Gönderen Konu: Jacobs Mini Cooper Çekilişi  (Okunma sayısı 3193 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eyyupkeles

• Acemi Kampanyacı
  • **
Jacobs Mini Cooper Çekilişi
« : 01 Ekim 2021, 18:09:57 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

KAMPANYA DETAYLARI

Bu kampanya Jacobs Douwe Egberts Tr Gıda Ticaret Sanayi A.Ş. tarafından 27.04.2021 tarih ve E-40453693-255.01.02-2830 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.

Jacobs Douwe Egberts Tr Gıda Ticaret Sanayi A.Ş. tarafından düzenlenen bu kampanyada 01.11.2021 (Saat: 00:01) – 31.03.2022 (Saat: 23:59) Kampanya tarihleri arasında Jacobs Douwe Egberts Tr Gıda Ticaret Sanayi A.Ş. firmasına  ait JACOBS 2’si1 Arada 14G, JACOBS 3’ü1 Arada 16G, JACOBS 3’ü1 Arada Yoğun 18G, JACOBS 3’ü1 Arada Yumuşak 18G ürünlerinden herhangi birinden satın aldıktan sonra, ürün ambalajı içerisinde yer alan özgün katılım şifresini ad, soyad, adres, ve Gsm no bilgileri ile birlikte Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin(ücretsiz) adresli internet sayfasında yer alan kampanya katılım formuna eksiksiz giren katılımcılara her şifre için bir (1) çekiliş hakkı verilecektir. Talihliler, 13.04.2022 saat 10:00’ da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti., Atakent Mah. 221 Sk. Rota Office No: 3A D: 16 Küçükçekmece/İstanbul adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişten; 1 kişi 340.752,00 TL değerinde Mini Cooper 5 Kapı Pure 2021 Model, 10 kişi 10.999,00 TL değerinde IPHONE 12 64 GB White, 15 kişi 7.449,00 TL değerinde Microsoft XBOX Series X Oyun Konsolu Siyah, 100 kişi 1.599,00 TL değerinde Apple Airpods Mv7N2Tu/A 2. Nesil Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Ve Şarj Kutusu ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye kazanan talihliler, 15.04.2022 tarihli Birgün Gazetesi’nde ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. 30.04.2022 tarihinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 15.05.2022 tarihinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi katılımı ücretsizdir. Aynı şifre ile yapılan mükerrer şifreli katılımlar elenerek, ilk gönderilecek şifre dikkate alınacaktır. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Katılımda şifre, ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlar çekilişe dâhil edilmeyecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. İkramiye kazanılan okunabilir şifreli ambalajın ibrazı zorunludur. Şifreli ambalajın okunabilir saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. Türkiye'de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda ikametgâh tezkeresi ibrazı zorunludur. Jacobs Douwe Egberts Tr Gıda Ticaret Sanayi A.Ş., Detay Kahve San. ve Tic. A.Ş., ASAŞ AMBALAJ BASKI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

« Son Düzenleme: 01 Ekim 2021, 18:14:01 Gönderen: eyyupkeles »

Çevrimdışı enTURKtainment

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Jacobs Mini Cooper Çekilişi
« Yanıtla #1 : 01 Ekim 2021, 18:13:20 »
126 hediye 5 ay süre, hem çok uzun bir aralık hem hediye sayısı az. Kötü kampanya maalesef. 100 tanesi de kulaklık üstelik hediyelerin.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 01 Ekim 2021, 19:06:07 »
nescafeye rakip çıktı

Çevrimdışı Eyyubi27

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #3 : 01 Ekim 2021, 21:09:04 »
Nescafeye rakip iyi oldu jacops daha kaliteli lezzetli ama.hediyeler sönük Kalmış daha çok araba ve telefon çekilişi ile girseydi piyasaya iyi olurdu nescafenin pabucu dama atılırdı

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 01 Ekim 2021, 21:15:24 »
Birkaç katılım yaparım Nescafe ile ikisi üst üste gelmesi iyi olmadı ev kahve doldu nedense benim bu magnum nescafe  tarzı çekilişlere pek güvenim yok milyonlarca katılım oluyor verdikleri 10 tane hediye büyük ödüllerse hep belirli ailelere gidiyor, küçük hediyeler bile çıkmaz oldu

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 01 Ekim 2021, 21:19:30 »
Sosyal medya hesaplarına '' Neden diğer markalar gibi araba vermiyorsunuz' diye darlamam sonuç vermiş.Fakat 1 araba olmamış. ;D

Çevrimdışı J3askan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 02 Ekim 2021, 09:53:20 »
hiç içmedim tadı nasıl ki nescafe gold severim tek ben :)

Çevrimdışı juzy

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #7 : 02 Ekim 2021, 10:18:11 »
hiç içmedim tadı nasıl ki nescafe gold severim tek ben :)

Çok daha kaliteli ve keyifli bir içimi var
Bulmak istersen yeni bir YOL mutlaka vardır.

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 02 Ekim 2021, 11:16:44 »
migrosta şifreli bu paketten yoktu, eski üretimler vardı, market market yeni şifreli paketi nasıl arayalım ki  :-[

Çevrimdışı juzy

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #9 : 02 Ekim 2021, 11:40:09 »
migrosta şifreli bu paketten yoktu, eski üretimler vardı, market market yeni şifreli paketi nasıl arayalım ki  :-[

Kampanyanın başlamasına daha 1 ay var  ve 5 ay civarı sürüyor illaki bulunur  🙂 
Bulmak istersen yeni bir YOL mutlaka vardır.