Gönderen Konu: İstegelsin XO Samsung Tablet Çekilişi  (Okunma sayısı 1862 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ahmethakan

• Global Moderator
  • Deneyimli Kampanyacı
İstegelsin XO Samsung Tablet Çekilişi
« : 19 Ağustos 2021, 10:45:31 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

XO ÜRÜNLERİNDEN TEK SEFERDE 2 ADET ALIŞVERİŞİNE SAMSUNG GALAXY TAB A7 KAZANMA ŞANSI!
Kampanya Detayları
Bu kampanya tek seferde 2 adet ve üzeri seçili Xo ürünlerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir.
Çekilişe katılma hakkı elde etmek için tek seferde en az 2 adet seçili Xo ürünlerini sepete eklemeniz gerekmektedir. Siparişi tamamlamak için minimum sepet tutarını geçmeniz gerekmektedir.
Seçili Xo ürünlerinden tek seferde yapacağınız her 2 adet siparişiniz ile 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Kazandığınız çekiliş hakları otomatik olarak tanımlanır.
Çekiliş hakkı kazandıran ürünlerin iadesi durumunda çekiliş hakkı kazanımı gerçekleşmeyecektir.
Örnek:

2 adet seçili Xo ürünlerinden siparişine 1 çekiliş hakkı elde edilir.

4 adet seçili Xo ürünlerinden siparişine 2 çekiliş hakkı elde edilir.

Çekiliş sonucunda 10 kişi 1.679,90 TL değerindeki SAMSUNG GALAXY T500 TAB A7 3GB 32GB TABLET – GRAY ikramiyesi kazanacaktır.
Kampanya 18.08.2021 – 01.09.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyadan faydalanmak için istegelsin’de kayıtlı ad soyad bilgilerinizin T.C kimliğinizdeki ile aynı olması gerekir.
Kampanyaya katılan kullanıcılarımızın ad, soyad, telefon ve adres bilgileri Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. ile paylaşılır. Bu kampanyaya katılım sağlayarak kampanya şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.
Çekiliş 08.09.2021 tarihinde saat 10:30’ da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Atakent Mah 221 Sk. Rota Office No: 3A D: 16 Küçükçekmece/İSTANBUL adresinde yapılacaktır.
Kazanan talihliler 10.09.2021 tarihli Birgün Gazetesinde duyurulacaktır.
25.09.2021 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 10.10.2021 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.
 Bu kampanya Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti tarafından MPİ’nin 13.08.2021 tarih ve E- 24951361-255.01.02-7363 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
18 yaşın altında olanlara, üyelik bilgileri eksik (Ad-soyad bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir) veya kayıtlı olmayan tüketiciler, Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti ve istegelsin çalışanları kampanyaya katılamaz.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Üyelik bilgileri eksik (Ad-soyad bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir) veya kayıtlı olmayan tüketiciler çekilişe dahil edilemeyecektir.
18 yaşın altında olanlara, Future Teknoloji Ticaret Anonim Şirketi ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.
Şirketimiz Future Teknoloji Ticaret A.Ş. Tarafından Veri Sorumlusu sıfatıyla, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) uygun olarak kullanıcıların cep telefon numarası, isim, soyisim ve adres bilgilerinin, istegelsin uygulamasında yapılacak çekiliş kapsamında çekilişe katılan kişiler arasından ödül kazanmaya hak kazanan kişiyi bulmak amacıyla, istegelsin.com veya istegelsin mobil uygulaması üzerinden toplanacaktır. Kişisel verileriniz, çekilişi yapacak olan Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti paylaşılacaktır yalnızca çekilişi kazanan talihlimizin kişisel verileri hediyemizin kendisine ulaştırılması amacıyla hizmet aldığımız kargo şirketine/kuryeye aktarılacaktır Kişisel verileriniz Kanun’un 5. maddesinde belirtilen bir hakkın tesisi, korunması ve kullanılması işleme şartı ile sözleşmenin ifası işleme şartına dayalı olarak işlenecektir. Kanun’un 11. maddesinden kaynaklanan haklarınıza dair taleplerinizi Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliği’nde belirtilen yöntemlerden birini kullanarak şirketimize iletebilirsiniz.

Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
Ynt: İstegelsin XO Samsung Tablet Çekilişi
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2021, 08:34:59 »
Kazanlarda tanıdık İbrahim Gökçe var

Çevrimdışı 3333iga

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 10 Eylül 2021, 08:40:09 »
sağolasın dostum.CUMA mübarek günü müjdeyi verdin yine .ALLAH herkesin gönlüne göre versin .cumanız mübarek olsun  :) :)

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #3 : 10 Eylül 2021, 09:12:19 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
sağolasın dostum.CUMA mübarek günü müjdeyi verdin yine .ALLAH herkesin gönlüne göre versin .cumanız mübarek olsun  :) :)

hacı abi tabletlerin birini bize ayır.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı 3333iga

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 10 Eylül 2021, 09:38:55 »
gelsin de bakarız inşallah.. :)