Gönderen Konu: Fawori Dünyam  (Okunma sayısı 438 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı focaserkan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1835
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
Fawori Dünyam
« : 03 Ekim 2021, 23:14:06 »

Bu kampanya Betek Boya ve Kimya Sanayi A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 22.09.2021 tarihli ve E-40453693-255.01.02-9234 sayılı izni ile 01.10.2021 (saat 09:00) - 31.10.2021 (saat 21:00) tarihleri arasında düzenlenmektedir.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Fawori Dünyam tabelasının bulunduğu herhangi bir Fawori Boya bayiisinden, Fawori Dünyam sistemine dahil boyalardan satın alarak boyaların üzerinde bulunan özgün barkod numarasını Fawori Boya ya ait “Fawori Dünyam” mobil uygulamasına ücretsiz üye olup okutarak uygulama içerisindeki “Fawori Dünyam Hediye Çarkını” çeviren (Belirtilen çark 8 birimden oluşup, boş bulunmamaktadır.) “Fawori Dünyam” sadakat sistemi üyesi boyacı ustalarına her 7,5 lt. boya için 1 çekiliş hakkı, her 15 lt. boya için 2 çekiliş hakkı verilecektir.

Çekiliş 08.11.2021 tarihinde saat 14.00 te Tutkal Bilişim Hizmetleri A.Ş. Business İstanbul Plaza Merdivenköy mah. Dikyol sok no:2 Kadıköy/İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler 11.11.2021 tarihinde Akşam Gazetesi’nde duyurulacaktır. Ayrıca, çekiliş sonuçları Fawori Dünyam mobil uygulamasında ilan edilecektir. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Betek Boya ve Kimya Sanayi A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihliler, başvuru için en geç 26.11.2021; yedek talihliler ise, en geç 11.12.2021 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile Tutkal Bilişim Hizmetleri A.Ş.’nin yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri tam ve eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.

Çekiliş sonucunda; 3 kişi 15.12.2021-15.03.2022 tarih aralığında Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray futbol takımlarından birisine ait maçı stadyumda izleme hakkı kazanacaktır. Verilecek ödüle 1 gece (maç günü) İstanbul’da 5 yıldızlı otelde 1 kişi konaklama (oda + kahvaltı) bedeli ve otelden stadyuma transfer bedeli dahildir. Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz. Ödül nakde çevrilemez ve başkasına devredilemez.

Katılımlarda ad, soyad, telefon bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

Türkiye de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda ; ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur. Çekilişe yurt dışında ikamet edenler katılamaz , katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.

Bu çekilişe BETEK BOYA VE KİMYA SAN. A.Ş. ve Betek Boya ve Kimya Sanayi A.Ş. nin toptancı, perakendeci ve alt bayi çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez. Yaş konusunda yanıltıcı bilgi vererek katılım sağlayan kullanıcılar bakımından Betek Boya ve Kimya Sanayi A.Ş. sorumlu tutulamaz.

KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.


Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı mach1

  • Deneyimli Kampanyacı
  • ***
  • İleti: 281
Ynt: Fawori Dünyam
« Yanıtla #1 : 03 Ekim 2021, 23:21:55 »
Boya falan işim yok muhtemelen katilamam ama ben ödüle takıldım ya bari 2 kişi yapsalar di insan böyle güzel bir ödüle yaninda en sevdiği insanla paylaşmak ister cimrilik yapmış firma olmamış
Şansınızın hazır olması için önce siz hazır olmalısınız.Şans hiçbir zaman aptalların peşinden koşmaz.
Darrel Royal