Gönderen Konu: Bel Karper Marvel Sırt Çantası Çekilişi  (Okunma sayısı 4593 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
Bel Karper Marvel Sırt Çantası Çekilişi
« : 13 Eylül 2021, 19:19:21 »
KATILIM KOŞULLARI
01/09/2021 tarihinden 31/10/2021 (dahil) tarihine kadar geçerlidir.
Merkezi H. Yeten Caddesi S.Seba Kompleksi F Ofis Bl. Selenium Plaza 10/B-17/312-313 Beşiktaş/İstanbul adresinde olan ve 18/10/1973 tarihinde tescil ettirilmiş, İstanbul Ticaret Sicili nezdinde 124491 sicil no. ile kayıtlı olan Bel Karper Gıda Sanayi Anonim Şirketi (“BEL”), “Marvel Sırt Çantası Çekiliş Kampanyası” adını verdiği, 01/09/2021 tarihi ve 31/10/2021 tarihi arasında İnternet üzerinden erişerek ve ürün satın alma şartına bağlı olarak düzenlenen bir çekiliş (“Çekiliş”) organize etmektedir. Bu çekiliş Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 20/04/2021 tarih ve E-40453693-255.01.02-2575 sayılı izni uyarınca düzenlenmektedir.
Bel Karper Gıda Sanayi A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
Kampanya tarihleri arasında Bel Karper Gıda Sanayi A.Ş.’ye ait ; LVQR Sade Yarım Yağlı Eritme Peyniri 8 porsiyon 108 GR,LVQR Sade Yarım Yağlı Eritme Peyniri 8 porsiyon 120 GR, LVQR Sade Yarım Yağlı Eritme Peyniri 16 porsiyon 200 GR,LVQR Sade Yarım Yağlı Eritme Peyniri 24 porsiyon 300 GR, Kiri Tam Yağlı Taze Peynir 6 porsiyon 100 GR, Kiri Tam Yağlı Taze Peynir 150 GR, Kiri Tam Yağlı Taze Peynir 300 GR ürünlerinden herhangi birinden satın aldıktan sonra paketin üzerindeki QR kodu İOS ve android işletim sistemli akıllı telefonlarından okutarak veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresli internet sitesine (ücretsiz) girerek Ad - Soyad, Adres, GSM No ve e-posta bilgileri ile birlikte alışveriş fişi veya faturasının fotoğrafını (fiş/faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir.) yükleyen müşterilere sistem tarafından kontrolü yapılıp onaylandıktan sonra 1 çekiliş hakkı verilecektir.
1) 01/09/2021 ve 31/10/2021 tarihleri arasında, kampanyaya dahil olan ürünlerin veya Çekiliş için kullanılan destekleme malzemelerinin üzerinde bulunan Kare kodu (QR) tarayın veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin İnternet sitesine gidin;
2) ŞİMDİ ÜYE OL’a tıklayın; “Kayıt Olun!” sayfasına girin ve kampanyaya katılmak için gerekli bilgileri doldurun; Çekiliş’in kurallarını kabul edin, reşit olduğunuzu onaylayın.
3) Katılımcıya, Çekiliş’e katılımına dair teyit gelecektir;
4) Katılımla ilgili veriler, kazanan kişilerle iletişimden sorumlu kuruluş olan ve BEL tarafından özel olarak görevlendirilen merkezi Atakent Mahallesi 221 Sk. Rota Office Sit. A Blok Apt. No: 3 /1/16 Küçükçekmece/İstanbul adresinde bulunan ve İstanbul Ticaret Sicili nezdinde 867345 sicil no. ile kayıtlı bulunan Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi’ne (“MUCİZE TANITIM”) gönderilir.
MUCİZE TANITIM, kazananları belirlemek için yapılan çekilişten sorumlu olacaktır.
Katılımcının adı, MUCİZE TANITIM tarafından yapılan Çekiliş’te çıkarsa, MUCİZE TANITIM Çekiliş’in sonuçlarının 10.11.2021 tarihinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinde ilan edilmesinden itibaren 15 gün içinde ve aşağıdaki Madde 5'te açıklandığı gibi ödülü katılımcının Çekiliş'e katılım sırasında belirtmiş olduğu adrese kargo ile gönderimini sağlayacaktır.

