yanlış bir yerden sorgulamış olabilirmisiniz ?
Bulmak istersen yeni bir YOL mutlaka vardır.

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 15 Kasım 2021, 11:58:49 »

FUTURE TEKNOLOJİ
TİCARET A.Ş.

MUCİZE TANITIM VE
 ORGANİZASYON
HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
30.09.2021 9603
01.10.2021-31.10.2021
15.11.2021 17.11.2021

Kampanya izni mevcut ,siz yanlış bir yerden sorgulamış olabilirmisiniz ?

onu farkettim de milli piyango ya itiraz ediyoruz da cevap veriyorlar bu future dediğiniz firma da özel bir ajans gibi değil mi çok saçma hala 1 çekiliş diyorlar dedim hata yapıyorsun çekiliş şartları böyle değil kayıt oluşturuldu vırt zırt diyor,

ben şunu anladım ufak tefek firmaların kesinlikle yaptıkları çekilişler güven vermiyor