Gönderen Konu: Eczacılar özel kampanya  (Okunma sayısı 1325 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
Eczacılar özel kampanya
« : 10 Eylül 2021, 09:09:29 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Araba Çekilişi Hakkında Yasal Bilgilendirme

Bu kampanya S.S. BURSA ECZACILAR ÜRETİM TEMİN VE DAĞ KOOP BURSA ECZA KOOP.adına MPİ’nin 03.09.2021 tarih ve E-40453693-255.01.02-8370 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. 13.09.2021 SAAT:10:00- 31.10.2021 SAAT: 22:00 Kampanya tarihleri arasında S.S. BURSA ECZACILAR ÜRETİM TEMİN VE DAĞ KOOP BURSA ECZA KOOPERATİFİ’e ait Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesine kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak Kooperatife kayıtlı Artımed Medikal Tıbbi Malzemeler İç Ve Dış Tic Ltd Şti ilaç Dışı firmasının kampanyaya dahil ürünlerin den E-şube üzerinden satış etkinliği sipariş butonunu tıklayarak veya 444 72 35 ve 0224 270 00 00 çağrı merkezini arayarak veya firma temsilcileri ile sanal etkinlik üzerinden Tek seferde 250 TL KDV Dahil ve katları tutarında(e-fatura üzerindeki her 250 TL KDV Dahil için bir çekılış hakkı) sipariş veren üye eczanelere e- fatura bilgileri (ad-soyad,ticari unvan,adres, e-fatura no ,e-fatura tarihi ) üzerin den Çekılış hakkı verilecektir. Talihliler, 16.11.2021 saat 12:00’da Bursa Ecza Koop (Toplantı Salonu) Ahmet Yesevi Mah. Sanayi Cad. No: 523 / H Blok Nilüfer Bursa adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Çekiliş sonucunda 1 kişi 168.900,00 TL değerinde 2021 Model Yeni Egea Sedan (E6F) Easy 1.4 Fire 95hp Plus Paket SD Easy İkramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 19.11.2021 tarihli Dünya Gazetesi duyurulacaktır. Kampanya sadece S.S. BURSA ECZACILAR ÜRETİM TEMİN VE DAĞ KOOP BURSA ECZA KOOPERATİFİ üye eczanelere yöneliktir. Çağrı merkezini aramak Ücretsizdir. Kampanyaya dahıl olmayan ürünler ve Sanal Satış Etkinliği dışında oluşan siparişlere çekiliş hakkı verilmeyecek olup kampanyaya dahil olan tüm ürünlerin listesi e-şubede mevcuttur. İkramiye tesliminde e-fatura ibrazı zorunludur. Kampanya dönemindeki Siparişini 08.11.2021 tarihine kadar iptal veya iade eden eczanelerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

Türkiye ‘de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye teslimin de ikametgâh tezkeresi ibraz etmeleri zorunludur. S.S. BURSA ECZACILAR ÜRETİM TEMİN VE DAĞ KOOP BURSA ECZA KOOP.çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamayacaklardır. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmeyecektir. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Sürpriz Hediyeler Çekilişi Hakkında Yasal Bilgilendirme

Bu kampanya S.S. BURSA ECZACILAR ÜRETİM TEMİN VE DAĞ KOOP BURSA ECZA KOOP.adına MPİ’nin 03.09.2021 tarih ve E-40453693-255.01.02-8371 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. 13.09.2021 SAAT:10:00- 31.10.2021 SAAT: 22: Kampanya tarihleri arasında S.S. BURSA ECZACILAR ÜRETİM TEMİN VE DAĞ KOOP BURSA ECZA KOOPERATİFİ’e ait Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesine kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak Kooparitife kayıtlı EİP ECZACIBAŞI İLAÇ PAZARLAMA A.Ş, ÇAPA MEDİKAL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, KURTSAN MEDİKAL SANAYİ TİC.A.Ş., HÜNNAP İLAÇ VE SAĞLIK HİZ.SAN.LTD ŞTİ, ENA FARMA SAĞLIK ÜRÜNLERİ İMALAT VE TİC. A.Ş., BIOCEN SAĞLIK - SERHAT AVCI, PAKTEN SAĞLIK ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.A.Ş firmalarının kampanyaya dahil ürünlerin den E-şube üzerinden satış etkinliği sipariş butonunu tıklayarak veya 444 72 35 ve 0224 270 00 00 çağrı merkezini arayarak veya firma temsilcileri ile sanal etkinlik üzerinden Tek seferde 500 TL KDV Dahil ve katları tutarında(e-fatura üzerindeki her 500 TL KDV Dahil için bir çekılış hakkı) sipariş veren üye eczanelere e-fatura bilgileri (ad-soyad,ticari unvan,adres, e-fatura no ,e-fatura tarihi ) üzerin den Çekılış hakkı verilecektir. Talihliler, 16.11.2021 saat 14:00’da Bursa Ecza Koop (Toplantı Salonu) Ahmet Yesevi Mah. Sanayi Cad. No: 523 / H Blok Nilüfer Bursa adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Çekiliş sonucunda 3 kişi 7.999.00 TL değerinde IPHONE 11 64GB (SİMKART VE HAT DAHİL DEĞİLDİR) 2 kişi 5.499.00 TL değerin de Elektrikli Bisiklet (RKS DC 15) Beyaz 3 kişi 4.999.00 TL değerin de RS 9034 HM ROBOT SÜPÜRGE 2 kişi 4.699.00 TL değerin de DJI Mini SE Drone Combo 3 kişi 1.349.00 TL değerin de SAMSUNG Tablet T290 8" İkramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 19.11.2021 tarihli Dünya Gazetesi duyurulacaktır.

Kampanya sadece S.S. BURSA ECZACILAR ÜRETİM TEMİN VE DAĞ KOOP BURSA ECZA KOOPERATİFİ üye eczanelere yöneliktir. Bir Kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Çağrı merkezini aramak Ücretsizdir. Kampanyaya dahıl olmayan ürünler ve Sanal Satış Etkinliği dışında oluşan siparişlere çekiliş hakkı verilmeyecek olup kampanyaya dahil olan tüm ürünlerin listesi e-şubede mevcuttur. İkramiye tesliminde e-fatura ibrazı zorunludur. Kampanya dönemindeki Siparişini 08.11.2021 tarihine kadar iptal veya iade eden eczanelerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.S.S. BURSA ECZACILAR ÜRETİM TEMİN VE DAĞ KOOP BURSA ECZA KOOP.çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamayacaklardır. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmeyecektir. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.