Gönderen Konu: Becel Dünya Kalp Günü Çekilişi  (Okunma sayısı 1173 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Becel Dünya Kalp Günü Çekilişi
« : 20 Eylül 2021, 21:23:32 »
@beceltr sayfamızı takip edin, ‘’iyi ki varsın’’ dediğiniz bir kişiyi etiketleyerek yoruma kalp bırakın, Apple Watch kazanan 10 kişiden biri olma şansı yakalayın!

*20-29 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak çekilişe katılabilmek için iletişim bilgilerinizi bırakacağınız link bio’da.

29 Eylül Dünya Kalp Günü yaklaşırken sofralarınızdan bitkisel yağların iyiliğini, Omega 3 açısından zengin gıdaları ve ‘’iyi ki varsın’’ dediğiniz sevdiklerinizi hiç eksik etmeyin.💚
#Becel #bitkiselkaynaklı #dünyakalpgünü #applewatch #çekiliş

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Legal Metin
Bu kampanya Upfield Turkey Gıda Maddeleri Dağıtım ve Satışı Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 07.09.2021 tarihli ve E-40453693-255.01.02-8480 sayılı izni ile 20.09.2021(saat:00.01)-29.09.2021(saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir. Kampanya tarihleri arasında Upfield Turkey Gıda Maddeleri Dağıtım ve Satışı Tic. A.Ş. ait @beceltr Instagram hesabını takip edip, kampanya tarihleri arasında paylaşılacak postun altına iyi ki varsın dedikleri 1 arkadaşını etiketleyip kalp emojisi bırakarak, hesap profilindeki linki tıklayıp açılan sayfadaki katılım formuna ad-soyad-adres-telefon-Instagram kullanıcı adı bilgilerini girenlere 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Katılımlarda ad-soyad-Instagram kullanıcı adı bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Çekiliş sonucunda; 10 kişi Apple Watch Series 6 (tavsiye edilen piyasa fiyatı: 4.049,00 TL) kazanacaktır. Çekiliş 4.10.2021 saat 10:30’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin ardından yapılacak katılım şartlarının kontrolü sonucunda; şartın eksiksiz olarak yerine getirildiğinin (sahte hesaplar, ad-soyad bilgileri eksik olanlar ile katılım şartının tamamını yerine getirmeyenler hariç) tespiti halinde katılımcılar asıl/yedek talihli olarak belirlenecektir. Kazanan talihliler 6.10.2021 tarihinde Takvim Gazetesi Türkiye Baskısında ve @beceltr Instagram hesabında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Upfield Turkey Gıda Maddeleri Dağıtım Ve Satışı Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihlilerin 21.10.2021, yedek talihlilerin 5.11.2021 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Asil talihlinin belirtilen tarihe kadar başvuru yapmaması ve kendisinden istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmemesi durumunda, yasal süre sonunda ikramiye hakkı yedek talihliye geçecektir. Bu tarihlere kadar başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Bu çekilişe Upfield Turkey Gıda Maddeleri Dağıtım ve Satışı Tic. A.Ş. ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.