Gönderen Konu: Kenton’la Kazan Kampanyası  (Okunma sayısı 7079 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
Kenton’la Kazan Kampanyası
« : 15 Eylül 2021, 14:17:14 »
"KENTON ÇEKİLİŞLE KAZAN KAMPANYASI KATILIM KOŞULLARI
ŞİFRELİ ÜRÜN AMBALAJINI SAKLAYINIZ!
Bu kampanya Tibet İthalat İhracat ve Kozmetik San. A.Ş. tarafından MPİ’nin 05.08.2021 tarihli ve E-58259698-255.01.02-6955 sayılı izni ile 15.09.2021(00:01)-31.12.2021(23:59) tarihleri arasında düzenlenmektedir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından promosyonlu Kenton (Kenton Puding Kakaolu 147 G, Kenton Puding Çikolatalı 100 G, Kenton Puding Muzlu 125 G, Kenton Puding Bitter Çikolatalı 100 G, Kenton Sos Çikolatalı 128 G, Kenton Şekerli Vanilin 15'li (Poşet), Kenton Kabartma Tozu 15'li (Poşet) ürünlerinin şifreleri için 1 çekiliş hakkı, Kenton Kakao 150 g, Kenton Krem Şanti Sade 300 g ürünlerinin şifreleri için 3 çekiliş hakkı) ürünü satın aldıklarında ürün içerisindeki şifreyi ad, soyad, adres, telefon bilgileriyle birlikte Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana girenler çekilişe katılmaya hak kazanacaktır. Katılımlarda şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin‘dan yapılan katılımlar ücretsizdir. Çekilişte 1 kişi BMW 216d Grand Coupe Sport Line 2021 Model Otomobil (tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 518.900,00 TL), 100 kişi Kitchenaid Artisan Stand Mikser 125 (tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 6.499,00 TL), 100 kişi Robogil Stella 500B Robot Süpürge (tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 4.999,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır. Çekiliş 20.01.2022 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 25.01.2022 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Tibet İthalat İhracat ve Kozmetik San. A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. İkramiye kazanan asil talihliler için 09.02.2022, yedek talihliler için ise 24.02.2022 son başvuru tarihidir ve bu süreler içinde kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli ürün ambalajları ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2’nin Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmayan ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda; ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibrazı zorunludur. Bu çekilişe; Tibet İthalat İhracat ve Kozmetik San. A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. KDV ve ÖTV dışındaki ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu kampanyaya katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

unique

• Ziyaretçi
Ynt: Kenton’la Kazan Kampanyası
« Yanıtla #1 : 15 Eylül 2021, 14:29:42 »
umarım şifreler paketlerin içlerindedir..

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 15 Eylül 2021, 14:41:23 »
“Ürün içerisindeki şifreyi”diyor.

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
« Yanıtla #3 : 15 Eylül 2021, 14:45:02 »
Böyle kampanyalar yapılsın ürün kullanıp katılsınlar  Diğer kampanyalarda toptancılar market sahipleri yüklü alıp katılıyorlar bizim gibi tüketicinin nasibini çalıyorlar.

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #4 : 15 Eylül 2021, 15:42:02 »
Ürünü gören olursa fotoğraf paylaşsın lütfen.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 22 Eylül 2021, 17:02:53 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Böyle kampanyalar yapılsın ürün kullanıp katılsınlar  Diğer kampanyalarda toptancılar market sahipleri yüklü alıp katılıyorlar bizim gibi tüketicinin nasibini çalıyorlar.

Kesinlikle katılıyorum. Toptancı kampanyası değil tüketici kampanyası olsun.
Ürün içindeki şifreler ile yani ürünü açıp kullananlar gerçek kullanıcılar katılsın ticari maksatlılar değil.

Kenton araba veriyor çok şaşırdım daha önce bu ürün grubunda çekilişe hiç katıldığımı hatırlamıyorum

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
« Yanıtla #6 : 22 Eylül 2021, 17:06:07 »
Bu kampanyada katılım çok olur ürünler marketlere gelmiş üstünde kampanya resimleri var

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 22 Eylül 2021, 17:12:41 »
Olsun herkes nasibini yer.
Zaten çekilişe katılacağım çok hakkım olsun diye aşırı stok yapmıyorum.
Başka marka alacağıma çekiliş olan markayı alıyorum.
Normalde kullandığım ve alacağım kadar alıyorum. İstisna;belki son günlerinde 1 ay sonranın kullanabileceğim adedi kadar da alım yapabilirim.
Zaten olması gerekende bu ama deli stok yapanda var dükkanlarla anlaşanda var her türlüsü var

Çevrimdışı J3askan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 22 Eylül 2021, 20:19:38 »
kenton şokta mı satılıyordu ben mi öyle hatırlıyorum , a101 miydi yoksa

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 22 Eylül 2021, 21:16:25 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
kenton şokta mı satılıyordu ben mi öyle hatırlıyorum , a101 miydi yoksa
Şok kendi markalarını satıyor. Onun harici akla gelen tüm marketlerde var. Fakat ben arabalı bulamadım.