Çekiliş’te birim değeri KDV dahil 119,99 Türk Lirası olan 1.500 adet Marvel Sırt Çantası ödülü verilecektir.*

Bedel 09/08/2021 itibariyle geçerlidir ve değişebilir.
Ödüllerin tanımı, bu metnin taslağı hazırlanırken belirtilmiştir. Bu unsurlar değişebilir ve BEL bundan dolayı sorumlu değildir.
5.1 Kazananlar, fiş/fatura no ve tarih, ad-soyad-gsm no bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edilecektir. Kazanan talihliler 10.11.2021 tarihinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinde ilan edilecektir. Şüpheye mahal vermemek adına belirtilmelidir ki, ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde söz konusu ödüller katılımcıların Çekiliş'e katılım sırasında belirttikleri adreslerine MUCİZE TANITIM tarafından kargo yoluyla gönderilecektir. Ödülü kazanan kişiler Çekiliş tarihini takiben 15 gün içerisinde ürün ellerine ulaşmaz ise MUCİZE TANITIM ile iletişime geçmek zorundadır. Aksi halde ödül haklarını kaybedeceklerdir ve BEL bu hususta sorumlu tutulmayacaktır. Yukarıda belirtilen 15 günlük süreden sonra yapılan hiçbir talep kabul edilmeyecektir.
« Son Düzenleme: 13 Eylül 2021, 19:28:52 Gönderen: gulem61 »

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
Ynt: Bel Karper Marvel Sırt Çantası Çekilişi
« Yanıtla #1 : 30 Eylül 2021, 06:34:51 »
Bunda 108 gram olana da 300 gram olana da 1 çekiliş hakkı mı veriyor, ben mi yanlış anladım?

Satın alıp deneyen oldu mu, hepsi 1 çekişii hakkı mı veriyor?
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
« Yanıtla #2 : 30 Eylül 2021, 08:04:30 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bunda 108 gram olana da 300 gram olana da 1 çekiliş hakkı mı veriyor, ben mi yanlış anladım?

Satın alıp deneyen oldu mu, hepsi 1 çekişii hakkı mı veriyor?

Hepsi 1 çekiliş hakkı veriyor

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 06 Ekim 2021, 06:49:06 »
Bir fişte 2 ürün alınırsa 2 çekiliş hakkı verir mi?

Çevrimdışı winnie_ist

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #4 : 06 Ekim 2021, 09:42:02 »
Siteye fişi yükleme yaptıktan sonra katılıp katılamadığımızı görebiliyor muyuz? Fişi yükledim bilgilerimi girdim ama  bir sorun oluşsa geri bildirim de yok.

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 09 Ekim 2021, 10:09:17 »
Arkadaşlar bu kampanya ya katılan oldu mu ben bulunduğum yerde kampanya gorselindeki gibi üzerinde QR kodu olan çanta resimli peynir bulamadım, görsel olmayandan alıp katilsak oluyor mu katılan oldu mu firmaya mail attım dönüş bekliyorum, o QR kodu sanırım tek bilgileri gireceğimiz siteye yönlendiriyor esprisi bu herhalde demi yanlış mı yorumluyorum

Çevrimdışı winnie_ist

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #6 : 09 Ekim 2021, 11:50:09 »
Ben ürünü buldum ama dediğiniz gibi qr okuyunca siteye yönlendiriyor. Paketin içinde şifre vs yok paketin teslim edilmesi ile ilgili belge de yok. İşin ilginç yanı fişi falan yüklüyoruz ve sonsuza gönderiyoruz. Fiş onaylandı mı onaylanmadı mı katıldık mı bilgi yok. Garip kampanya olmuş

Çevrimdışı selman305

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #7 : 14 Ekim 2021, 14:03:09 »
Arkadaşlar bu kampanya ya katılan oldu mu ben bulunduğum yerde kampanya gorselindeki gibi üzerinde QR kodu olan çanta resimli peynir bulamadım, görsel olmayandan alıp katilsak oluyor mu katılan oldu mu firmaya mail attım dönüş bekliyorum, o QR kodu sanırım tek bilgileri gireceğimiz siteye yönlendiriyor esprisi bu herhalde demi yanlış mı yorumluyorum
FİŞ VEYA FATURADA ALDIĞIN ÜRÜN YAZIYORSA YETERLİ

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 14 Ekim 2021, 18:49:12 »
FİŞ VEYA FATURADA ALDIĞIN ÜRÜN YAZIYORSA YETERLİ

Aynen öyle katıldık bakalım 2 katılım yaptık ama biraz amatör bir kampanya olmuş gibi  sadece fişle katılım da  bireysel kullanıcılar için neyse de firmalar toptan alan satanlardan sıra gelirse

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 10 Kasım 2021, 14:02:41 »
Bugün sonuçlar açıklanacaktı, sitede bulamadım?