Gönderen Konu: Sesu Dans Yarışması / İnstagram  (Okunma sayısı 610 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı juzy

  • Acemi Kampanyacı
  • **
  • İleti: 136
Sesu Dans Yarışması / İnstagram
« : 24 Eylül 2021, 11:40:59 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

KATILIM KOŞULLARI:

Bu kampanya Aktif Kozmetik Satış Pazarlama ve Dağıtım A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 08.07.2021 tarihli ve E-24951361-255.05.02-5897 sayılı yazısı ile izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
14.07.2021(saat:14:01)-26.09.2021(saat:23.59) tarihleri arasında @Sesuagda instagram ve Tiiktok hesaplarını takip edip, hesaplarda yayınlanacak özel dans koreografisini uygulayıp sonuna kendi yaratcılıklarına göre oluşturulmuş koreografilerini de dahil edip dans videosu oluşturup #Sesuiledanset hastag’i ile paylaşanlar yarışmaya katılacaklardır.
Paylaşımlar; yaratıclık, dans yeteneği, paylaşılan kareografiye uygunluk kriterlerine göre jüri tarafından değerlendirilecek; 1. Kişi/Grup Apple Iphone12 ve ödül etkinliğine katılma daveti, 2. Kişi/Grup Apple Watch 6 ve ödül etkinliğine katılma daveti, 3. Kişi/Grup Airpods Pro ve ödül etkinliğine katılma daveti, 4.ve 5. Kişi/Grup JBL hoparlör ve ödül etkinliğine katılma daveti ile 20 kişiye Samsung Galaxy A7 verilecektir.
Challenge etkinliğine katılan ve gerekli koşulları yerine getiren tüm katılımcılara Trendyol özel butiğinde geçerli 50 TL hediye çeki dağıtılacaktır. Hediye kodu kazanımı için gerekli koşullar; challenge videosunu Instagram veya TikTok hesabında belirlenen hashtag ile paylaşmak, paylaşım yapılan sosyal medya hesabını takip etmek, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine girip kayıt olmak. Kişi etkinliğe birden fazla video ile katılabilir yalnızca 1 adet kod kazanabilir.
Sonuçlar 01.10.2021 tarihinde @Sesuagda sayfasında yayınlanacaktır.
Katılımcılar tarafından gönderilen instagram/tiktok reels veya videoların  tamamen özgün çalışmalar olması, genel ahlaka aykırı unsurlar içermemesi, herhangi bir 3. Kişinin fikri ve sınai haklarını ihlal etmemesi, 3. Kişiye ait herhangi bir eser olmaması gerekmektedir. Aksi halde, sorumluluk tamamen 3. Kişinin eserini kullanan bu suretle 3. Kişinin fikri ve sınai haklarını ihlal eden katılımcıya /tarafa ait olacaktır ve şirketimizin bu konuya dair sorumluluğu bulunmamaktadır.
Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir.
Yetkililerce yapılacak incelemede kampanya ana temasına uygun dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, genel ahlak kurallarına uygun olan videolar esas alınacaktır.
Bulmak istersen yeni bir YOL mutlaka vardır.