Gönderen Konu: Rexona İle Kazan  (Okunma sayısı 2573 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kabran

• Yeni Kampanyacı
  • *
Rexona İle Kazan
« : 28 Eylül 2021, 13:23:14 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Bu Rexona kampanyası Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (Unilever) tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 15.09.2021 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.8871 sayılı izni ile 20.09.2021 (saat:00:01) - 20.10.2021 (saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir. Bu tarih ve saat diliminin dışındaki katılımlar geçersiz sayılacaktır. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesini ziyaret edip, sitedeki katılım formunu ad-soyad-telefon-email-adres bilgileriyle dolduranlar 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş katılım hakkı verilmeyecektir. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web sitesi üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Kampanya sonunda yapılacak olan çekilişte 1 kişi Sony Playstation 5 Oyun Konsolu (birim değeri: ₺ 8.229,00), 1 kişi Dyson Purifier Cool Hava Temizleyici (birim değeri: ₺ 5.299,00) ve 5 kişi Apple Airpods ve Şarj Kutusu (birim değeri: ₺ 1.599,00) ikramiyesi kazanacaktır. Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş, 02.11.2021 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (U2 Tanıtım) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 05.11.2021 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden Unilever ve U2 Tanıtım sorumlu değildir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler, başvuru için en geç 20.11.2021; yedek talihliler ise, en geç 05.12.2021 tarihine kadar kimlik fotokopileri, ile info@u2.com.tr’ye veya U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri tam ve eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Bu kampanyaya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan ikramiye devredilemez veya nakde çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
Ynt: Rexona İle Kazan
« Yanıtla #1 : 28 Eylül 2021, 13:38:55 »
Teşekkürler ama ben bu şekilde alışverişsiz olan forum doldurularak yapılan kampanyalara pek güvenmiyorum neden se boş gibi geliyor varmı ki böyle kazanan birileri

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 28 Eylül 2021, 15:01:09 »
Var. Çok var. Hatta araba kazanan bile var. Ama son zamanlarda yok. O da var  :D

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 28 Eylül 2021, 17:07:38 »
Yıllar önce bı inşaat sitesinden birisi ev kazanmıştı hala alamamış böyle mi aceba?

Çevrimdışı simge87

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 28 Eylül 2021, 17:18:23 »
ben kazandım form doldurup 100. kişi oldum

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 28 Eylül 2021, 17:24:05 »
Aldınız mı evi peki ayrıca benim dediğim kampanya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin idi umoo isimli kullanciydi bende flash disk kazanmıştım ama gelmedi 😬
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2021, 17:35:59 Gönderen: mach1 »

Çevrimdışı elesta

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #6 : 05 Ekim 2021, 19:38:27 »

Genellikle ufak tefek hediyeleri veriyorlar zaten. Onları promosyon gibi, tanıtımın bir parçası olarak görüyorlar ama büyük ve pahalı hediyelerde çok ALDATMACA olabiliyor. Ya yakınlarına veriyorlar, ya da formaliteden biri ile anlaşıp ona vermiş gibi onun adını yayınlayıp, gerçekte vermiyorlar.
NOTER HUZURUNDA filan sözleri de hikayeden. Noter yalnızca çekiliş sırasında oraya gidip koltuğa oturuyor. Başka birşey yaptığı yok.

Oysaki başvuruların tamamen bağımsız bir kurum olarak Milli Piyango kurumu bünyesinde toplanması ve çekilişin de kurumun kendi objektif sistemleri üzerinde yapılması gerekir. Ama böyle bir düzen yok. Sadece SÖZDE DÜZEN var.

Çevrimdışı simge87

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 06 Ekim 2021, 08:46:15 »

Genellikle ufak tefek hediyeleri veriyorlar zaten. Onları promosyon gibi, tanıtımın bir parçası olarak görüyorlar ama büyük ve pahalı hediyelerde çok ALDATMACA olabiliyor. Ya yakınlarına veriyorlar, ya da formaliteden biri ile anlaşıp ona vermiş gibi onun adını yayınlayıp, gerçekte vermiyorlar.
NOTER HUZURUNDA filan sözleri de hikayeden. Noter yalnızca çekiliş sırasında oraya gidip koltuğa oturuyor. Başka birşey yaptığı yok.

Oysaki başvuruların tamamen bağımsız bir kurum olarak Milli Piyango kurumu bünyesinde toplanması ve çekilişin de kurumun kendi objektif sistemleri üzerinde yapılması gerekir. Ama böyle bir düzen yok. Sadece SÖZDE DÜZEN var.

Ufak hediye mi vatan bilgisayardan Asus Ultrabook kazandım ben hem de ultrabook'un ilk çıktığı zamanlarda 2012 falandı o zaman değeri 2500 TL idi.